2

@Firestone dopóki siedzi na ławce*

0

@SkN komentują kibice białych

2

@Pawlak1992 czyli nie tylko ja xDD

2

Po takich ostatnich meczach kur*a no….co teraz?

0

Jak tam loża szyderców, gotowi? Powoli szukać trzeba miejsc jaki dzisiaj wynik będzie?

3

@_Niko_ Niech udostępnią opcję oglądania bez komentarza i nie będzie problemu. Same dźwięki ze stadionu mi wystarczą, nie potrzebuje tego ględzenia

0

Heheheheheheh Tebas też nie ogląda ja też nie, my tylko r*alek heheheheh

9

Skandaliczne zachowanie piłkarzy Majorki, prowadzą z realem

4

ćwiąkale świat się wali normalnie xD

1

@!34RC3!_0N4 kasków nie mają także już mandacik się należy

0

Za bramką Majorki dwóch gości sobie na zwyżce ogląda meczyk :D

0

Majorka dzisiaj GIGACHADY wszyscy, jęk ćwiąkały i wycie białych miód na moje serduszko

0

Kapitan Majorki szef totalny

15

Ćwiąkała twoje wycie jest tak żałosne że stawia cię z nim na jednym poziomie ewolucji

2

Najśmieszniejsze jest to że w cafejce dostają sraczki że sędzia z Barcelony xd

0

@LaRoja Lahoz: Potrzymaj mi piwo

5

rzygać mi się chce komentarzem w Canal+ kiedyś to była telewizja z klasą a teraz co tydzień 90-minutowa masturbacja pod viniviusa i r*al. Biedny vini faulowany, biedny vini gwizdany, biedny vini pauzuje no ja p....

11

Neymar 31 lat a mi się wydaje jakbym MSN wczoraj oglądał

2

@Donnie_Darko gorsi są fani prześcieradeł ze swoim 'jak tam w lidze europy' i 'ale my mamy 14 LM' po czym im zawsze przypominam że są bici przez zespół z LE i niedługo znowu będą

0

Wyjątkowo nie obejrzałem dziś żadnego meczu ale szacun dla Elche

0

@NeKenI cytując klasyka to już nie jest ta Hiszpania

2

@Jakchcesz z deszczu do szamba xD

2

@Iks_de_Ista kiedyś litra whisky piłem wieczorem (miałem jakieś 20 lat, zaczynałem studia), teraz na 28 się napije pół z 0,7 mniej więcej i mam dość, rano piasek w mordzie, głowa boli, zmięty jakby krowa żuła całą noc xD

1

@koziar Dishonored pamiętam chyba II, chętnie wrócę

23

@PatrychoO Taki kanał na Spoti powinien być "wycie prześcieradeł", miałbym w ulubionych

1

@Emhyr Esta p*ta liga es una mierda

0

@RoberDzik on jest członkiem Nowej Nadziei dalej?

0

Ciekawy czy Lewy dziś też będzie się drapał po nosie czy grzebał w oku środkowym palcem :))

1

@Jakub1513 poza teściem i kreatyną reszta to pic na wodę marketing

0

prześcieradła znowu w łeb od nas dostaną i powiedzą że kolejny puchar myszki miki i kim to oni nie są grają w lm i 14 lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?