czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DRESZCZ nie zgodzę się Villareal w ostatnich 2 sezonach zrobił robotę
0
@Borneo Real słaby, sędziowie przeciw nam itd. Serio?
0
@Borneo druga połowa w Mediolanie, Monachium były w naszym wykonaniu słabe, a mecz domowy z Bayernem to temat nie do rozmowy bo nie udało się nawet oddać celnego strzału, a gra była żenująca. Oczywiście każdy ma prawo przegrać, ale nie w takim stylu mając taki skład - tutaj wina Xaviego, że nie ma obrońców przygotowanych do gry. Forma Busiego, Erica, Pique, Alby to efekt działania sztabu Xaviego przez rok i o ile w ubiegłym sezonie nie było presezonu, planowania kadry itd. w tym roku Xavi dostał niezle transfery o które chyba prosił (nie sadze, że przy naszym budżecie ktoś mu coś wrzucał na sile). O tyle w tym sezonie dyspozycja zawodników to w 100% odbicie pracy Xaviego i tutaj zasadne są pytania w stylu po co nam Alonso, Ferran czy Eric. Nie widzę unormowanego na wysokim poziomie zawodnika poza RL9 i TS. FDJ, Pedri, Alba, Pique, Busi raczej maja problem z utrzymaniem dyspozycji pozwalającej nawiązać walkę z Realem, Interem czy Bayernem. Pedri zajechany, pozostała 4 jest tak zarządzana przez Xaviego, że ich gra to karykatura ich możliwości i sinusoida, a zawodnicy z takimi statusami, pensjami itd. powinni być wzorem dla innych.
0
@Borneo dla mnie mecze z Bayernem nie były wypaczone, bo karny w dwumeczu, gdzie 135 minut dostawaliśmy lekcje piłki nożnej to tylko 1 bramka. Dembele zagrał tam niezle 45 minut jak cały zespół. Z Realem dramat. Inter to jednak trochę niższa półka a w dwumeczu miał bramkę co go broni, ale pewnie ze 20 strat i ze 2/20 wygranych dryblingów. Jednak jego wrzutki to sztuka dla sztuki przy dobrych zespołach. Mając skład nie gorszy od Interu zaprezentowałyśmy się gorzej i słusznie spadamy do LE. Xavi jest tu 50 meczy i musi planować kadrę, a kontuzje są w każdym zespole i na dłuższa metę nie można tłumaczyć każdego trenera kontuzjami, gdy ewidentnie widać:
-marnowanie 200 różnych w sezonie
-brak alternatyw dla gry wysokim pressingiem za co płacimy rok w rok
-braki w obronie stałych fragmentów
-brak radzenia sobie po ciosie (Real jak traci bramkę to dostaje kopa, a my tracimy zasilanie i przez kilka minut jesteśmy tak zdziwieni, że gramy elektrycznie)
-po dobrych 45 nawet bez strzelonej bramki na druga polowe wychodzimy na luzie, żeby „dokończyć mecz”
- Lewego, Pedriego i zwłaszcza Busiego trzeba zmieniać, bo ostatni jest notorycznie zajechany, a dwaj pierwsi jednak grają za dużo co 3 dni i logiczne, że się zajada. 3:0 to powinien być moment dla rezerwowych - nam potrzeba jest LaLiga a nie złoty but Roberta!
0
@Borneo Dembele jest dobry na leszczy i ten sezon to pokazał… Fati wyglada mega słabo od początku sezonu. Cała nadzieja, że Ferran się trochę ogarnie i nasz brazylijski skrzydłowy bo na szklane DDA nie liczę. Skład na LE mamy, to powinien być ostatni sprawdzian Xaviego. Jeśli będzie potrafił coś ugrać z taka paka w LE znaczy, że ma pomysł, jeśli noga mu się pośliźnie jak rok temu to znaczy, że pora nabrać doświadczenia w słabszych klubach i się nie zniechęcać.
Pique powinien w styczniu wyjść i propozycja rozwiązania kontraktu - nic, a nic nie przemawia, żeby miał kopać dla nas piłkę. Balleron na prawej to prawdziwy prezent dla przeciwników - on sam ze sobą się ściga w ilości błędów w kolejnych meczach. Nie wierze, że zawodnicy rezerw gorzej obsadziliby miejsce Pique i Ballerina.
