culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinha brawo!
1
Xavi na konfie powie że wyjebane ma w tą lige europy no bo w sumie co. Wygrałby to by mówili że to nie liga mistrzów. Odpadnie to że za słaby na lige europy. Więc skupia się na mistrzostwie, oby to mu wyszło
0
W tym roku celem była liga :))
0
Naprawdę myślałem że taka Barca w lidze to chociaż w lidze europy pokaże, czuje się jak idiota
0
@The Game 10 miałeś trochę racji z jechaniem jednak xd
3
Alonso z tobą ciężka sprawa jest chłopie xd
0
Pan Xavi to jednak fachowiec jest xD
0
Alonso przepraszam że śmieszkowałem przed meczem xD
1
Na studio w przerwie i po meczu zapraszamy na la bambe
0
@kulek22 w via jest zakrzywiona czasoprzestrzeń xd
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie pierwszy raz został zajechany
3
Po meczu, po lidze, można się rozejść. Pięknie się marzyło, rezerw nie mamy, skrzydeł nie mamy, innym razem.
4
ODBIŁ PIŁKĘ DE GEA xDDD Poziom tego via gówna właśnie xD
2
Do 28 minuty wytrzymałem bez wyzywania sędziego, trudno, niech sąsiedzi wiedzą że jego matka była kim była
0
@kacperFCB_ nie żeby był jakiś wybór. Pozostaje się modlić normalne TV obroniły La Ligę
0
Alba ogarnij się sz k. mać
0
Messi strzela w okno, Barca prowadzi
5
Araujo siądź mi na twarzy
0
Alonso w składzie i od 1 minuty nerwowo xD
1
@lionelmessigoat widze to via to krew zalewa
6
Nie pokazać Camp Nou przed startem hymnu, jaki ten via to RAK
0
@cules100pro Nie czujesz tej muzyki jak z gladiatora? xD
1
@Donnie_Darko jakiś pet pisze że u nas ból dupy i płacz na co jakiś biały mu napisał że ma tu konto i płaczu nie widzi i żeby nie robił z ich hala dzieci
0
@Pue Otoczenie Christensena po głoszeniu składu mówiło że to 100% decyzja trenera bo on się czuje ok
0
@Qaz123 tak, zawsze tak robią. 1 studio bo taniej
0
@Rompul Viaplay ma wyłączność. Robią jedno studio bo taniej niestety, często tak jest
0
Gavi prosze cię, mordzix
3
"Zbadaliśmy to i nie jest możliwe, aby istniały dyscyplinarne sankcje sportowe, ponieważ między 2018 a 2023 rokiem minęło już pięć lat, a tego typu sankcje działają, gdy od zdarzenia minęło co najwyżej trzy lata."
Prawie słyszę to wycie z rozczarowania w głosie
0
Pokażcie organom kontroli skarbowej i prokuraturze raporty i zamykamy temat
2
@Kitek1640 nie mam dużego porównania ale tu cały dzień się coś dzieje, a taki notatnik jest aktywny tylko jak Barca gra