culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
kopanina jak na ekstraklapie xD
0
@degor102 co oni mają za strone że na każdym meczu im wysadza lokal xD
0
Oj dzisiaj fiesta na la bambie xDDD jeszcze jeden !
0
O M G topka !!!!
1
@macio_944 A mówią że Fifa nierealistyczna jest
0
@Mario96w dla mnie nie ma lepiej niż Camp
0
@lionelmessigoat no też elegancko mają
0
Piękne wygwizdanie uefa, miód na serduszko. Cały świat na nich gwiżdze!
0
Jeśli chodzi o atmosfere to
1. Camp
2. Anfield
3. Signal Iduna?
0
A co to Ferran gra życiówkę?
0
Balde przyjęcie jak z ekstraklasy
0
Zaczynamy. La Bamba 0-0 Xavi
1
Vamos vamooos po zwycięstwo! Barca Barca Baaaaa rcaaaa!
2
@koksik2700 ok nie ma problemu
0
@alianta2 Jaki mniej więcej budżet będzie wtedy?
4
@Ojciec5tkidzieci ruskie chociaż?
0
Jakby tak Raphinia się podzielił z Dembele skrzydłami to wszystko byłoby pięknie
1
Im szybciej ta instytucja upadnie tym lepiej
0
@Katalończyk 99 czyli jak u Angoli remis w dogrywce to karne?
0
A co to agent Gündogana robi na boisku treningowym Barcy?
0
w LE bramki na wyjeździe się liczą podwójnie?
2
@Deviler W Bayernie pod niego była cała taktyka, cały zespół grał na 9 która dokładała nogę do piłki. Robił każdy mecz, trafiał karne. Ale zawsze był opanowany, na swojej pozycji, trybik w maszynie. Od przyjścia do nas zaczęły się gesty, machanie rękami, jakieś przepychanki, jakby klasa spadła o połowę. Miał szansę zostać legendą wszech czasów Bayernu i tam skończyć karierę w Bayernie w swoim prime. Też mi się wydaje że hanka cisnęła tą Hiszpanię a legendą naszą nie zostanie.
0
@IronSanHybrid Współczuję tylko rodzinie....
0
@KrwawiaceoczyVEB wfista z pipidówy co może powiedzieć mądrego
0
Eh no cóż na gorąco. Jakby nie jakaś dziwna rozkmina El Profesora z taktyką na wyjście, te dziwne zmiany, kilka parchów od sędziego to gorsi nie byliśmy, a jakbyśmy w 1 połowie mieli więcej precyzji to może i mecz skończyłby się na naszą korzyść. Trudny mecz nas czeka w Manchesterze
5
K....a ale piła Ferrana no taka szkoda !!!!
1
@Janas11224 podpisuje się, chłopaki robili co mogli z tym pajacem i taktyką Xaviego
0
To wpadnie, wkońcu wpadnie !!!!
1
Aha i Raphinha schodzi bo...?
0
@Coutinho007 ja mam dosyć xDD