2

@TheNekro94 zajebiste xDD

4

@DonMatteo901 co za pajac z prowincji, Pedriemu może buty pucować

2

O 21 mecz dla koneserów La Liga, Elche z Betisem który zmierzy się z Man Utd w kolejnej rundzie LE

1

Asystent: Xavi walcz patrz tego tu dzida tam kontra mamy to
Xavi: wy*ebane mam daj mi spokój spieprzaj

5

zmiana z cyklu szybka zmiana w fifie z dupy byleby zniknęło powiadomienie

1

Widzę mine Xaviego i mi też nie chciałoby się grać...

1

Cóż, nie żeby to była jakaś niespodzianka, czy coś

4

Super bobiś, karny z dupy strzelony z fartem, w grze dno muł i same straty bez przyjęcia a wisieńką na torcie kartka do notesu. Brawo

0

Oho nasz generał czyta la bambe xD w końcu mu ktoś dał telefon

4

Myślicie że jak Xavi robił uefa pro to było na wykładach że w piłce nożnej możliwe są zmiany w składzie?

4

portugalscy piłkarze rodzą się uszkodzeni pod pewnym względem co potwierdza ta sytuacja

0

Kto gra z 17 w utd?

1

Po ch on wystawia tego Roberto niech go ktoś zapyta na konferencji jestem ciekaw jakie procesy myślowe kłębią się w nim i sztabie ....

1

Grać bez napastnika to wiadomo że będzie nam trudniej

0

Panie sędzio, prosimy jeszcze raz xD

1

@Comentateiro wystarczyło wyjść normalnym składem i nie zgrywać filozofa. Jak coś działa to działa

2

@Kapitan hawk cud że im strona nie padła

6

Ale wylew, rzuciłbym padem

5

Stałe fragmenty mamy po prostu wykurwiste

0

Przyśpiewki Barcy na Old Trafford, Angole grobowa cisza, gramy u siebie !!!

0

@Donnie_Darko diabełki pierwszy raz na la bambie chyba xD

3

Araujo jak chowa do kieszeni jakiegoś Markusa

1

@Kidd u mnie tez ok

1

Kibice śpiewali nasz hymn, Angole coś cicho

2

Sędzia pozwala na dużo ale nie prowokujmy go

0

Dobra nieważne jak !!! Gramy jazda Barca

2

UFF karny xD mamy to

0

Zajebiscie rozegrany wolny. Ani na głowę, ani na nogę, ani na dupę

0

Będziesz nurkował, to cię uderzę - powiedział sędzia do symulanta

2

Jak wygramy to się schlamy, jak przegramy też się schlamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?