3

@Faro Naród wspaniały tylko ludzie k.y xD

0

@pixi77 Nie wierzę żeby księgowość w klubie przepuściła taką fakturę bez opisu. Już pomijam że przed fakturą pisze się umowę, po wykonaniu się sporządza protokół przekazania albo zdawczo odbiorczy, przecież ten wydatek też trzeba umieścić jakoś w księgach. Ktoś musi to zamówienie przygotować, zdefiniować w opisie przedmiotu zamówienia. Po odbiorze trzeba rzeczy o takiej wartości umieścić w środkach trwałych czy amortyzować gdzieś musi być tego ślad. Gdzie się ten "towar" podział to nie wiem, ale to są wszystko przestępstwa karne skarbowe i na pewno nie 2 osoby wsadzą tylko cały łańcuszek, chyba że jakoś to wyjaśnią. Oczywiście jest też rozwiązanie że są idiotami, powiedziałbym 50/50.

0

@nioton To nie jest "osiedlowy warzywniak" gdzie prowadzisz tą spółkę sam albo ze szwagrem. Dywidenda dotyczy wspólników lub akcjonariuszy, osoba kierująca spółką nie musi być ani tym ani tym, wypłaca się ją zwykle raz w roku po sporządzeniu sprawozdania finansowego. Wypłatę masz ustaloną albo przez wspólników, albo przez radę nadzorczą w umowie, albo w kontrakcie. Wynagrodzenia i listy płac są zatwierdzane regularnie. Nie ma takiej możliwości że podpiszesz umowę z krzakiem i z dupy sobie podniesiesz wynagrodzenie, tak to w warzywniaku działa. Nic o tej spółce nie wiadomo więc takie pitolenie że ooo złodziej zostawię pismakom. Jeśli są jakieś nieprawidłowości to je znajdą ;)

3

@barcelonaLM rozmowa z tymi półgłówkami na jakikolwiek temat nie ma sensu bo kończy się na "14 lm" powtarzanym z cieknącą pianą w kącikach ust

4

@marcin62 Jest takie przysłowie "k.a k.rwie łba nie urwie"

0

@Maciekkk Minęły czasy dawania pod stołem, zwłaszcza w spółkach handlowych. Wszystko się pokazuje pod najbardziej ściemnioną fakturą ale się pokazuje

8

Kwoty tych faktur są tak śmieszne, że aż się dziwie że ktoś uważa że za takie grosze da się coś poważnego załatwić, zwłaszcza na zachodzie. Po drugie nikt nie byłby na tyle niedorozwinięty żeby płacić za te usługi spółce w którą ten gość był wpisany swoim imieniem i nazwiskiem. Opisujecie to nie rzetelnie. Spółka to nie jest firma jednego typa. W UE prawo jest takie samo jak w Polsce. Może być prezesem spółki ale te pieniądze nie są jego, tylko spółki. To jest sprawa między organami kontroli skarbowej i podmiotami których to dotyczy a nie brukowca i specjalistów z Internetu którzy nie powąchali prowadzenia firmy.

0

@talizmo Naprawdę sądzisz że za takie grosze można coś załatwić?

0

@Bulbulator Jaki masz pakiet? Kończy mi sie za miesiąc umowa i właśnie rozkminiam

0

@J4no Jak wyrównamy jak orka będzie przednia

0

A może Jorge sobie normalnie meczyk przyleciał obejrzeć z United?

0

@FcPortoFan1999 na la bambe wystarczy że wejdzie jak gramy mecz

1

@tbas w polskich mediach to akurat o każdym sportowcu się to sprawdzi xD

4

„W Hiszpanii albo jesteś najlepszy albo jesteś gównem. W mediach nie ma nic pomiędzy” Martin Odegaard

1

Komentarz usunięty

0

Widzę że Fabrizio: Sergi 2024 Here we go. Eh

0

Przecież nie będzie go wyśmiewał w wywiadzie. Jakby z la bambą wywiad robili to też wypada powiedzieć że szanujemy białych i w ogóle, a do wyzywania wrócić w pubie

1

Pomyśleć że za całą naszą defensywę daliśmy może 50 mln euro

1

@zadafcb to tak nie ma sensu, jeszcze nazywanie to futbolem jak nie używają nóg no bez sensu

1

@Transu96 strzał z biodra, bardziej efektywny tak jak odśnieżanie xd

0

@VamosRakieta to o czym pisze było już rok remu pokazywane na zwiastunach

5

Oglądam te piruety przed rzuceniem czaru w Hogwarts Legacy i aż mnie skręca. Ile razy papcio Wesemir powtarzał że po piruecie zawsze parada ukośna na plecy, zawsze!

3

Z winiciusem w Hiszpanii jak ze Smoleńskiem w Polsce

9

@GeneralXavi Mordo stawiaj domy, Leicester w 2016 będzie mistrzem Anglii. Ale wątpię czy bym sobie uwierzył

1

@Mads kolarstwo szosowe w sezonie, a zimą narty

7

w hola la liga oczywiście walenie pod viniciusa, wszyscy przeciwko niemu on przecież tańczy i bawi się piłką XDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KichuBlaugrana Ale dali penisem po twarzy. Co to za różnica czy kupię na PC czy konsole, płace tyle samo >.< i teraz co, nie dość że jutro o 19 to jeszcze zanim mi się pobierze to będzie 24 to pójdę spać i zagram następny dzień po robocie i taki mój interes na deluxe xD

1

@Kidd żadnych sów, srają po parapetach

0

Jak kupię edycje deluxe na PC to od kiedy w ten hogwart zagram? Od północy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?