0
@Borneo wypadł dużo lepiej niż Fati. Coś czuję, że nasz Ansu skończy jak Pato czy Rafinha w ogórkowej lidze przed 30:( gość ma podatność na kontuzje jak Verma i Marco Reus, z tym, że Marco jak wraca po kontuzji to daje czadu, a Ansu nie potrafi błysnąć. Liczę, że FT ustabilizuje celownik i będzie solidny tak jak kiedyś pedro. Dembele i Fati dla mnie raczej nie rokują na dłuższa karierę ze wzgledu na kontuzje. Depay też szklany, więc oby więcej skuteczności dla Torresa
0
@tbas patrząc na jego podatność na kontuzje to jest jednym z pierwszych na l4….
0
@dariooo No patrząc na Koemana to wyglada super, ale w LM równie słabo wyszło, nie ma co szukać wymówek - Barcelonie tak grać po prostu nie wypada,
0
@S_E_B_A miał Leo na poziomie conajmniej Lewego, Antka, który miał lepsze statystyki niż ktokolwiek w poprzednim sezonie, a dostał Depaya i najlepiej grającego głowa zawodnika świata… na konferencjach tylko poniżał wszystkich dookoła i szukał usprawiedliwienia swojej nieudolności.
0
@SirChuck zgadzam się. Koeman z Messim i Antkiem sobie radził, stracił działa i obnażyła się jego prawdziwa wartość. Setien poleciał bo musiały poleciec głowy za 8:2, ale w tamtym meczu z Bayernem obrona nie dojechała, ale chociaż gra do przodu jakoś wyglądała. Mam wrażenie, że Koeman był po prostu zbędny, a Xavi ma porównywalny skład do pierwszego sezonu Koemana i też wyszło, że jest za krótki na ten klub.
0
@enderpit Tuchel lub ZZ, ale to raczej niemożliwe. Niestety wyszło w środę jakim trenerem jest i tutaj nie ma praktycznie różnicy z Koemanem. Skład jest, kibice na stadionie są, ale trener z lepszymi drużynami nie dojeżdża. Ja rozumiem odpaść po walce, ale brak celnych strzałów na bramkę i wystawianie Busiego po raz kolejny z tak szybkimi rywalami to już przesada. Xavi łączy w sobie przewidywalność Koemana, brak logiki w zarządzaniu minutami Valverde (Pedri, Busi, Gavi zajechani po 10 kolejkach), brak skuteczności przy stałych fragmentach Koemana. Za duże buty jak na razie, ale spójrzmy, że LE tez początki kariery trenerskiej miał słabe, więc Xavi powinien tu wrócić, ale teraz nie jest gotowy na prowadzenie tego okrętu obciążonego długiem - potrzebne puchary na już, dlatego Tuchel to jedyna nadzieja
0
Od kilku lat to samo, pewnie w rym sezonie jeszcze nie raz to usłyszymy. Ataku cała drużyna próbował tez Korman i z trudniejszymi rywalami wychodziło tak samo. Valverde chociaż próbował czasem grać z kontry jak np. z Live na CN. Jesteśmy jednowymiarowi i ktoś kto dobrze uszczelni bramkę ma duże szanse na sukces, a szybkimi atakami zawsze uda się nam coś wsadzić. Mamy jakość, aby pokonywać rywali w lidze, ale gdy naprzeciw stanie zmotywowany twardo grający na pograniczu faulu zespół to tracimy głowę. Moim zdaniem powinnismy się cofać i szukać kontr oraz dopracować stałe fragmenty bo różnych mamy mnóstwo, a wiemy, że nic po nich nie wpada… Xavi jak dla mnie się nie broni jako trener. Do rewanżu z interem wierzyłem w niego, ale to ważne spotkania weryfikują trenera i tutaj jest niewiele lepiej niż Koeman. Pique, Alba, Busi i Xavi powinni przysłużyć się klubowi i odejść zima.
5
Nie sądziłem, że to powiem, ale ostatnich 3 tygodni nie da się „odzobaczyc”. Jak dla mnie głowa Xaviego powinna poleciec. Rozumiem, ze to był mecz o pietruszkę, ale nie powinno to tak wyglądać - wymówek brak. Jeśli nie potrafi zmotywować piłkarzy to jego miejsce dalej powinno być w mniejszych klubach. Skład jest, kibice są ,ale trener nie dojechał. Powtórka Juve i Pirlo, trzeba szybko się rozstać, ale kto może to poukładać?
