czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS fakt, ale FDJ tez znacznie obniżył loty i nie potrafi ustabilizować formy. Juve ma już trenera z prawdziwego zdarzenia, wiec może u nich się wszystko ułoży. Mnie martwi to, że u nas dalej jest ciągnięty cyrk z błaznami na ławce trenerskiej - nawet TS obniżył loty do poziomu ekstraklasy... A nasz trener zamiast dziękować za druga szanse po końcówce sezonu znów publicznie pierze brudy... Mam wrażenie, że to jego pierwsze i ostatnie top wyzwanie na ławce trenerskiej...
1
@KacperVEB to Koeman powinien zwracać kasę z odsetkami:p
0
@mikokarla obawiam się, że bez Messiego Koeman może taktycznie przegrać te spotkania z zespołami na naszym poziomie... A tak serio TS, CL, Pique, Busi, Alba, FDJ, Depay Umtiti, Alba i Pedri, a nawet Roberto to poziom światowy i żaden z wymienionych klubów nie jest w stanie takiego zawodnika zakontraktować. Obowiązkiem naszego nieudacznika jest taktyczne wypunktowanie takich rywali, a nie żalenie się w mediach - w końcówce sezonu nawet takie spotkania urywały mu seryjnie punkty, więc publicznie powinien podziękować za danie szansy w kolejnym sezonie.
1
@equwesta od zmiany trenera można chociaż zacząć. Zawodnicy powinni walczyć, a oni potrafią tylko odprowadzać piłkę wzrokiem, gdy ma ją przeciwnik.
0
@agaFCB Pedri miał wybitny sezon ale gablota pusta. EG przesiedział dużo na ławie, a u nas tez nie pokazuje wiele ponad CL. Dostał za koszulkę w której gra!
0
@equwesta Antek, FDJ, Semedo, Pijanic, Junior, Clement, Paco to były bardzo dobre transfery na pozycjach, które wymagały uzupełnień. Niestety 3 ostatnich trenerów nigdy nie powinno usiąść na fotelu trenera naszego klubu, a tak zmarnowali bardzo dobrych grajków. Grali żelazna 11 lub mieli (maja) uprzedzenia personalne. To co się wyprawia od gabinetów medycznych po taktykę jest na poziomie ekstraklasy, a zarządzanie jest na poziomie parlamentu RP... w dłuższej perspektywie każdy pociąg da się wykoleić. Bez zmiany trenera nic się nie poprawi.
0
@krzywy oraz 1,5 sezonu poniżej średniej laliga...
4
@Kwiatek67 po rewanżu powie klasyczne w jego wykonaniu - cierpieliśmy. U tego Pana jest taki zjazd dyspozycji, że mam nadzieje szybko pójdzie „szukać wyzwań” i da szanse komuś kto potrafi komunikować się z obrona. 2 sezony temu był wybitny, ale jeśli chodzi o porozumienie z obrońcami nigdy mu nie szło. Może w dziadka gra niezle, ale każdy jego długi wykop to dramat. Stracił swoje atuty i powinien być objęty czystkami
0
@Vaven dobrze grał z Puigiem, ciekawe czy to dalej będzie testowane....
0
@Greenalley tylko sensownie zbudowany sztab szkoleniowy i zaplecze fizjoterapeutów oraz medyków mogą pomoc. EV zajeżdżał Pique i Rakiticia. RK zajeżdża Pediego i FDJ. Ciagle mamy zawodników na rywalizację w LaLiga, ale z takim sztabem trzecie miejsce stoi pod znakiem zapytania.
0
@equwesta Kante w ubiegłym sezonie był głównym architektem zwycięstwa w LM.
0
@equwesta Kante, Messi, Antek śmieją się z twoich słów.
3
@ArcziArtt próbuje to dużo powiedziane, trzyma się stołka ile się da, bo jak skończy tą szopkę to nikt go nie zatrudni. Umówmy się, że w zeszłym sezonie Messi i Antek zrobili jakieś liczby, ale zespół miał poziom taktyczny ekstraklasy, teraz mamy to samo bez 2 wybitnych zawodników. Czy mamy skład na wygranie LM - "nie". Czy mamy skład, żeby walczyć tak mamy spójrz na Brugge lub Ajax wczoraj - zawodników gorszych od tych reprezentujących barwy tych zespołów nie mamy. Mamy skład, żeby grać godnie, a gramy totalnie bez pomysłu - Koeman najgorszy.
