culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wbrew moim obawom bez głównego napastnika poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Mam z tego powodu bardzo dobry humor bo bałem się że będą na lewym wisieć i taktykę Xavi zrobi pod niego, a tutaj widać że mamy tworzącą się fajną drużynę, z fajną chemią. Styl daleki od ideału ale idziemy w dobrą stronę. I myśląc tak o LP/LS co sądzicie by Gaviego spróbować przestawić na to miejsce?
5
Słyszycie to wycie :D ?
4
Nigdy nie sądziłem że będę się cieszył wyniku innego niż porażka realu xDDD Brawo Sociedad !!!
3
Uwielbiam ten duet komentatorski, jeden nie mówi r, drugi moduluje głos jakby dubbingowal bajkę dla dzieci…
0
Kojarzycie ile po meczu jest wrzucana całość na Barca TV?
0
@PatrychoO dlatego ja gram sobie squad battles dla chillku, nie wydaje setek zł na paczki a gdzie nie wejde na online to dzień po toty każdy najebane po 3,4 do tego jakiś Jairzinho o którym nie słyszałem w życiu dopóki nie wyszło sbc, bez sensu
0
@bartekvisca Sędzia był schylony po mydło u pereza a kotlety się nie nadają nawet okręgówek z takim mentalem lichym
5
Ręce mi opadają na tych sędziów nie ma żadnego organu żeby kurwa coś z tym zrobił i nie dawał tym ludziom więcej meczy? Przecież to aż w oczy kłuje pod kogo sędziują
0
@MysticCat jestem prezesem zarządu z powołania zgromadzenia wspólników. Nie mam umowy żadnej, nie świadczę pracy, nie ma tytułu do ubezpieczeń jest tylko uchwała ZW która mnie powołuje. No ale vateuszek kłamczuszek przypierdolił prokurentom, członkom zarządu i prezesom z powołania że muszą zdrowotną składkę płacić od stycznia ub. roku
1
Prześcieradła jak zawsze fair play
6
vinicjusz jaki to jest pajac xDDD
0
@Foton Tak jak i zus. Zusu nie płacę, NFZ muszę płacić bo Polski Nieład od tego roku mnie zmusił ale nie korzystam, a jak będzie potrzeba wybiorę i tak wszystko prywatne
0
@tristan87 do podłogi w sam raz
1
Powiesili koszulkę viniego ojeeeejku, u nas kukłę Żyda palili niedawno na rynku we Wrocławiu i nic xD
5
Przelew doszedł widze panu sędziemu
0
@KlonaZepan przed lwami to on nie uciekał
2
@arasz1819 prześcieradła na kafejce stawiali na hattrika także no
3
Alvaro :D No sieeemaaaa, piona !
1
Komentarz usunięty
0
@barteggg08 oczy bolą od patrzenia, poroniony pomysł z tym mieli
4
@Kapitan hawk złoto xD
3
Gdzie można kupić koszulkę Al Ittihad ?
0
@Allbi dla mnie to wszystko warianty xDD
1
Wygrana i awans, pięknie Barca
0
Moje Fut Champions co tydzień xD
0
@Klaudiaa8 co innego jak piłka w grze a co innego jak się wkurwi
9
Uwielbiam jak Gaviego wszyscy odciągają, on by tam na*ebał wszystkim XDDD
0
Niedługo pora na zmiany naszego mistrza zmian XD
0
Komentarz usunięty
0
@Gwyn La Rambla szybko weryfikuje i wyjaśnia xD