1

@graco14 nie mogłem sie doczekać i sam napisałem xD

15

Ale spektakularny parch z wolnego, nie znałem xD

0

Zabierzcie lewusowi ta pilke

2

Yamal od kolejnego meczu w podstawie

1

@Irmscher10 Pierwszy raz na la bambie xd ?

3

Aj JEZUS MARIA !!!!

0

Lamine życzę ci kariery jak Messi

3

Jednak czyta xavier la bambe

2

choćby grali w 5 to i tak młodzież nie pogra xd

1

Xavi by wszedł czasem na la bambe to może by się czegoś nauczył...

1

W FIFIE by Xaviego już wyjebali że nie stawia na młodzież, choćby mistrzem został

2

Marsylianka jak Dembele wchodził odśpiewana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Odkąd Xavi został trenerem to kurwa nie rozgryzłem tych jego zmian co nie xd

3

Te strzały lewego, cała jego gra no profesor z pruszkowa xDDD

3

Lewus opanuj się kopiesz się po czole a piętki jakieś xDDD

3

Piękne brawa dla Joaquina

0

wchodzi alonso czyli skończy się 3:4 dla Betisu xd

1

no kurwa nie mogę z tym Lewandowskim XDDDDDDD

0

Nie gramy gówna to i kibice się obudzili, oby tak do końca sezonu

1

No i tak możemy grać każdy mecz żeby rywali było 10

0

Pięknie. Brawo Rafał !!!

0

Ch**a nie spalony oszuście !

1

LEWANDINHO !!!!

1

Ale pierdoli o tym stadionie, nowe Camp będzie jak 2000 innych stadionów XXI wieku a ten jest wyjątkowy.....

0

@LM10GOAT **bo nie mamy napastnika

0

Wynik jest, można się zbierać xd

0

VAMOOOOOS i Raphinia asysta hejterzy !

0

Gdzieś czytałem że Raphinie za min 90 baniek chcemy opchnąć, ciekawe kto go za 45 kupi....

0

@Maynard666 tylko do której bramki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?