0

Jednak Manzano spoko ale tylko narazie ;)

1

No i wyjazd buraku. Może się uspokoją odpady z Sociedad. Tylko czy stojąc metr od akcji trzeba oglądać VAR?

3

Zapomniał kartek ten cymbał z domu czy ki ch !?

1

Lewy czyść tam te karaluchy z Gavim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Osman dzisiaj strzela dwie, vamooos

1

Skuteczność left the chat xD

0

Santos to w ogóle dożyje do tego Euro?

4

@MesQueUnClub_87 już się nie opłaca xd

1

Czy pana stan zaangażowania życiowego pozwoli dotrwać do następnego Euro xD ?

20

Tak bym chciał żeby Leo wrócił. W sumie żeby wszyscy wrócili i przeżyć 2009 jeszcze raz. Pamiętacie? 13 maj garnek Króla, 16 maj majster ligi, 27 maj garnek LM, 23 sierpień superpuchar, 28 sierpnia europejski superpuchar i 19 grudzień klubowe MŚ. Wspomnień nikt nam nie odbierze :(

2

@Medium inteligentnych sportowców można policzyć na palcach jednej ręk, ale ten to zwyczajnie najebany

0

@Rewolucja123 z moim szczęściem wyskoczy mi fatalnie z dupy na tik toku czy coś

0

Będzie studio czy dopiero hola la liga?

3

Vini trzeba cię kopnąć w dupę żebyś szybciej się poruszał?

0

Wkońcu wpadnie, gniotą ich

0

@Emhyr był ale kamyczki do ogródka zaczynają wpadać

0

Dużo czasu, vamos Athletic vamooos vamooos

0

Pięknie Athletic się nie pieprzy z nimi, odrazu w trawę wgniata, satysfakcjonujące obrazki

0

@Emhyr nikomu, poczeka aż ktoś na niego zasłuży

1

@patrickk103 Jakby Valverde miał w teamie Góralskiego to by mu powiedział ze tego napierda*aj

0

@Miszak co to ma do rzeczy? Jak mi stek nie smakuje w knajpie to mówię ze mi nie smakuje, nie muszę być kucharzem żeby mieć swoje zdanie. Męcząco się ich słucha i tyle

4

@El dominatore idealne podsumowanie xD

0

Komentarz usunięty

1

@Romario87 no liczę na to właśnie bo zaczęli spoko

0

OK widzę ze się przyznajecie wiec ja tez włączyłem

3

@Bocheno1 bo my tiki take na klepkę gramy

2

@adamLeo66 oboje są tragiczni, jeden nie wymawia r a drugi jakby się naćpał i dawał dubbing do bajek a nie komentował mecz

0

@taris chyba tak :/

0

@Toretto nie wiedziałem jak się nazywa. On nie powinien w ogóle komentować ten drugi to samo to nie jest dubbing tylko ma być komentarz do meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?