culer_5306751
Dołączył/a: sierpień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy bez zmian xd
0
Busi chciał szybko klepkę a lewus zatrzymał akcję i do tyłu xD
0
no to vamos panowie
3
ważne że hanka zadowolona z widoków
0
Ale gówno xD ciekawe ile kosztowało
0
@wasacz ten chamski butny białoruski chłop, dobrze że dostał dziś w łeb
0
Od niedawna mam PS 5 a że całe życie byłem graczem X, co polecicie do pogrania? Uncharted i the Last of Us ukończone, o Uncharted mogę powiedzieć że to moja nowa ulubiona seria po Wiedźminie.
0
Nie pozwolą na to, nienawidzą nas
14
obrzydliwy staruch, z gęby mu kapie jad i żółć do Barcelony ale kiedyś znajdzie się kij na ten chamski...
0
Messi pisze sms do starego: weź jeszcze nic im nie mów, muszę to przemyśleć xd
0
Stara Barca, człowiek już zapomniał jak to wygląda
0
Wyłączam to po tym co Alonso odjebał xD
0
Zaspałem 2 połowę ale widzę że kurwa grubo :)
2
Może jak będziemy mieć kiedyś NAPASTNIKA to coś ugramy, będą jakieś strzały napastników czy kurwa coś.....
1
Modrić wypierdku ja bym z potężnym Iworyjczykiem nie zadzierał...
3
skok i kolanem w plecy i chuj no nie, ale za dyskusje kartka dla Xaviego
0
Widząc miny klauna z 20 ciężko nie chcieć mu nie wybić zębów, świętego by krew zalała na te jego miny i kretyńskie uśmiechy, przydałby mu się tydzień w więzieniu
0
Raphinia kurwa obudź się xD
0
jezus ci biali to takie panienki, dmuchnąć na nich a ci się kładą jakby im złamali nogę, r*al się nie zmienia....
0
@Sebeko co ty porównujesz jakiegoś peta do Ramosa xD
0
TY K JE.NA JA CI DAM UDERZAĆ GAVIEGO
1
Marek nie łap tak jedną ręką proszę xDD
1
Czemu Xavi z tym sędzią rozmawia zamiast go uderzyć normalnie?
5
To Kessie czy Ronaldinho? Piękny jest
0
eh to walenie pod lewego
0
winicjusz w panice oddaje piłkę jak Araujo się zbliża xDD
5
@kostek579 może nawet butami mu po głowie jechać, ważne że leży
1
biali mocno zesrani, mecze z nami im siedzą na psychice, to pora na gola dla nas
0
@Szmulek Jak nasz kessie w kontrataku
3
Leżeć tam i morda w kubeł wini