2

Campeoneees Campeoooneees Ole Oleee Oleee !!!

0

Czemu Raphinha ma chiński napis XD ?

4

Jak tam loża szyderców, wszyscy wygodnie siedzą xD ? Niedługo startujemy

1

Niesamowity jest Sinner z Tsitsipasem. Piąty set i trzymać taki poziom widowiska.

1

@Darkin ale im maluje w głowie, mam nadzieje że wyjdzie na to że to jakaś naćpana idiotka a Dani miał pecha że się koło niej znalazł

0

Myślę że symboliczny worek kartofli i możemy przejść do podpisów

1

Wczoraj mówiłem że ide spać ale chciałbym się obudzić z wygraną Igusi, Huhu i Kubackim w 10 xD Jeszcze tylko wpierdol od Getafe i można kończyć weekend

6

Ide spać, nie dam rady. Kibicujcie tam, ogólnie ma wyglądać tak:

1. Iguś win
2. Huhu win
3. Kubacki w 10

Nie chciałbym się obudzić z innymi wynikami, vamos !!!

0

@michaleu Mi pokazuje 666 xD

0

@Piorun Do dzisiaj kocham tą szamankę z którą mój woj brał ślub w metinie

3

@Kengo U mnie Offspring, RHCP, Black Sabbath, Iron Maiden, ACDC, Nirvana, Guns N' Roses i tak dalej także nie pomogę xD

0

@joloskyy to jeszcze ludzie w to grają? Paaaanie. Tibia to było coś, teraz to popierdółki a nie gry

1

Okeeeej, Dawid kończy kwalifikacje na 22 miejscu, wygrywa Joju potem Kraft i Prevc.....

3

@arasz1819 Leo nigdy nie odszedł w moim świecie

12

@arasz1819 Jako kibic przeżyłem z nim wszystko i nikt mi tego nie odbierze

2

@EKSBOKS 2:30 :))))

0

@Transu96 hejt do prześcieradeł walczy u mnie z cebulactwem, nie rozwiążę tego dzisiaj

2

@Lionel_Messi10 Laczki by się przydały jak to tak w białych skietach chodzić

3

Siorbię sobie whisky, obok na ekraniku kwalifikacje skoków a na kompie "MSN All 302 Goals" zapętlone :'')

4

@wasacz uwielbiam ją jest genialna xD Obie z Igą królowe memów

1

Yukiya Sato, najniższy w stawce. Aż tęsknie za Babiarzem xD

1

@wasacz e tam. Na pseudo pokazówce reżyserowanej za petrodolary dała jej wygrać, wątpię że jej nie ogoli głowy na szlemie

4

To co śpimy czy lecimy skoki iguś Huhu ?

1

@wasacz no trudno, będzie oglądane Huhu i skoki tez

0

@Piorun Nie udało się, Magda ją zmiotła z kortu kacapską wywłokę xD

0

@Darkin lekko ich pykniemy

0

@gumaz barszczyk z uszkami, sos grzybowy polędwica i kasza

3

Magda Linette dzisiaj jak pani profesor tenisa. Iga ma rywalkę w walce o tytuł!

5

Pięknie Magda !!! Ale gra

0

Czyli jednak można skoczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?