culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheNekro94 zajebiste xDD
4
@DonMatteo901 co za pajac z prowincji, Pedriemu może buty pucować
2
O 21 mecz dla koneserów La Liga, Elche z Betisem który zmierzy się z Man Utd w kolejnej rundzie LE
1
Asystent: Xavi walcz patrz tego tu dzida tam kontra mamy to
Xavi: wy*ebane mam daj mi spokój spieprzaj
5
zmiana z cyklu szybka zmiana w fifie z dupy byleby zniknęło powiadomienie
1
Widzę mine Xaviego i mi też nie chciałoby się grać...
1
Cóż, nie żeby to była jakaś niespodzianka, czy coś
4
Super bobiś, karny z dupy strzelony z fartem, w grze dno muł i same straty bez przyjęcia a wisieńką na torcie kartka do notesu. Brawo
0
Oho nasz generał czyta la bambe xD w końcu mu ktoś dał telefon
4
Myślicie że jak Xavi robił uefa pro to było na wykładach że w piłce nożnej możliwe są zmiany w składzie?
4
portugalscy piłkarze rodzą się uszkodzeni pod pewnym względem co potwierdza ta sytuacja
0
Kto gra z 17 w utd?
1
Po ch on wystawia tego Roberto niech go ktoś zapyta na konferencji jestem ciekaw jakie procesy myślowe kłębią się w nim i sztabie ....
1
Grać bez napastnika to wiadomo że będzie nam trudniej
0
Panie sędzio, prosimy jeszcze raz xD
1
@Comentateiro wystarczyło wyjść normalnym składem i nie zgrywać filozofa. Jak coś działa to działa
2
@Kapitan hawk cud że im strona nie padła
6
Ale wylew, rzuciłbym padem
5
Stałe fragmenty mamy po prostu wykurwiste
0
Przyśpiewki Barcy na Old Trafford, Angole grobowa cisza, gramy u siebie !!!
0
@Donnie_Darko diabełki pierwszy raz na la bambie chyba xD
3
Araujo jak chowa do kieszeni jakiegoś Markusa
1
@Kidd u mnie tez ok
1
Kibice śpiewali nasz hymn, Angole coś cicho
2
Sędzia pozwala na dużo ale nie prowokujmy go
0
Dobra nieważne jak !!! Gramy jazda Barca
2
UFF karny xD mamy to
0
Zajebiscie rozegrany wolny. Ani na głowę, ani na nogę, ani na dupę
0
Będziesz nurkował, to cię uderzę - powiedział sędzia do symulanta
2
Jak wygramy to się schlamy, jak przegramy też się schlamy