1

@tbas @Tatazolwinia ja daję Wam kciuka w górę, ale szykujcie się na obelgi, poniżenia itd. Gość od lutego 2019 jest bez formy. Jest to taki Robert na bramce, uważam, że w obecnej sytuacji należałoby go spieniężyć - młodszy nie będzie, podatny na urazy ,po których nie umie dojść do siebie. Nie taką karierę mu wróżyliśmy, ale trzeba po prostu pozbyć się go, aby odciążyć budżet. Neto pewnie prezentowałby podobny (lub wyższy) poziom do Niemca z ostatnich 20 miesięcy...

0

@catalanian09 skoro Pedri grał bardzo dobrze (chyba jako jedyny obok Leo) u Koemana to patrząc na progres innych zawodników - u Xaviego może nas jeszcze bardziej zaskoczyć. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że energia drużyny się utrzyma, bo od meczy w Liverpool moje oczy krwawiły - teraz jest "nowa nadzieja".

0

@equwesta
nie musi - szanuję. Ale chciałbym poznać argumenty za Koeman-em? Jak dla mnie to wszystko było na nie.

0

@equwesta Koeman był ostatnim gwoździem Bartka. On powinen objąć zespół w ekstraklasie, a nie Barcelonę. Jego zmysł taktyczny nie istniał. Super, że był legenda, ale tylko popsuł obraz i atmosferę w Barcelonie. Ja nie wymagam trofeów, ale walki i zaangażowania. Koeman zrobił z bas drużynę do bicia. Setien chociaż OL potrafił ograć, a Koeman dostawał same pstryczki w nos. Konflikty w drużynie i strukturach to jego zasługa.

0

@equwesta Koeman nie robił nic - dzięki niemu drużyny jak Eibar czy Granada przyjeżdżała na CN po 3 pkt-y... Wcześniej ustawiały autobus, bo inaczej to Leo potrafił zrobić miazgę z każdego... Koeman spalił do reszty TS, Albę i Roberto (w defensywie) oraz CL. Uwziął się na Umtitiego, Pjanicia i Puiga. Generalnie nie próbował budować, a nawet deptał morale drużyny - za całokształt powinien dostać czerwoną kartkę z końcem poprzedniego sezonu. Jego brak pomysłu na ułożenie gry był przerażający - potykał się o każdą większą przeszkodę. Miał gorsze statystyki i styl od Setiena, nie wspominając o konferncjach prasowych. Uważam, że był potrzebny Barcelonie jak nasza nowa 9 na jego życzenie... Griezmann, Pique, Cou, Dembele, Pjanić, Alba, TS, Umtiti, Lenglet, Busi, Depay, FDJ to zawodnicy, którzy graliby w każdej drużynie do jakiej by trafili - u nas przez 14 miesięcy z Koemanem nikt z nich nie błyszczał przez "cały miesiąc" - nie potrafił z nich wykrzesać tego co najlepsze, nie wspominając o ustabilizowaniu formy...
Nie wymagałem, żeby wygrał LM, ale chciałem odpaść bez wstydu - u niego były 4 upokorzenia z rzędu na CN... Nie wymagałem wygrania La Liga, ale sposób w jaki zakończony został poprzedni sezon to jakiś niesmaczny żart - mając najlepszego grajka świata i prawie spadliśmy z pudła w ostatnich kolejkach - gdybyśmy nie sfrajerzyli dało się stosunkowo łatwo wygrać ligę, bo konkurenci mieli wiele potknięć po drodze (szkoda, że z nami tych potknięć nie mieli).

