0

@ranger3120 wiesz może dlaczego mecz jest przerwany ??

0

@ranger3120 czemu ?

1

@gurales ja też dzisiaj na wesele idę...

0

@A_Gomesinho_21 PiS do tego niedopuścić, chyba że wybory wygra PO

8

@MrArthur8 ogólnie to co napisałeś to jest śmiech na sali, rynek się dopiero rozkręca, spokojnie ziomek

0

Cisną nas jak gacie na jajach

0

@ArterkHD zgłaszam na policję, jestem rudym z (blok ekipa)

0

Na jakich stronach oglądacie mecze ??

0

@Gaucho tylko PiS 

2

@Pavu 1. Ważne dla nich są wartości chrześcijańskie2. Nie sprzedają państwa Niemcom i innym krają Europy.2. Chcą dobra dla ludzi w Polsce3. Są przeciwni na związki homoseksualne4. Mają ogromną wiedzę na temat naszego państwaTo tylko niektóre argumenty

0

@Mns21 albo dilera

0

Jestem ciekaw czy to całe POKO się utrzyma do wyborów jesiennych, bo gdyby dziś nie byliby razem to chyba porażka by was jeszcze bardziej bolała.

0

@macio_944  kolego,w mediach pieją tylko te osoby co zawsze, a my głosujący na PiS nie musimy się z wami przekszykiwac.

0

No tak bo ty znasz te wszystkie przypadki i znasz biskupów co pozwolili im się przenieść do innych parafii wiedząc że dokonał tego czynu.. no ludzie ogarnijcie się

0

Ojeju tak mi przykro, że po obejrzeniu tego że dokumentu masz wstręt jak sam piszesz do CAŁEGO KOŚCIOŁA. Od dawna już wiadomo że są pedofile wśród księży.. ale ty TERAZ po obejrzeniu masz straszny wstręt. Myśle, że powinniśmy się modlić za kościół, a nie wypisywać takie brednie typu że ma się wstręt do kościoła, przecież nie wszyscy księża to pedofile. A taki dokument mógłby być o każdej grupie społecznej, a jest w modzie najeżdżanie na kościół bo na zachodzie jest to modne, ale państwo Polskie nigdy nie wyprze się kościoła.

Ps. Nie bronie księży pedofili

20

No bo Coutinho też błyszczał w Anglii

1

Gdzie obejrzeć Czarnobyl na necie

2

No niby dziwka by ci dała za pierwszym spotkaniem, więc dobra dziewczyna z niej

1

Stary jestem z Tobą, mam takie same odczucia, niby wszystko fajnie, ale potraktowali nas jak szmaty nas kibiców.

0

czy pilot wp można oglądać bez limitu?? chodzi o tvp1

1

Wystarczy im remis

0

Powiem tak, potem to ty śmierdzisz ????

1

Nie ma się co dziwić że grono internautów jest oburzone skoro tylko czekają na atak kościoła i wszystkich księży wrzucać do jednego worka

0

Czy wczoraj przy wyniki 4;2 awansował by Manchester City??

0

czytanie twojej wypowiedzi do niczego nie prowadzi chłopcze, sądząc po twoich komentarzach wnioskuje, że masz 14-16 lat max 17, więc nie ma sensu wdawać się z Tobą w dyskusję.

0

Pamiętaj, że jako przeciwnik Chrystusa będziesz smażył się w piekle.

0

Komentarz usunięty

1

Nikogo nie atakuje to ty mi zarzuciłeś pełno zarzutów, opanuj się gościu i przypomnij sobie co ty wypisywałes

0

Po pierwsze gdzie ja wskazuje szatana który maczał w tym palce ???? Po drugie gdzie ja wieszcze apokalipsę??? Przeczytaj sobie apokalipsę św. Jana jeśli chcesz wiedzieć co to znaczy wieścić apokalipsę... Po trzecie czy to źle że wzywam do nawracania???

2

Gościu malinowy serio o literówkę.. teraz pojechałeś po bandzie przepraszam cię że dodałem "w"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?