culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to są za komentatorzy na prześcieradłach? Jeden ma jakąś wadę wymowy a drugi ma głos jakby naćpany był tak dziwnie modeluje tym głosem ....
1
Ale atmosfera na Athletic! Vamos Valverde !!!
7
Punkty są i tyle mam do powiedzenia. Mecz do zapomnienia
1
Ale ważne że ma 700 meczy, czego nie rozumiecie xd
0
Parasol to mu otworzę po następnym meczu jak wyjdzie fati i taki sklad
0
@ToJa79 to samo miałem pisać, dopóki będą jacyś chętni może z Serie A
2
Fati mało co by nie zablokował Kessiemu strzału XD
10
10 minut Marek, 10 minut wytrzymaj
2
To jest takie czekanie kiedy strzelą na 1:1
3
Alonso XDDD nie, dobra, może to ja się nie znam, nie odzywam się już
1
Wpuściłoby się takiego Suareza zamiast Fatiego...
0
@dafik85 maszyna losująca ich wylosowała do zmiany, wątpie żeby nasz trener o czymś myślał przy swoich zmianach
0
Gavi wybiega za plecy a Fati stoi i grzebie w jajach
1
@Rewolucja123 xD
0
Xavi zagrał +2,5 goli w meczu a najłatwiej to osiągnąć zmianami jakie wprowadził
1
Aha Balde zdjął wpuścił Albę i Christensena zdjął a wpuścił Garcie xDDD Chory jakiś czy się opił?
0
@marko111122 Oglądałem ale go nie zauważyłem
0
Co rok te studia Eleven gorsze, ci komentujący upośledzeni jacyś jakby oglądali co innego
2
W cafe b*rnabeu spłakanie
1
Coś czuję że Suarez opuści Barcelonę w gipsie
9
Marek siądź mi na twarzy
0
szok, strzał zza 16
0
@SinMistico narazie piach
1
Dlaczego oni nie strzelają zza 16 tylko na siłe te wrzuty i wbieganie w pole karne?
0
Fati we fifie powinien mieć na stałe przypisaną kartę "cień". Chłopa w ogóle nie widać że gra
1
Jak tylko Roberto jest pod presingiem to wstrzymuje oddech
1
Roberto jak Pique wszystko miał pod kontrolą
0
XDDDD zajebiści jesteście, dobrze że spalony XD
7
@macio_944 masakra, Xavi out
6
Śmiejecie się że koszulki z ali express a Lewy w swojej kurtce musiał przyjść bo klubowej brakło xD