2

Do boju Barca !

0

@LambiPL To przykład z dzisiaj. Pokaż mi jeden portal który tak nie robi i nie wabi takim gównem wszędzie gdzie się da

4

@chavez Araujo to coś pięknego co nas spotkało

1

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lodz/pilne-strzelanina-w-lodzi-ranny-straznik-miejski/khj5945

tytuł: PILNE! Strzelanina w Łodzi, ranny strażnik miejski
treść: (...) Doszło do pyskówki, a później... sytuacja wymknęła się spod kontroli. Doszło do strzelaniny. Co najmniej raz sprawca wystrzelił z pistoletu. Jak się okazało, była to broń gazowa. (...) Tym pistoletem bez magazynka mnie uderzył w głowę, w nos.

Artykuł pisało dwóch ludzi. Poziom ścieku medialnego w Polsce już dawno zszedł poniżej mułu. Dotyczy to wszystkich rodzajów portali od podatkowych, przez sportowe, po informacyjne. Nie wiem takie gówniane są teraz standardy czy chodzi o te 0.002 zł na kliknięciu? Dno dno dno

1

@Nano22 ahora nos volvimos a ilusionaaaaar

1

@mateusz1989VeB Taktyk, szanuję

4

@Atencjuszek ja tam życzę temu portalowi jak najgorzej

0

@kulek22 Lapcio czy Hawier

2

@Romario87 Ja uważam że Xavi to bardzo dobry wybór, potrzebuje tylko czasu

1

@Medium Ja ogrywam od paru lat star wars the old republic, wiedźminy, gothiki i skyrima. No a tak to football managera i fife. Ale w te nowe fabularne gry się nie mogę coś wkręcić.

1

@gumaz Po kilku związkach - tylko i wyłącznie w pojedynkę

3

@Tomo1989 U nas też są takie wymagania tylko ze strony żony, nie jej rodziców

0

@qbuteq Netflix lubi to

0

@cules100pro Ale Ksawery jest fanem i coś tam kombinuje żeby je przedłużyć

0

@takisobiektos na własne życzenie, a ter Garcia nie znoszę. Jak z Igą wygrała to popisywała się jak idiotka że jaka to ona nie jest potężna, tak samo jak ta Cornet

0

Ale w sumie dlaczego kobiety? Przecież nie są na tyle świadome żeby same określić swoją płeć, co to za zabobony xD

1

@koziar Robert dobrze wychował, kobiety to nie ludzie xd

0

Walczyć Barça walczyć

3

Czyli typowo schylamy się dla nich po mydło bo inaczej tego nazwać się nie da.

49

Potężna żółta łódź podwodna storpeduje dziś zbutwiałą żaglówkę z dziurawym prześcieradłem zamiast żagla

0

@FcPortoFan1999 nie wiem co to za durne zasady ze top nie gra na centralnym

1

@tomek8756 no i tacy ludzie jak tam w komentarzach mają prawo wyborcze także czego sie spodziewać

0

@Kubavilla7 Zieliński 28 i dalej młody talent czekamy aż wystrzeli xD

0

HUHU powrót z podróży jedziemy z makaronem

0

Naprawdę nie można postawić jakiejś wiaty nad tymi wszystkimi kortami tylko tak dziadować i ręcznikami wycierać ten kort. Wielki Szlem xd

0

@PartidarioCatalan Probierz jest Ślązakiem, to taka sprytna zagrywka naszego Super Championa

0

@Medium co roku to samo, za rok już nie kupuje tego gówna. Ten sam ja robiący preorder xd

3

@JimMorrisonFCB niby człowiek wiedział ale sie łudził

0

@Janas11224 Obawiam się że z Hogwart Legacy będzie jak z Cyberpunkiem...

3

Dlaczego to właśnie Probierz będzie selekcjonerem (kryteria podane przez prezesa Kolesia):
- jest narodowości Śląskiej, więc zagraniczny

- zna polski rynek

- mówi po polsku

- ma doświadczenie w prowadzeniu kadry

- odnajduje i rozwija młodzież

- prowadzi TOPOWE treningi

check, check, check

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?