0

@Chicken1992 przebłyski miał od początku przygody z Barcą. Stabilizacji formy na kilka spotkań nie osiągnął nigdy..

4

@Elvisek nie wiemy co jest grane w biurach, ale umówmy się, że FdJ nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Dla własnego dobra powinien iść do klubu, gdzie będzie pasował, bo u nas w większości przypadków bezcelowo miota się po boisku. Potencjał olbrzymi, profesjonalista, piłkarz będący kibicem klubu - wszystko się zgadza. Brak dla niego miejsca na boisku, nie jest piłkarzem o profilu, który się u nas odnajduję. Ani jako DM, ani jako następca Xaviego czy Iniesty się nie sprawdził, czarnej roboty jak swego czasu Rakitić też nie odwala. Sympatia do niego jest rozum mówi mi, że pewnie w takiej Chelsea pewnie zespół mógłby być ułożony pod niego tak jak Ajax, a u nas marnuje swój potencjał i jego odejście jest dla nas korzystne finansowo, a dla niego sportowo.

27

@Deviler a ja uważam, że napiwki są w pełni dobrowolne, chamstwem jest jak są obowiązkowo doliczane do rachunku "jako serwis". Jeśli masz wolną gotówkę i czujesz się super obsłużony to moim zdaniem fajnym odwzajemnieniem będzie zostawić w zasadzie cokolwiek. Często jednak kelner nas obsługuję z kwaśną miną z przymusu, a niekiedy nie możesz się doprosić o rachunek lub kelner nie wykazuję żadnego zainteresowania stolikiem - ja w takiej sytuacji po prostu płacę ile jest na rachunku i nie mam wyrzutów sumienia.

0

@Firestone ja uważam, że skoro Xavi w nim coś widzi, a on chce zredukować pensje to warto spróbować - jednak może odpalić

0

@Firestone a teraz sobie przypomnij mecze w LM poza pierwszym z Juve oraz okres od kwietnia 2021, gdzie nikt już poziomu nie prezentował. Bez Antka i Leo RK się utopił i dobrze, że Laporta ukrócił jego cierpienia. Kolonia Holenderska nie odpaliła podobnie jak francuska… u Xaviego widze jakiś ład w grze, a u Koemana wszyscy wiecznie bez formy. Bez Leo i Antka pewnie nie byłoby w tym roku europejskich pucharów, ale każdy powie, ze nie miał kim grać. Ciekawe czy nasze nowe nabytki zapewnia nam 60 bramek w sezonie, bo na taki gratis od wspomnianej dwójki mógł liczyć Koeman, ale i tak będą głosy, ze nie miał kto grać - ja powiem nie miał kto defensywy zorganizować, bo bramek było nawet sporo dzięki wspomnianej wyżej dwójce

0

@Firestone wymień mi 10 dobrych spotkań drużyny prowadzonej przez Koemana. Zgasły wszystkie gwiazdy…

0

@Kibic3000 ja mam wrażenie, że Xavi będzie grał 3 stoperami, więc Alba i Dest będą mieli ograniczone zadania defensywne. Wnioskuje to po konkurencji na ŚO i braku zmienników na bokach obrony, ale może mam błędny tok rozumowania.

0

@Archolos Holender mówił to mając w kadrze Leo i Antka, którzy wypracowali mu ponad 60 bramek w jego pierwszym sezonie i bez których pewnie Barca nie powąchała by europejskich pucharów w ubiegłym sezonie… gdy został bez nich król był nagi i dobrze, że Laporta skrócił jego kompromitacje.

0

@lukkobe myśle, że nie był takim złym bramkarzem… nie rozumiem dlaczego się z niego śmiejesz - osiągnął wiele, grał w topowych klubach, wiec bez przesady. To, że ma kontrakt, którego nikt nie przejmie to problem jeden z wielu w zespole. Zwykle dawał radę, na 100% dałby nam to co TS w ostatnich 2 sezonach, a może więcej

0

@Awauhan 100% prawdy

1

@dariooo jest za free, a pewnie w obecnych czasach dostanie kontrakt, przy którym da się zawodnika sprzedać. Nie da się stracić na tej transakcji

0

@Kulakula no ja bym wypełnił kontrakt, z jakiś powodów dostał propozycję, na którą się zgodził (mogł wybrać inne)

0

@Kulakula kariera krótka, a Ty pewnie tez wolałbyś kisić ławkę za 5 melonów w Barcelonie niż grać za 1,5 na deszczowych wyspach. Ja brałbym co mi się należy

1

Mam nadzieję, że Kessie osiągnie u nas poziom Yaya - przydałby się taki silny walczak potrafiący pociągnąć na bramkę przeciwnika i broniący na całym boisku - pokładam w nim duże nadzieje.

