0

No i co, Kessie potęga !!!

0

Jak u prześcieradeł sie utrzyma wynik to jutro do kawusi rm.pl i lektura komentarzy xDD

1

@wasacz mialem pisac wlasnie ze kupie im butle i piankę xd

1

Gavidku zawiąż sobie buciki

0

Pino jaka seta byłoby 2:0 XD

2

@Bartula Boże uchowaj xDDD

1

Ferran tobie nawet Daria Abramowicz nie pomoże xD

0

@Nazio87 tvpsport.pl

1

MUCHACHOOOOOS mmmm puuuuu

3

Jak tam somsiedzie

0

Gavi wchodzi zrobic wynik bo nie ma kto xd

0

TVP które myślało że pokaże wspaniałe widowisko i mnóstwo goli Roberta Lewandowskiego

8

Nawet nie wiem kiedy zleciała ta pierwsze polowa, przymknąłem na chwile oczy i obudziły mnie reklamy

0

Torre piekny jestes

0

No moze przyjąć nie umie ale mu wpadło xD

0

@agaFCB nie mamy, 0

0

Wrzutka poezja xD

1

Pojedynek dwóch taktyków

0

Jakiś parch nas przechodzi jak tyczki na treningu XDDD

0

W Copie nie ma słabych drużyn

1

@kuz bo uciekają przed lwami

0

Spróbujcie /cam2 , u mnie nic ale może wam podziała

1

@Zoker La Rambla powinna mieć własny sektor szyderców na Camp xDD

0

Ci eksperci i komentatorzy w TVP, Celta czy Ceuta jeden ch ;d

0

@FanBarcYxD biedne tam jest wszystko jakieś xD

1

@wasacz dwójki wyjazd ;d

0

@draxidox "ma zostać" czyli dalej festiwal artykulików o dupie marynie

1

Z jednej strony Collina klęka przed Marciniakiem i schyla mu się po mydło, a z drugiej trzyma takiego wieśniaka i chama jakim jest Lahoz. I ktoś mi powie że to nie jest mafia.

0

@KacperVEB ledwo chodzi, o czym my mówimy

0

Wyć mi się k.a chce. Mam tylko nadzieję jak będzie sędziował jeszcze Barcę to Laporta wejdzie do szatni i da mu po ryju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?