2

@kamilo0066 uważam, że liczby i zaangażowanie miał.
W porównaniu do Dembele i Cou przynajmniej widać było chęci. Z lepszymi trenerami mógłby osiągnąć sukces

0

@equwesta za valverde już był problem z utrzymaniem koncentracji, gdy wygrywaliśmy, u Setiena sytuacja nie uległa zmianie, a Koeman zniszczył jakikolwiek ład w defensywie. Xavi ma jako pierwsze zadanie nauczyć naszych bronić, a na Benfike faktycznie może być za mało czasu, ale po tuch zaniedbaniach Koemana nikt tego w miesiąc nie ułoży - patrząc optymistycznie gorzej nie będzie xD

0

@liamgreyhate pewnie @equwesta tylko skrót oglądał xD szału nie było, ale przez 60 minut dawaliśmy radę potem wrócił brak koncentracji - demony z przeszłości.

1

@FioletoweOczy Real bez kontrowersji miałby jednego majstra w ostatnich 10 latach, a wczoraj karny był tak 50 na 50. Szczęścia mieliśmy bardzo wiele - to inna sprawa.

3

@Przemas8411 biorąc pod uwagę, że gość wpadł do drużyny podczas przerwy reprezentacyjnej i musi ułożyć drużynę po najgorszym z trenerów w ostatnich 20 latach Barcelony - nie oczekujmy się, że do końca roku się coś zmieni. Umówmy się, że w zeszłym sezonie tylko Leo nie zgasł jak lampki choinkowe w styczniu. Zawodnicy są bez formy widać, ale pierwsza połowa wyglądała na "przejęcie kontroli", ale potem rozluźnienie i brak koncentracji w defensywie robi swoje. Kilkanaście miesięcy Koeamana zamieść w 2 tygodnie - bez szans, nawet Pep, Mou czy ZZ by nie dali rady. Ja żałuję tylko, że nie udało się pozbyć Cou zamiast Antka - on przynajmniej dawał z siebie 110%. Depay moim zdaniem jest przereklamowany i niestety nie odniesie spektakularnego sukcesu, gra zespołowa średnio mu idzie, a jako wolny elektron to nie jest gość pokroju Leo czy Neymara... Pozbycie się RK jednak było najlepszą decyzją - gość psuł atmosferę, morale drużyny, a o defensywie i taktyce jako trener nie powinien się wypowiadać.

1

@LuQa_ brak koncentracji w defensywie

0

Na razie brak koncentracji w defensywie -ciąg dalszy… ale pierwsza połowa pozytywnie.

0

@equwesta nie miałbym nic przeciw sprzedaniu TS, ale FDJ może ciagle wiele dać. TS jest przereklamowany i zdrowie ma niepewne. Da się go zastąpić kimś młodszym o mniejszej podatności na kontuzje, a i Neto pewnie reprezentowalby poziom wyższy niż on od początku pandemi…

0

@equwesta Spójrz na bramkarza, FDJ czy każdego z formacji defensywnej. Alba, CL czy Roberto to w ogóle zapomnieli jak się broni. Każdy ma najgorszy okres w karierze. Oby Xavi to zmienił

2

Krótkie podsumowanie - u Koemana każdy zaliczył regres. Będzie lepiej - wierzmy, że powtórzy się sytuacja z Pepem! Potencjał jest, jak Xavi ułoży sztab medyczny i defensywę - będzie dobrze!

0

@drozdi żałosne to są postawy TS i CL od 20 miesięcy.

0

@CuleLbn chyba w pieluchach biegałeś jak grał… TS dużo musi nadrobić. Valdes potrafił robić w ważnych meczach cuda.

0

@Barcelonista94 jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

@ef bez przesady, ale Valdes, Bravo mimo mniejszego talentu dawali większą stabilność. MaTS jest po prostu bardzo nierówny - gra od skrajności w skrajność. Wielkie mecze zwykle negatywnie...

1

@Luccas tak jak nie podbija - u nas poprawi to sytuacje finansową, a u nich nic nie zepsuje...

0

@Magicc89PL generalnie od ostatniego dnia Valverde to TS ma więcej wtop niż solidnych występów. Gość jest bez formy jak cała nasza formacja defensywna od lutego 2019... Przy obecnej dyspozycji pchnąłbym go razem z Cou i Dembele. Żaden z nich nie potrafi dać regularnej jakości, a pensje za duże jak na to co prezentują.

