4

Wbrew moim obawom bez głównego napastnika poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Mam z tego powodu bardzo dobry humor bo bałem się że będą na lewym wisieć i taktykę Xavi zrobi pod niego, a tutaj widać że mamy tworzącą się fajną drużynę, z fajną chemią. Styl daleki od ideału ale idziemy w dobrą stronę. I myśląc tak o LP/LS co sądzicie by Gaviego spróbować przestawić na to miejsce?

5

Słyszycie to wycie :D ?

4

Nigdy nie sądziłem że będę się cieszył wyniku innego niż porażka realu xDDD Brawo Sociedad !!!

3

Uwielbiam ten duet komentatorski, jeden nie mówi r, drugi moduluje głos jakby dubbingowal bajkę dla dzieci…

0

Kojarzycie ile po meczu jest wrzucana całość na Barca TV?

0

@PatrychoO dlatego ja gram sobie squad battles dla chillku, nie wydaje setek zł na paczki a gdzie nie wejde na online to dzień po toty każdy najebane po 3,4 do tego jakiś Jairzinho o którym nie słyszałem w życiu dopóki nie wyszło sbc, bez sensu

0

@bartekvisca Sędzia był schylony po mydło u pereza a kotlety się nie nadają nawet okręgówek z takim mentalem lichym

5

Ręce mi opadają na tych sędziów nie ma żadnego organu żeby kurwa coś z tym zrobił i nie dawał tym ludziom więcej meczy? Przecież to aż w oczy kłuje pod kogo sędziują

0

@MysticCat jestem prezesem zarządu z powołania zgromadzenia wspólników. Nie mam umowy żadnej, nie świadczę pracy, nie ma tytułu do ubezpieczeń jest tylko uchwała ZW która mnie powołuje. No ale vateuszek kłamczuszek przypierdolił prokurentom, członkom zarządu i prezesom z powołania że muszą zdrowotną składkę płacić od stycznia ub. roku

1

Prześcieradła jak zawsze fair play

6

vinicjusz jaki to jest pajac xDDD

0

@Foton Tak jak i zus. Zusu nie płacę, NFZ muszę płacić bo Polski Nieład od tego roku mnie zmusił ale nie korzystam, a jak będzie potrzeba wybiorę i tak wszystko prywatne

0

@tristan87 do podłogi w sam raz

1

Powiesili koszulkę viniego ojeeeejku, u nas kukłę Żyda palili niedawno na rynku we Wrocławiu i nic xD

5

Przelew doszedł widze panu sędziemu

0

@KlonaZepan przed lwami to on nie uciekał

2

@arasz1819 prześcieradła na kafejce stawiali na hattrika także no

3

Alvaro :D No sieeemaaaa, piona !

1

Komentarz usunięty

0

@barteggg08 oczy bolą od patrzenia, poroniony pomysł z tym mieli

4

@Kapitan hawk złoto xD

3

Gdzie można kupić koszulkę Al Ittihad ?

0

@Allbi dla mnie to wszystko warianty xDD

1

Wygrana i awans, pięknie Barca

0

Moje Fut Champions co tydzień xD

0

@Klaudiaa8 co innego jak piłka w grze a co innego jak się wkurwi

9

Uwielbiam jak Gaviego wszyscy odciągają, on by tam na*ebał wszystkim XDDD

0

Niedługo pora na zmiany naszego mistrza zmian XD

0

Komentarz usunięty

0

@Gwyn La Rambla szybko weryfikuje i wyjaśnia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?