0
@Pawlak1992 w lidze zawsze się liczyliśmy, a jemu Bartek do składu robił masę niepotrzebnych wrzutek. Ja oceniam go na 7/10. Z tym brakiem charyzmy to nadal problem bo często na druga polowe nie potrafimy dojechać po pierwszej spektakularnej…
5
@Bobo25 taktycznie jednak Valverde potrafił coś ugrać - gdyby nie psycha naszych zawodników zapelnilby gablotę
0
@ACRAB95 100% racji - przez te 4 sezony zawsze był nieregularny
0
1:1 strzelimy niewiele, ale trafi nam się błąd
2
@preemo aż dziw, że nie da czasem odpocząć Busiemu.
0
@vincentPL dajmy mu czas do końca sezonu
0
@Magicc89PL No tutaj nie masz racji w 100% - dostał przecież 2 holenderskich napastników, o których prosił. Także obaj dostali po 2 karty do gry. To okienko to już inna bajka, ale powiedzmy sobie szczerze nawet z Leo o mało nie spadł na 4 miejsce… nie dziwie się, że Laporta w niego nie wierzył. Myśle, że jak Xavi nie ogarnie zespołu do końca sezonu to tez poleci. Kontuzje prześladowały Koemana i Xaviego tez prześladują.
3
@vincentPL robił cuda? w LM oni nawet strzałów nie oddawali… dokąd był Keo i Antek wózek Koemana jechał - bez Leo sprawa się rypla. Gdyby go nie zwolnili to pewnie w tym roku Pedri i Gavi byliby gdzie indziej, a reszta drużyny oglądalaby europejskie puchary w tv. Nie uważam, że mecze z Interem czy Bayernem były złe - szczęście nam nie dopisało, ale w każdym z tych meczy graliśmy jak równy z równym.
0
@rafa324 to, że Bartek rozpierniczył pieniążki to inna sprawa. W PsG Ney w kluczowch momentach sezonu łapie kontuzje i ogólnie kiepski całokształt jego kariery tam - ja uważam, że dobrze się stało. Z jego transferem smród trwa 10 lat.
0
@Firestone przynajmniej dobrze na nim zarobiliśmy
3
Siódmy rok z rzędu to samo…
1
@caminero Real w LM tez nic nie pokazywał a wygrał… oni cierpią skuteczniej w defensywie i mając nawet mało sytuacji potrafią coś wsadzić. My chcielibyśmy być cały mecz na połowie przeciwnika i wejść z piłka do bramki. A nie mamy szybkich defensorów i z lepszymi drużynami to nie wypala.
1
@katalonczyk112 żałuje, że jestem skazany na polski komentarz w c+. Może schrzanić a oni są wobec niego jak Holecka wobec Kaczyńskiego… komentarze powinny być po prostu obiektywne
0
@FCBurnley po Koemanie nazwanie kogoś kiepskim trenerem to już przesada. Jest lepiej, ale nadal nie wystarczająco Liga jeszcze nie uciekła bo to tylko 3 pkt. Real ma więcej frontów, a sadze, że zacznie się potykać tak jak my teraz… dostaliśmy KO podczas przerwy reprezentacyjnej i się jeszcze nie podnieśliśmy. Po MŚCIWI każdy będzie miał zajechany skład i zespoły bez reprezentantów będą rwaly punkty - to będzie kluczowy moment w ligach
0
@mateusz395 Fati ma skuteczność gorsza niż Ferran. Jest niesłusznie wielbiony, ale w istnych meczach nie wnosił nic wielkiego… to kolejny kiedyś odpali w naszym składzie :( po kontuzjach nie wrócił ten przebojowy nastolatek i tyle.
0
@krzysiekgier a w defensywie zawsze na DM jest zagubiony jak Gerard w środę… my jesteśmy zespołem, który próbuje dobrych zawodników upchnąć w wyjściowej 11 - Antek, Cou, Song nie mieli swojego miejsca w naszym 433 i dlatego nigdy nie zaskoczyli i FDJ w naszym systemie tez nie zaskoczy na swój poziom. Dobry piłkarz będzie miał przebłyski, ale nie na swojej pozycji to tylko Masche dawał radę
1
@Alan_fcbfan nigdy nie wiadomo, jednak po urazach piłkarze nie zawsze dochodzą do takiej dyspozycji jak przed, ale był to kawał dobrego obrońcy podobnie jak Clement w pierwszym swoim sezonie… żałuje, że zaliczyli zjazd