culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Campeoneees Campeoooneees Ole Oleee Oleee !!!
0
Czemu Raphinha ma chiński napis XD ?
4
Jak tam loża szyderców, wszyscy wygodnie siedzą xD ? Niedługo startujemy
1
Niesamowity jest Sinner z Tsitsipasem. Piąty set i trzymać taki poziom widowiska.
1
@Darkin ale im maluje w głowie, mam nadzieje że wyjdzie na to że to jakaś naćpana idiotka a Dani miał pecha że się koło niej znalazł
0
Myślę że symboliczny worek kartofli i możemy przejść do podpisów
1
Wczoraj mówiłem że ide spać ale chciałbym się obudzić z wygraną Igusi, Huhu i Kubackim w 10 xD Jeszcze tylko wpierdol od Getafe i można kończyć weekend
6
Ide spać, nie dam rady. Kibicujcie tam, ogólnie ma wyglądać tak:
1. Iguś win
2. Huhu win
3. Kubacki w 10
Nie chciałbym się obudzić z innymi wynikami, vamos !!!
0
@michaleu Mi pokazuje 666 xD
0
@Piorun Do dzisiaj kocham tą szamankę z którą mój woj brał ślub w metinie
3
@Kengo U mnie Offspring, RHCP, Black Sabbath, Iron Maiden, ACDC, Nirvana, Guns N' Roses i tak dalej także nie pomogę xD
0
@joloskyy to jeszcze ludzie w to grają? Paaaanie. Tibia to było coś, teraz to popierdółki a nie gry
1
Okeeeej, Dawid kończy kwalifikacje na 22 miejscu, wygrywa Joju potem Kraft i Prevc.....
3
@arasz1819 Leo nigdy nie odszedł w moim świecie
12
@arasz1819 Jako kibic przeżyłem z nim wszystko i nikt mi tego nie odbierze
2
@EKSBOKS 2:30 :))))
0
@Transu96 hejt do prześcieradeł walczy u mnie z cebulactwem, nie rozwiążę tego dzisiaj
2
@Lionel_Messi10 Laczki by się przydały jak to tak w białych skietach chodzić
3
Siorbię sobie whisky, obok na ekraniku kwalifikacje skoków a na kompie "MSN All 302 Goals" zapętlone :'')
4
@wasacz uwielbiam ją jest genialna xD Obie z Igą królowe memów
1
Yukiya Sato, najniższy w stawce. Aż tęsknie za Babiarzem xD
1
@wasacz e tam. Na pseudo pokazówce reżyserowanej za petrodolary dała jej wygrać, wątpię że jej nie ogoli głowy na szlemie
4
To co śpimy czy lecimy skoki iguś Huhu ?
1
@wasacz no trudno, będzie oglądane Huhu i skoki tez
0
@Piorun Nie udało się, Magda ją zmiotła z kortu kacapską wywłokę xD
0
@Darkin lekko ich pykniemy
0
@gumaz barszczyk z uszkami, sos grzybowy polędwica i kasza
3
Magda Linette dzisiaj jak pani profesor tenisa. Iga ma rywalkę w walce o tytuł!
5
Pięknie Magda !!! Ale gra
0
Czyli jednak można skoczyć.