0

dlaczego na meczyki.pl nie ma juz żadnych linków do meczy???

0

Na jakiej stronie oglądacie filmy, seriale?

1

Marc Bartra lada moment zostanie piłkarzem Realu Betis!!

0

Ogólnie to chyba z Dembele nie jest tak kolorowo i wg skoro żadnej informacji nie ma dotyczącej postępowania w leczeniu...

0

Kiedy 2sezon ??

0

Wtf.

0

wiecie moze gdzie obejrzę 14 odc ,,Dom z papieru''

0

Cycki wygrały..

2

W pracy są przeważnie o 10 przerwy...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

To kurtka byla ,pamiętam ,ze takie były w sklepie nike

0

A ty masz 18lat?

0

I tak masz ból dupy

0

Nie no to jest jakas patologia z tymi kontuzjami... dosyć ze człowiek czekal daniami na oficjalny komunikat odnośnie transferu ,a teraz trzeba czekać jeszcze minimum 20 dni to jest jakis obłęd.

0

Jest jakis news dotyczący kontuzji Coutinho?

2

Juz gral ,strzelił nawet bramke i zaliczył asystę

3

bieganie po całym boisku to nic nie robienie twoim zdaniem?

2

dla nich wszystko jest debilne co wprowadza PIS, lepiej byłby gdyby siedzieli i nic nie robili jak za rządów PO

0

A czy to waznee ?

0

Celta-Real 1x
Leganes-Real S. 1x
Villareal-La Corunia 1
NHL: Philadelphia-Buffalo 1

0

Słuszne spostrzeżenia..

0

Ziomeczki ,wiecie gdzie mógłbym w internecie obejrzeć film "Botoks"??

0

Tym bardziej z Suarezem...

5

Tylko po to żeby zagrać z Liverpoolem max 4mecze w ucl??

1

gra ktoś dzisiaj w nocy NHL? jakieś fajne kupony..?

0

ma ktoś jakieś fajne typy na NHL?? prosze priv.

0

poproszę !:D

22

Życzę Wam Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia, niech Bóg ma nas w swojej opiece.

0

Wy tez sie tak jaracie powrotem Dembele ?

0

Co byście powiedzieli na forum bukmacherskie na naszej stronce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?