1

Co to są za komentatorzy na prześcieradłach? Jeden ma jakąś wadę wymowy a drugi ma głos jakby naćpany był tak dziwnie modeluje tym głosem ....

1

Ale atmosfera na Athletic! Vamos Valverde !!!

7

Punkty są i tyle mam do powiedzenia. Mecz do zapomnienia

1

Ale ważne że ma 700 meczy, czego nie rozumiecie xd

0

Parasol to mu otworzę po następnym meczu jak wyjdzie fati i taki sklad

0

@ToJa79 to samo miałem pisać, dopóki będą jacyś chętni może z Serie A

2

Fati mało co by nie zablokował Kessiemu strzału XD

10

10 minut Marek, 10 minut wytrzymaj

2

To jest takie czekanie kiedy strzelą na 1:1

3

Alonso XDDD nie, dobra, może to ja się nie znam, nie odzywam się już

1

Wpuściłoby się takiego Suareza zamiast Fatiego...

0

@dafik85 maszyna losująca ich wylosowała do zmiany, wątpie żeby nasz trener o czymś myślał przy swoich zmianach

0

Gavi wybiega za plecy a Fati stoi i grzebie w jajach

1

0

Xavi zagrał +2,5 goli w meczu a najłatwiej to osiągnąć zmianami jakie wprowadził

1

Aha Balde zdjął wpuścił Albę i Christensena zdjął a wpuścił Garcie xDDD Chory jakiś czy się opił?

0

@marko111122 Oglądałem ale go nie zauważyłem

0

Co rok te studia Eleven gorsze, ci komentujący upośledzeni jacyś jakby oglądali co innego

2

W cafe b*rnabeu spłakanie

1

Coś czuję że Suarez opuści Barcelonę w gipsie

9

Marek siądź mi na twarzy

0

szok, strzał zza 16

0

@SinMistico narazie piach

1

Dlaczego oni nie strzelają zza 16 tylko na siłe te wrzuty i wbieganie w pole karne?

0

Fati we fifie powinien mieć na stałe przypisaną kartę "cień". Chłopa w ogóle nie widać że gra

1

Jak tylko Roberto jest pod presingiem to wstrzymuje oddech

1

Roberto jak Pique wszystko miał pod kontrolą

0

XDDDD zajebiści jesteście, dobrze że spalony XD

7

@macio_944 masakra, Xavi out

6

Śmiejecie się że koszulki z ali express a Lewy w swojej kurtce musiał przyjść bo klubowej brakło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?