culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak Manzano spoko ale tylko narazie ;)
1
No i wyjazd buraku. Może się uspokoją odpady z Sociedad. Tylko czy stojąc metr od akcji trzeba oglądać VAR?
3
Zapomniał kartek ten cymbał z domu czy ki ch !?
1
Lewy czyść tam te karaluchy z Gavim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Osman dzisiaj strzela dwie, vamooos
1
Skuteczność left the chat xD
0
Santos to w ogóle dożyje do tego Euro?
4
@MesQueUnClub_87 już się nie opłaca xd
1
Czy pana stan zaangażowania życiowego pozwoli dotrwać do następnego Euro xD ?
20
Tak bym chciał żeby Leo wrócił. W sumie żeby wszyscy wrócili i przeżyć 2009 jeszcze raz. Pamiętacie? 13 maj garnek Króla, 16 maj majster ligi, 27 maj garnek LM, 23 sierpień superpuchar, 28 sierpnia europejski superpuchar i 19 grudzień klubowe MŚ. Wspomnień nikt nam nie odbierze :(
2
@Medium inteligentnych sportowców można policzyć na palcach jednej ręk, ale ten to zwyczajnie najebany
0
@Rewolucja123 z moim szczęściem wyskoczy mi fatalnie z dupy na tik toku czy coś
0
Będzie studio czy dopiero hola la liga?
3
Vini trzeba cię kopnąć w dupę żebyś szybciej się poruszał?
0
Wkońcu wpadnie, gniotą ich
0
@Emhyr był ale kamyczki do ogródka zaczynają wpadać
0
Dużo czasu, vamos Athletic vamooos vamooos
0
Pięknie Athletic się nie pieprzy z nimi, odrazu w trawę wgniata, satysfakcjonujące obrazki
0
@Emhyr nikomu, poczeka aż ktoś na niego zasłuży
1
@patrickk103 Jakby Valverde miał w teamie Góralskiego to by mu powiedział ze tego napierda*aj
0
@Miszak co to ma do rzeczy? Jak mi stek nie smakuje w knajpie to mówię ze mi nie smakuje, nie muszę być kucharzem żeby mieć swoje zdanie. Męcząco się ich słucha i tyle
4
@El dominatore idealne podsumowanie xD
0
Komentarz usunięty
1
@Romario87 no liczę na to właśnie bo zaczęli spoko
0
OK widzę ze się przyznajecie wiec ja tez włączyłem
3
@Bocheno1 bo my tiki take na klepkę gramy
2
@adamLeo66 oboje są tragiczni, jeden nie wymawia r a drugi jakby się naćpał i dawał dubbing do bajek a nie komentował mecz
0
@taris chyba tak :/
0
@Toretto nie wiedziałem jak się nazywa. On nie powinien w ogóle komentować ten drugi to samo to nie jest dubbing tylko ma być komentarz do meczu