0

Lewy bez zmian xd

0

Busi chciał szybko klepkę a lewus zatrzymał akcję i do tyłu xD

0

no to vamos panowie

3

ważne że hanka zadowolona z widoków

0

Ale gówno xD ciekawe ile kosztowało

0

@wasacz ten chamski butny białoruski chłop, dobrze że dostał dziś w łeb

0

Od niedawna mam PS 5 a że całe życie byłem graczem X, co polecicie do pogrania? Uncharted i the Last of Us ukończone, o Uncharted mogę powiedzieć że to moja nowa ulubiona seria po Wiedźminie.

0

Nie pozwolą na to, nienawidzą nas

14

obrzydliwy staruch, z gęby mu kapie jad i żółć do Barcelony ale kiedyś znajdzie się kij na ten chamski...

0

Messi pisze sms do starego: weź jeszcze nic im nie mów, muszę to przemyśleć xd

0

Stara Barca, człowiek już zapomniał jak to wygląda

0

Wyłączam to po tym co Alonso odjebał xD

0

Zaspałem 2 połowę ale widzę że kurwa grubo :)

2

Może jak będziemy mieć kiedyś NAPASTNIKA to coś ugramy, będą jakieś strzały napastników czy kurwa coś.....

1

Modrić wypierdku ja bym z potężnym Iworyjczykiem nie zadzierał...

3

skok i kolanem w plecy i chuj no nie, ale za dyskusje kartka dla Xaviego

0

Widząc miny klauna z 20 ciężko nie chcieć mu nie wybić zębów, świętego by krew zalała na te jego miny i kretyńskie uśmiechy, przydałby mu się tydzień w więzieniu

0

Raphinia kurwa obudź się xD

0

jezus ci biali to takie panienki, dmuchnąć na nich a ci się kładą jakby im złamali nogę, r*al się nie zmienia....

0

@Sebeko co ty porównujesz jakiegoś peta do Ramosa xD

0

TY K JE.NA JA CI DAM UDERZAĆ GAVIEGO

1

Marek nie łap tak jedną ręką proszę xDD

1

Czemu Xavi z tym sędzią rozmawia zamiast go uderzyć normalnie?

5

To Kessie czy Ronaldinho? Piękny jest

0

eh to walenie pod lewego

0

winicjusz w panice oddaje piłkę jak Araujo się zbliża xDD

5

@kostek579 może nawet butami mu po głowie jechać, ważne że leży

1

biali mocno zesrani, mecze z nami im siedzą na psychice, to pora na gola dla nas

0

@Szmulek Jak nasz kessie w kontrataku

3

Leżeć tam i morda w kubeł wini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?