cinek090
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego na meczyki.pl nie ma juz żadnych linków do meczy???
0
Na jakiej stronie oglądacie filmy, seriale?
1
Marc Bartra lada moment zostanie piłkarzem Realu Betis!!
0
Ogólnie to chyba z Dembele nie jest tak kolorowo i wg skoro żadnej informacji nie ma dotyczącej postępowania w leczeniu...
0
Kiedy 2sezon ??
0
Wtf.
0
wiecie moze gdzie obejrzę 14 odc ,,Dom z papieru''
0
Cycki wygrały..
2
W pracy są przeważnie o 10 przerwy...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
To kurtka byla ,pamiętam ,ze takie były w sklepie nike
0
A ty masz 18lat?
0
I tak masz ból dupy
0
Nie no to jest jakas patologia z tymi kontuzjami... dosyć ze człowiek czekal daniami na oficjalny komunikat odnośnie transferu ,a teraz trzeba czekać jeszcze minimum 20 dni to jest jakis obłęd.
0
Jest jakis news dotyczący kontuzji Coutinho?
2
Juz gral ,strzelił nawet bramke i zaliczył asystę
3
bieganie po całym boisku to nic nie robienie twoim zdaniem?
2
dla nich wszystko jest debilne co wprowadza PIS, lepiej byłby gdyby siedzieli i nic nie robili jak za rządów PO
0
A czy to waznee ?
0
Celta-Real 1x
Leganes-Real S. 1x
Villareal-La Corunia 1
NHL: Philadelphia-Buffalo 1
0
Słuszne spostrzeżenia..
0
Ziomeczki ,wiecie gdzie mógłbym w internecie obejrzeć film "Botoks"??
0
Tym bardziej z Suarezem...
5
Tylko po to żeby zagrać z Liverpoolem max 4mecze w ucl??
1
gra ktoś dzisiaj w nocy NHL? jakieś fajne kupony..?
0
ma ktoś jakieś fajne typy na NHL?? prosze priv.
0
poproszę !:D
22
Życzę Wam Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia, niech Bóg ma nas w swojej opiece.
0
Wy tez sie tak jaracie powrotem Dembele ?
0
Co byście powiedzieli na forum bukmacherskie na naszej stronce?