1

@AlexDark00 tylko Depay musi odejść, a pewnie będzie chciał za darmo odejść za rok... Przyszedł i się nie odnalazł - niestety, bardzo na niego liczyłem.

1

@FioletoweOczy będzie hejt, ale zgadzam się z Tobą mecze po przerwie pandemicznej w wykonaniu TS po prostu są słabe i Neto pewnie by utrzymał poziom (lub go podniósł) przy niższej pensji

1

@Kulakula piłkarze mają lukratywne kontrakty i ich pensje odstraszają

0

@DIPENNN tylko liczby słabe…

0

@Murazor być może masz rację, ale marketingowo Lewy jednak na pewno coś wniesie do zespołu, a bramki zaczną wpadać.

0

@MaciekkDT ale nie przyszedł nikt pokroju Lewego

2

@Gaz Lewy z koszulek to 50 mln przyniesie, podniesie a właściwie wniesie do zespołu skuteczność i profesjonalizm. Każdy krytykował Juve i transfer CR7, a Lewy to najlepszy piłkarz świata 2020 i 2021 i przez pryzmat jego marketingu i profesjonalizmu to 50 mln moim zdaniem jest wart. Jednak to nie brazol z sodówka w głowie, a pełny profesjonalista i pod względem dyspozycji nie martwiłbym się - patrząc na CR czy Zlatana - da się grać po 35, a Lewy to piłkarz tej rangi

0

@dallas123 i seria niechlubnych rekordów na Camp nou

0

@JarekS już Jovic, Asensio, FDJ czy Dembele już mieli być murowanymi gwiazdami, a wyszło jak wyszło. Osobiście uważam, że sprzedaż FDJ to dobre rozwiązanie, ale mówienie o kimś, że będzie top może się skończyć jak z Goetze, Krikiciem czy Ballotelim. Oprócz umiejętności ważne jest zdrowie i psychika, a często (np. Pato, Fati) inne czynniki rujnują kariere

3

@Ramek czekanie ze odpali i placenie ogromnego wynagrodzenie tez jest średnim pomysłem. Jego poziom gry to straszna sinusoida. Wiem, że nie kosztował 100+, ale gra jak zawodnik za 20 /30 baniek, a nie jak sensacja LM sprzed 4 lat. Moim zdaniem odciążenie budżetu płac i zwrot zainwestowanych środków to bezpieczne rozwiązanie, ja wątpię, że odpali w naszym systemie gry. Patrząc na potrzeby finansowe klubu - warto sprzedać. Może Kessie sprawdzi się lepiej, a Nico, Pedri, Gavi, Busi, Roberto wraz z nim to raczej solidna obstawa 3 pozycji w pomocy. Trzeba tez zerkać na rezerwy, gdzie czasem warto dać trochę minut, aby nie było masowych odejść

0

@mielniczas ale Lewy to nie ten poziom marketingowy

0

@slayer był Iniesta było dobrze, był Leo było przyzwoicie, a teraz jest średnio, choć chyba już odbiliśmy sie od dna. Ter Stegen, FDJ, Pique powinni być liderami, a rzadko rozegrają 2 dobre mecze pod rząd, dlatego powinnismy od nich rozpocząć wietrzenie, żeby pokazać, że klub jest większy od nazwisk

1

@ArcziArtt przyjdzie Kessie, FDJ gra sinusoida i nie umie ustabilizować formy przez 3 lata, moim zdaniem spieniężyć póki jest szansa, bo wartość będzie spadala

1

@Kismeth może jak sztab półgłówków się oddalił to kontuzje tez nas opuszcza

1

@BarcaKings965212 przy jego obecnej dyspozycji? Niech go biorą za 85 i płakać nie powinnismy, poprawimy finanse, a mam nadzieje, ze Gavi wskoczy w jego buty - to nie jest wysoko postawiona poprzeczka. Nie sprawdził się - spieniężyć póki jest chętny

0

@slayer u nas przez ostatnie 5 lat gra każdego to niewypał - przypadek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?