culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Medium Bardzo nie lubię tej zawodniczki. Sprawia wrażenie tak zadufanej w sobie i zakłamanej. Te jej wymyślane kontuzje jak wynik jest niekorzystny śmieszą nawet rywalki. A jej chciwość na sponsorów sesje pieniądze całkowicie psuje obraz sportowy. W przeciwieństwie do Igi, Coco i Layli nie chodzi jej o tenis tylko łatwe pieniądze, a jej zakłamane emocje tenisowe i wywiady jak to jej zależy to wisieńka na torcie. Najśmieszniejsze jest to że w dodatku żadna z niej piękność, ma krzywe nogi a sukces marketingowy zawdzięcza wymieszanym rodzicom, miejscu urodzenia i wybranej narodowości xD
0
Jakie macie składy w fifce? Szukam inspiracji i podrzucam mój https://www.futbin.com/23/squad/2980032
9
@shahman prześcieradła to albo łapy podnoszą w górę albo się tarzają po trawie trzymając się za nos jak sie ich kopnie w nogę
1
Futbol amerykański działa na tej zasadzie, co akcja to przerwa, czas stop i reklamy. Widowisko traci na dynamice i ciągłości. Faktycznie jak jest awantura, długa zmiana, kontuzja, VAR można by o tym pomyśleć tylko czy nie po to sędzia ma zegarek żeby mierzył tracony czas a potem go doliczał?
0
Człowiek wstaje, Iguś wygrała, pięknie. Oby kolejna runda o ludzkiej porze
0
W samej wierze nie ma nic złego
6
@doc a żeby sraczki dostali po tym ciastku
0
Wymyśliłem. Trzeba się dogadać się z Interem żeby kupili Carrasco od kotletiko bo nam nie chcą sprzedać, a oni go nam wypożyczą z opcją pierwokupu. Będziemy mu płacić pensję, a za jego cenę damy Interowi Depaya za darmo. Zawsze im można wepchnąć jeszcze Kessiego i Bellerina chociaż tutaj by trzeba było pewnie dopłacić żeby na to poszli
0
@Kondziubarca Przy wolnym pokryje słupek ale na więcej nie ma co liczyć...
0
@agaFCB To ten z ASa?
0
@Crystal37 z polskich to słyszałem o Balmora.pl
2
@Barca1992 Nie ma słów w językach entów, ludzi i elfów – które wyraziłyby jaką pogardą darzę
0
@Tasde Tu choćby największy geniusz trenerski przyszedł to nie pomoże
0
@Elosek Trafne masz przemyślenia, sam mam 28, mam dwie firmy swoje ale chciałem zrobić sobie studia związane z moim zawodem (inżynieria środowiska). Poznałem tam pokolenie które przyszło w większości po szkole i ręce po prostu opadają. Nie potrafiłem się w ogóle z nimi zżyć i oni sami ze sobą też nie. Studiów nie skończyłem ale jak odchodziłem po 3 latach to większość się dalej ze sobą nie znała.
1
@Medium Kto jej broni, Piqu3 ją zaorał jak szef jakim jest i tyle
0
@Emhyr na jedno wychodzi, daje tweeta i wszystko jasne. Oby w tym przypadku napisał here we go
1
@Nano22 ten obrót Gaviego *.* Łezka się w oku kręci bo przypomina się Messi, Ronaldinho, Iniesta, Xavi, Pique, Sergio, Neymar, wszyscy w prime, teraz mamy Gaviego, Pedriego, De Jonga, Araujo, Christensena, Balde, Kounde, proszę nie zepsujmy tego :(
2
@Ptasior Dokładnie. Jagiellonia ponad wszystko xd
1
@marcin62 Było już dzisiaj, uznaliśmy zgodnie że to zwierzęta które trzeba zaszczepić, odrobaczyć i pozamykać w kojcach
0
@Kondziubarca Festiwal fake newsów start. Ja jak zawsze poczekam na Fabrizio
0
@Medium Bońka nie trzeba nokautować on sam się położy i poddaje xD
0
@ChessInfo Mentzen musi założyć swoją partię i się od tego oderwać bo to w większości umoczone i skompromitowane towarzystwo.
1
@hayek dokładnie jedno i drugie do wy..lenia XD
0
@HighestInTheRoom O ile to pyknie, a już na pewno nie pyknie że wezmą sobie za niego Depaya xD
0
Wrócił po latach Xavi i Iniesta w Pedrim. Teraz tylko czekać na drugiego Messiego....może syn Ronaldinho
1
Ludzie który uważają że nie zasłużył na Golden Boy to klauny
2
Hector Bellerín, Eric García, Marcos Alonso i Jordi Alba. Obrona jak z najgorszego koszmaru xD
1
@FioletoweOczy Lahoz jest najlepszym sędzią w Hiszpanii, to mówi samo za siebie. Dlatego go prosili żeby został i przedłużył pracę bo nie miał kto jechać na mundial. La zabawa
2
Ciekawa opcja na LS. Może coś z tego będzie
0
@gaucho104 Bo to nie jest trener na rewolucje. Na tej samej zasadzie co Xavi wystawia Albe i Sergio, Probierz/Urban powołają Jędrzejczyka, Krychowiaka czy Grosickiego.