culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Obawiam się że będzie podobnie jak z Cyberpunkiem. Niemniej jeśli nie to studio odniesie niesamowity sukces jak na pierwszą ich grę z otwartym światem
4
Zdrówka Busi i to szybkiego
0
okładka katalońskiego Sportu mistrzostwo świata :D
4
Niefajnie być fanem białych, nie dość że r*eal -8 mrozi to jeszcze dzisiaj trzeba iść do szkoły
2
@patrickjacob nie jesteśmy od całowania ich po dupie. Mają zapierdalać i robić wyniki, ten klub zasługuje na wszystko co najlepsze. A jak się dzieje inaczej i zmiany nie przynoszą skutków no to wyjazd po kolei i do skutku. Klub > piłkarze
6
@Pawel13sz ktoś mu to napisał z redakcji. Po jego bełkocie podczas meczu białych nie wierze ze tak szybko mu rozum wrócił
5
@require nie potrafię znaleźć wyzwisk na tego człowieka które odzwierciedlają moją opinie o nim
4
Komunikat na stronie białych "ups! chyba coś poszło nie tak..." XDDDDDD
0
Piękny meczyk, piłeczka chodziła, czyste konto, 3 gole, no pięknie. Idziemy po swoje
1
Alonso wszedł i juz nerwy obrony xDDD
0
Taki piękny dzień tylko szkoda że srafejki sobie nie można poczytać przy piwku
0
@sokot co chwile im wywala xDD
0
Ale pięknie gramy !!! Barçaaa !!!
1
Rozkmina super brakło kawałeczek
0
Rafał wziąłeś leki xD ?
0
Fart ze Gavi zamykał bo Rafał grał do Robura xD
0
biali dostali takiego bólu dupy ze aż im stronę na chwile wywaliło xD
1
@IronSanHybrid no właśnie tez nie mogę wejść xdd
0
Ładna nasza akcja bramkowa a Kessie fajnie pomyślał technicznie
1
Auba wracaj szybciej bo nawet nie ma kogo zmienić w ataku
0
Lewy co się stało, przecież to masakra jakaś
2
Gavi prze ch..j tam z głową pchać xD
6
Piękny hymn na trybunach, Cules zadowoleni. Pora żeby wpadło w sieć!
2
No i naładował manę Polak
0
Kessie to wagon z węglem nie ósemka
0
Gavi jest wspaniały
4
Brać 10 Fatiemu i dać Kessiemu
0
@FCB24 liliput pije z Pedrim sok z gumijagód
0
My oczywiście do bramki chcemy wejść bo inaczej nam ni uznają gola
0
Lewy trochę jak moja ex, nie może tej 4 wrzucić tyko piłuje na 3