4

kopanina jak na ekstraklapie xD

0

@degor102 co oni mają za strone że na każdym meczu im wysadza lokal xD

0

Oj dzisiaj fiesta na la bambie xDDD jeszcze jeden !

0

O M G topka !!!!

1

@macio_944 A mówią że Fifa nierealistyczna jest

0

@Mario96w dla mnie nie ma lepiej niż Camp

0

@lionelmessigoat no też elegancko mają

0

Piękne wygwizdanie uefa, miód na serduszko. Cały świat na nich gwiżdze!

0

Jeśli chodzi o atmosfere to
1. Camp
2. Anfield
3. Signal Iduna?

0

A co to Ferran gra życiówkę?

0

Balde przyjęcie jak z ekstraklasy

0

Zaczynamy. La Bamba 0-0 Xavi

1

Vamos vamooos po zwycięstwo! Barca Barca Baaaaa rcaaaa!

2

@koksik2700 ok nie ma problemu

0

@alianta2 Jaki mniej więcej budżet będzie wtedy?

4

@Ojciec5tkidzieci ruskie chociaż?

0

Jakby tak Raphinia się podzielił z Dembele skrzydłami to wszystko byłoby pięknie

1

Im szybciej ta instytucja upadnie tym lepiej

0

@Katalończyk 99 czyli jak u Angoli remis w dogrywce to karne?

0

A co to agent Gündogana robi na boisku treningowym Barcy?

0

w LE bramki na wyjeździe się liczą podwójnie?

2

@Deviler W Bayernie pod niego była cała taktyka, cały zespół grał na 9 która dokładała nogę do piłki. Robił każdy mecz, trafiał karne. Ale zawsze był opanowany, na swojej pozycji, trybik w maszynie. Od przyjścia do nas zaczęły się gesty, machanie rękami, jakieś przepychanki, jakby klasa spadła o połowę. Miał szansę zostać legendą wszech czasów Bayernu i tam skończyć karierę w Bayernie w swoim prime. Też mi się wydaje że hanka cisnęła tą Hiszpanię a legendą naszą nie zostanie.

0

@IronSanHybrid Współczuję tylko rodzinie....

0

@KrwawiaceoczyVEB wfista z pipidówy co może powiedzieć mądrego

0

Eh no cóż na gorąco. Jakby nie jakaś dziwna rozkmina El Profesora z taktyką na wyjście, te dziwne zmiany, kilka parchów od sędziego to gorsi nie byliśmy, a jakbyśmy w 1 połowie mieli więcej precyzji to może i mecz skończyłby się na naszą korzyść. Trudny mecz nas czeka w Manchesterze

5

K....a ale piła Ferrana no taka szkoda !!!!

1

@Janas11224 podpisuje się, chłopaki robili co mogli z tym pajacem i taktyką Xaviego

0

To wpadnie, wkońcu wpadnie !!!!

1

Aha i Raphinha schodzi bo...?

0

@Coutinho007 ja mam dosyć xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?