1

@MysticCat wiedza wiedza, ale pewnie swoją moralnością w wyprowadzaniu pieniędzy pasowały do Bartka i jego zarządu :D normalnie jak ulał, pewnie otworzyłby sekcje narciarstwa;) kto wie może nawet strzelectwa :)

0

@KibicBarcy84 ja mam dobre przeczucia - po Setienie i Koemanie musi być lepiej. Nie da się spadać ciagle w dół… Na pewno taktycznie do przodu, bo po 1,5 roku taktycznej pustki ktoś musi to ułożyć - dajmy mu 3 miesiące i zobaczymy w jakim kierunku to idzie. Mam nadzieje na awans do LM.

0

@deiw99 no ale przyznasz, ze poprzedni trener to była porażka - pierwsze zwyciestwo wyjazdowe po zmianie trenera :D obrażanie trenera nie jest dobre, ale Koeman nie jest trenerem jak Marcin N. nie jest bokserem - tyle w temacie. Nikt nas tak nie utopił jak Koeman z Bartkiem. A skład połamany i zajechany już w październiku...

0

@equwesta może uda mi się znaleźć artykuł o tym, że narracja w przekazie medialnym dotycząca papierosów zmieniła się dopiero w latach 90’. Poszukam i jak tylko znajdę to chętnie podeśle. Generalnie wielkie korpo maja media w kieszeni i to one kreują przekaz medialny , a jak dobrze wiemy „kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawda”. Nic nie zastąpi regularnego ruchu i racjonalnego odżywiania, a patrząc na produkty na półkach sklepowych wszystko jest wysoko przetworzone, a możliwości ruchu są nam ograniczane przez pandemie. Maski niczemu nie służą i każdy nosi je na alibi (ja nie wymieniam co 15 minut). Bojkot medialny jest straszny i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Liczby Covidowe pewnie są losowane w nocy na Żoliborzu, a ich wymiar należy od nastroju prezesa. Jak pokazują liczby szczepienia nie zdały egzaminu, a przez nadmierna pewność zaszczepionych transmisja wirusa przybiera na sile (bo zaszczepieni tak samo zarażają), wiec zwalanie winy na niezaszczepionych jest zwykłym bełkotem wpajanym przez media - zupełnie jak pozytywny wpływ na zdrowi Coli Zero:)

0

@equwesta znalezienie starych reklam np. Na YouTube rozpocznij od „more doctors smoke camels”

0

@equwesta reklamy tv

0

@equwesta ewidentne jest to wynik paraliżu służby zdrowia, której zreformować się nie da. Trzeba to ułożyć od nowa. Szczepienia w UK czy Izraelu nie pomogły, po prostu trzeba nauczyć się żyć z tym ustrojstwem. Lockdowny nie maja sensu, bo taka Szwecja ma statystyki na mln mieszkańców lepsze. Sytuacja jest trudna, ale eksperymentalne działania nie przynoszą skutku. Koło musi się toczyć, a społeczeństwo powinno uważać i jak ma się objawy odciąć od innych. Zamknięcie lasów, siłowni i basenów z pewnością tego nie powstrzyma, ale pomoże stworzyć PZU sport - taki multisport oparty na upadających obiektach :) trzeba otworzyć oczy, a nie powielać głupoty z TV i onetu.

0

@equwesta nagonka medialna była inna

0

@goldenboy akurat w latach 80 i 90 były reklamy w stylu „twój lekarz paliłby Marlboro”. Kampanie medialne z udziałem lekarzy maja mała wiarygodność jak państwowe media. Wirus jest, ale szczepionki nie wiadomo jak działają, bo miały zapewniać dożywotnia ochronę, a kilka tygodni później ogłaszają kolejne dawki - tak to jest eksperyment. Do zakończenia eksperymentu powinny być dla chętnych - tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?