culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kant dupy rozbić te skoki
0
Mina joju po skoku Dawida xD
0
Kiedyś to było im dalej się skoczy ten wygrywa. A teraz to jak nie dupa to trąba, jak nie wiatr to belka nie belka to kombinezon nie kombinezon to styl. Też chyba nie ogarniam tak jak Iguś
8
@talizmo ale to sprawa między klubem a organami państwa a nie jakąś la ligą
0
@killingjoker101 ona chciała powiedzieć ze to gówno nie sport tylko jej nie wypada xd zjeżdżanie z górki i skakanie, im bardziej zawieje tym dalej się leci
1
Wkurwia mnie Eurosport i ci jego komentatorzy. Po to mam playera żeby sobie oglądać mecze które są w nocy, czasem włączę w telewizji i gość podaje wyniki kto z kim wygrał. No ludzie.
13
Chore do kwadratu pytać się łaskawego pana czy za swoje pieniądze mogę wzmocnić skład, kiedy się piłka skończyła
0
@Kessie nierzetelnie prowadzone księgi rachunkowe
3
Ja osobiście żyję historią, a prawda jest taka że MSN nie wróci. Nie wróci Pique w prime, ani Sergio, ani Puyol. Próżno wołać Rakitica, Adriano, Xaviego czy Iniestę.
Gdzie Claudio Bravo który przekazał pałeczkę Ter Stegenowi, gdzie Ronaldinho który uczył 17 letniego Leo jak się ustawiać.
Kiedyś mieliśmy skład: Valdes, Puyol, Toure, Pique, Sylvinho, Xavi, Sergio, Iniesta, Messi, Eto'o, Henry i robiliśmy wszystkich, dzisiaj ok mamy kilku grajków, ale co było to było, kto pamięta ten pamięta, pewne rzeczy były i pewnie nigdy nie wrócą :( Nasz czas już minął czy młodzież powtórzy sukces...?
0
@narses85 choćby za worek kartofli
0
@Kengo bez jaj żeby potężny liliput jakąś madryciankę chciał, pewnie chodzi oglądać prześcieradła
3
Arise, arise, Riders of Théoden!
Fell deeds awake: fire and slaughter!
Spear shall be shaken, shield be splintered,
a sword-day, a red day, ere the sun rises!
DEEEEEEATH !!!!!!
1
@Janiama juve kantował to go ukarali, ten odwalił to go zamknęli w pierdlu no i tyle
1
@Janiama właśnie stad mój prześmiewczy post ze awantury totalnie z dupy jak to w rodzince bywa
0
@bartas97 mówisz ze Raków po majstra?
0
@Hubsao cooo ???
1
Mecze takie jak dzisiejszy Majorki z Celtą są kwintesencją La Liga tylko dla koneserów. Wbrew pozorom to właśnie w takich meczach najbardziej widać indywidualne błyski.
1
@wojti258 Probierz jest Ślązakiem znając Kolesie to jego sprytny plan
0
@draxidox nie maja psychy xd
3
Piątkowa La Rambla bez piątkowych afer to nie La Rambla xD najpierw z Janiamą, potem z Juve, teraz z Pique. Swoją droga zibi coś tweetował na temat juve?
0
@draxidox kiedyś miałem nadzieje ze to on jest lekarstwem na wszystko ale no xd
5
Ciężki mecz ale damy radę. Do boju!
1
Cóż, kto wiedział od początku ten wiedział, nie ma tu o czym gadać. Może tylko niech zarząd bardziej przeanalizuje transfery jakie chcą robić
0
@Crystal37 Ten event a arabii był strasznie śmieszny, celebracja większa niż finału mundialu. Ronaldzik przegrał mecz ale oczywiście dopieścili go zawodnikiem meczu. GOAT zrobił swoje i zszedł w 60 minucie bo nie było powodów zabiegania się w towarzyskim meczu. Mecz Barcy pierwsza połowa dno i muł, potem coś ruszyło, ostatecznie wynik ładny. Prześcieradła uważają swój wynik za 'remontadę'. Cóż ja myślę że to słowo bardziej pasuje do naszego wyniku z p$g 6:1 w 2017 no ale cóż
0
@krzywy ano to mi pyknęło city
0
@Kubavilla7 on uwielbia tłuc te 5 setów godzinami
0
Klasycznie do kawki przeglądnąłem to śmieszne cafe i komentarze prześcieradeł o wczorajszych wydarzeniach. Jedyne o czym potrafią pisać to Barcelona i jacy jesteśmy podłamani psychicznie że wygrali. Pomijam już rasistowskie wykwity do przerwy i komplementowanie swojej drużyny od małp. Mam nadzieje że wylosujemy ich w pucharze i skopiemy im tyłek, tylko że po wszystkim i tak napiszą że to to kolejny puchar myszki miki a oni grają w lidze mistrzów
0
Lewyyyyy pieknie
0
Mowilem ze potężna żółta łódź podwodna storpeduje zbutwiała łódkę z dziurawym prześcieradłem zamiast żagla
3
Zarząd La Rambli podjął decyzje - wszyscy zostają xD