1
@equwesta chyba nie oglądałeś meczu z Bayernem... A zawodnicy nie są zmęczeniu bo wiecznie ktoś wraca po kontuzjach... A fizycznie wyglądają słabo jak wyglądali. Taktycznie za to wyglądają jakby wyciągnął ich ktoś z ekstraklasy...
1
@bolplast Koeman przez cały ubiegły sezon miał problem z Antkiem i Pjaniciem - więc to żadna różnica, że ich nie ma. Nie umiał ich wykorzystać
2
Czytałem gdzieś fajne stwierdzenie, które pozwolę sobie parafrazować - "Koeman w Barcelonie potyka się o niemal każdą wyższą przeszkodę". Rozbudowałbym to stwierdzenie o moje obserwacje - w końcówce sezonu potykał się nawet o trawę. Gość jest największym syfem jaki wsadził nam Bartek na odchodne. Nie ma żadnego pomysłu na grę defensywną. Pamiętam trenerów od Van Gaala i jest z tego grona stanowczo najgorszym trenerem.
2
Mecze tego Pana z trudnymi przeciwnikami do zapomnienia... za końcówkę sezonu z ogórkami powinien poleciec, ale nie stać nas, aby go zwolnić. Żałuję, że zastapił Setiena. Leo krył go cały sezon - nie ma Leo i wyszło szydło z worka. Żaden zawodnik u niego nie może złapać formy na kilka meczy z rzędu. O zestawieniu gry defensywnej nie wspominam - uprzejmość Bayernu, że im się nie chciało nas rozstrzelać...
0
@slayer wynik wynikiem, czy Ty widziałeś ten „styl” - Celta czy Eibar zagrałyby to lepiej
0
Niech to powtórzy po dzisiejszym meczu... z nim ten klub wyglada coraz gorzej. Setien dałby to samo temu klubowi.
3
No i kto jeszcze broni Koemana? Kolejny blamaż na Camp Nou i to trzeci z rzędu... pozbycie Grieza i zostawienie tego trenera to 2 największe pomyłki okienka transferowego.
0
@Zielony55 w poprzednich sezonach było lepiej, ale obstawiam, że na mecz z Bayernem zapełniłby miejsca to samo Łazienkowska
0
@Vold94 odszedł dla kasy. No do nas do laliga już coraz mniej zawodników z topu trafia. Niegdyś kazdy chciał trafić do nas lub Realu
2
Niech dziś Koemam udowodni, że Barcelona ma z nim przyszłość. Po zawaleniu kluczowych meczy ubiegłego sezonu niech pokaże, że kolonia Holenderska w Barcelonie to dobry prognostyk. Pozbyliśmy się części francuskiej paczki Abidala, oraz amigosów południowoamerykańskich, więc pora zacząć grać.
0
@robimen12345 określenie jakiegokolwiek naszego defensywnego piłkarzem jako top świadczy, ze chyba Ty meczy nie oglądałeś. W ofensywie mozna doszukiwać się pozytywów, ale defensywa była na poziomie ekstraklasy
0
@Vold94 Ney poszedł tam dla poziomu sportowego??xD
0
@robimen12345 Alba jako obrońca grał gorzej od Clementa. Gerard dno, a Busi 3 dobre mecze na początku sezonu a potem 1 dobry i 5 tragicznych. Ter Stegen to powinien sam siebie na ławce posadzić bo to był wstyd co wyprawiał.
1
Nic nie osiągnął jako trener, a ego pozostało z czasów piłkarskich. Niech przestanie gadać tylko niech pokaże coś z czego będziemy dumni.
0
@Vold94 jest dużym. Real ma dobra sytuacje finansowa i dobrze sprzedają, a są w podobnej sytuacji. Szejkowie nakręcają pensje itd, a u nas dodatkowo dzięki bandzie rozpasanych amigosów i trenerom z łapanki drużyna rozjechała się sportowo, a klub finansowo.
0
@Firestone Koeman zmarnował cały zespół. Gerard, Busi, Alba, CL, Antek a zwłaszcza ter Stegen też zapomnieli pod jego wodzą jak się gra w piłkę. Zeszły sezon był o wiele gorszy od każdego za Valverde. Więc Pjanić nie był wyjątkiem.
3
@normasubiektywna ja dalej twierdzę, że mógłby dać więcej klubowi niż człowiek, który mu utrudniał życie.