0

Raphinha brawo!

1

Xavi na konfie powie że wyjebane ma w tą lige europy no bo w sumie co. Wygrałby to by mówili że to nie liga mistrzów. Odpadnie to że za słaby na lige europy. Więc skupia się na mistrzostwie, oby to mu wyszło

0

W tym roku celem była liga :))

0

Naprawdę myślałem że taka Barca w lidze to chociaż w lidze europy pokaże, czuje się jak idiota

0

@The Game 10 miałeś trochę racji z jechaniem jednak xd

3

Alonso z tobą ciężka sprawa jest chłopie xd

0

Pan Xavi to jednak fachowiec jest xD

0

Alonso przepraszam że śmieszkowałem przed meczem xD

1

Na studio w przerwie i po meczu zapraszamy na la bambe

0

@kulek22 w via jest zakrzywiona czasoprzestrzeń xd

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie pierwszy raz został zajechany

3

Po meczu, po lidze, można się rozejść. Pięknie się marzyło, rezerw nie mamy, skrzydeł nie mamy, innym razem.

4

ODBIŁ PIŁKĘ DE GEA xDDD Poziom tego via gówna właśnie xD

2

Do 28 minuty wytrzymałem bez wyzywania sędziego, trudno, niech sąsiedzi wiedzą że jego matka była kim była

0

@kacperFCB_ nie żeby był jakiś wybór. Pozostaje się modlić normalne TV obroniły La Ligę

0

Alba ogarnij się sz k. mać

0

Messi strzela w okno, Barca prowadzi

5

Araujo siądź mi na twarzy

0

Alonso w składzie i od 1 minuty nerwowo xD

1

@lionelmessigoat widze to via to krew zalewa

6

Nie pokazać Camp Nou przed startem hymnu, jaki ten via to RAK

0

@cules100pro Nie czujesz tej muzyki jak z gladiatora? xD

1

@Donnie_Darko jakiś pet pisze że u nas ból dupy i płacz na co jakiś biały mu napisał że ma tu konto i płaczu nie widzi i żeby nie robił z ich hala dzieci

0

@Pue Otoczenie Christensena po głoszeniu składu mówiło że to 100% decyzja trenera bo on się czuje ok

0

@Qaz123 tak, zawsze tak robią. 1 studio bo taniej

0

@Rompul Viaplay ma wyłączność. Robią jedno studio bo taniej niestety, często tak jest

0

Gavi prosze cię, mordzix

3

"Zbadaliśmy to i nie jest możliwe, aby istniały dyscyplinarne sankcje sportowe, ponieważ między 2018 a 2023 rokiem minęło już pięć lat, a tego typu sankcje działają, gdy od zdarzenia minęło co najwyżej trzy lata."

Prawie słyszę to wycie z rozczarowania w głosie

0

Pokażcie organom kontroli skarbowej i prokuraturze raporty i zamykamy temat

2

@Kitek1640 nie mam dużego porównania ale tu cały dzień się coś dzieje, a taki notatnik jest aktywny tylko jak Barca gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?