0

@IronSanHybrid Obawiam się że będzie podobnie jak z Cyberpunkiem. Niemniej jeśli nie to studio odniesie niesamowity sukces jak na pierwszą ich grę z otwartym światem

4

Zdrówka Busi i to szybkiego

0

okładka katalońskiego Sportu mistrzostwo świata :D

4

Niefajnie być fanem białych, nie dość że r*eal -8 mrozi to jeszcze dzisiaj trzeba iść do szkoły

2

@patrickjacob nie jesteśmy od całowania ich po dupie. Mają zapierdalać i robić wyniki, ten klub zasługuje na wszystko co najlepsze. A jak się dzieje inaczej i zmiany nie przynoszą skutków no to wyjazd po kolei i do skutku. Klub > piłkarze

6

@Pawel13sz ktoś mu to napisał z redakcji. Po jego bełkocie podczas meczu białych nie wierze ze tak szybko mu rozum wrócił

5

@require nie potrafię znaleźć wyzwisk na tego człowieka które odzwierciedlają moją opinie o nim

4

Komunikat na stronie białych "ups! chyba coś poszło nie tak..." XDDDDDD

0

Piękny meczyk, piłeczka chodziła, czyste konto, 3 gole, no pięknie. Idziemy po swoje

1

Alonso wszedł i juz nerwy obrony xDDD

0

Taki piękny dzień tylko szkoda że srafejki sobie nie można poczytać przy piwku

0

@sokot co chwile im wywala xDD

0

Ale pięknie gramy !!! Barçaaa !!!

1

Rozkmina super brakło kawałeczek

0

Rafał wziąłeś leki xD ?

0

Fart ze Gavi zamykał bo Rafał grał do Robura xD

0

biali dostali takiego bólu dupy ze aż im stronę na chwile wywaliło xD

1

@IronSanHybrid no właśnie tez nie mogę wejść xdd

0

Ładna nasza akcja bramkowa a Kessie fajnie pomyślał technicznie

1

Auba wracaj szybciej bo nawet nie ma kogo zmienić w ataku

0

Lewy co się stało, przecież to masakra jakaś

2

Gavi prze ch..j tam z głową pchać xD

6

Piękny hymn na trybunach, Cules zadowoleni. Pora żeby wpadło w sieć!

2

No i naładował manę Polak

0

Kessie to wagon z węglem nie ósemka

0

Gavi jest wspaniały

4

Brać 10 Fatiemu i dać Kessiemu

0

@FCB24 liliput pije z Pedrim sok z gumijagód

0

My oczywiście do bramki chcemy wejść bo inaczej nam ni uznają gola

0

Lewy trochę jak moja ex, nie może tej 4 wrzucić tyko piłuje na 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?