culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Firestone dopóki siedzi na ławce*
0
@SkN komentują kibice białych
2
@Pawlak1992 czyli nie tylko ja xDD
2
Po takich ostatnich meczach kur*a no….co teraz?
0
Jak tam loża szyderców, gotowi? Powoli szukać trzeba miejsc jaki dzisiaj wynik będzie?
3
@_Niko_ Niech udostępnią opcję oglądania bez komentarza i nie będzie problemu. Same dźwięki ze stadionu mi wystarczą, nie potrzebuje tego ględzenia
0
Heheheheheheh Tebas też nie ogląda ja też nie, my tylko r*alek heheheheh
9
Skandaliczne zachowanie piłkarzy Majorki, prowadzą z realem
4
ćwiąkale świat się wali normalnie xD
1
@!34RC3!_0N4 kasków nie mają także już mandacik się należy
0
Za bramką Majorki dwóch gości sobie na zwyżce ogląda meczyk :D
0
Majorka dzisiaj GIGACHADY wszyscy, jęk ćwiąkały i wycie białych miód na moje serduszko
0
Kapitan Majorki szef totalny
15
Ćwiąkała twoje wycie jest tak żałosne że stawia cię z nim na jednym poziomie ewolucji
2
Najśmieszniejsze jest to że w cafejce dostają sraczki że sędzia z Barcelony xd
0
@LaRoja Lahoz: Potrzymaj mi piwo
5
rzygać mi się chce komentarzem w Canal+ kiedyś to była telewizja z klasą a teraz co tydzień 90-minutowa masturbacja pod viniviusa i r*al. Biedny vini faulowany, biedny vini gwizdany, biedny vini pauzuje no ja p....
11
Neymar 31 lat a mi się wydaje jakbym MSN wczoraj oglądał
2
@Donnie_Darko gorsi są fani prześcieradeł ze swoim 'jak tam w lidze europy' i 'ale my mamy 14 LM' po czym im zawsze przypominam że są bici przez zespół z LE i niedługo znowu będą
0
Wyjątkowo nie obejrzałem dziś żadnego meczu ale szacun dla Elche
0
@NeKenI cytując klasyka to już nie jest ta Hiszpania
2
@Jakchcesz z deszczu do szamba xD
2
@Iks_de_Ista kiedyś litra whisky piłem wieczorem (miałem jakieś 20 lat, zaczynałem studia), teraz na 28 się napije pół z 0,7 mniej więcej i mam dość, rano piasek w mordzie, głowa boli, zmięty jakby krowa żuła całą noc xD
1
@koziar Dishonored pamiętam chyba II, chętnie wrócę
23
@PatrychoO Taki kanał na Spoti powinien być "wycie prześcieradeł", miałbym w ulubionych
1
@Emhyr Esta p*ta liga es una mierda
0
@RoberDzik on jest członkiem Nowej Nadziei dalej?
0
Ciekawy czy Lewy dziś też będzie się drapał po nosie czy grzebał w oku środkowym palcem :))
1
@Jakub1513 poza teściem i kreatyną reszta to pic na wodę marketing
0
prześcieradła znowu w łeb od nas dostaną i powiedzą że kolejny puchar myszki miki i kim to oni nie są grają w lm i 14 lm