0

@Zielony55 Widzew grający w 2 lidzie polskiej ma zawsze pełen stadion i to o sporej pojemności,a Barcelona z Bayernem i problem wypełnienia 40 tys miejsc to kpina...

0

@johny11 a to chyba Barcelona nie przedłużyła z Messim, a nie odwrotnie. Jakby nie patrzeć obciach straszny.

1

To niech teraz wyjaśni czemu Neymar, CR7 i Leo grają poza Ła liga, a w ich miejsce nie przyszły gwiazdy światowej piłki. La liga traci na atrakcyjności w Europie liczy się tylko w kontekście LE... to nie przypadek, ze to wszystko ma miejsce rownolegle. Moim zdaniem to wpływ petrodolarow na UEFA, a superliga to pomysł na skoncZenie dyktatury pod dyktando cynamonowych ludzi z grobami portfelami.

0

@Litman jeśli chce być najlepszy to musi zmienić klub. Tutaj po odejściu LE dzieje się to co po odejściu Fergusona w ManUtd. Kolejni trenerzy nie potrafią ułożyć zespołu. Obawiam się, że jak wyładujemy poza pudłem w lidze to może go ktoś skusić…

0

@SeWo77 akurat uczciwie patrząc to MATS powinien patrzeć i się uczyć, bo troszkę zapomniał jak się broni…

0

@Bogan Bale jest przyklejony do Realu jak Umtiti do nas, ale Pjanic to gość którego można było sprzedać.
@El dominatore co z tego, że zawodnicy dostają minuty, jak pod wodza tego nieudacznika nawet TS i Pique wyłączyli tryb gwiazdy. Cały ubiegły sezon nasi zawodnicy mieli sinusoidę formy, nikt poza Leo jej nie ustabilizował

1

@El dominatore w Realu jak chce się kogoś sprzedać daje mu się minuty u siebie lub na wypożyczeniu. Powinnismy zacząć brać przykład jak się sprzedaje

3

@David00 był lepszym trenerem niż Rudy. Jestem ciekaw jak zgwałciliby nas Rozpędzony Bayern w końcówce ubiegłego sezonu. Trafienie na PSG było dużo łatwiejsze od Walca z Monachium. A PSG tez nas po prostu wypunktowało.

3

@LRey wyników i tak nie będzie z tym nieudacznikiem na ławce, więc niech chociaż wypuści na wybieg to co mamy do sprzedania w kolejnych okienkach. Pewnie łatwiej byłoby ich sprzedać z jakimiś minutami koncie niż z trybun.

1

@equwesta jego kariera tam była taka pełna sukcesów - nie przypominam sobie. Obiął reprezentację, która nie dała rady awansować na MŚ w momencie wybuchu formy szajki z Ajaxu. Czy ta jego Holandia rozjeżdżała kolejnych przeciwników jak walec - też nie. Po prostu legenda klubu kreowany na gwiazdę trenerki. Juve potrafiło podziękować Pirlo bez sentymentów, u nas powinno wydarzyć się to samo.

2

@equwesta nigdzie nic wielkiego nie osiągnął, wiec i tu potwierdza, że jest średnim trenerem. Pewnie gdyby nie sytuacja finansowa poleciałby za końcówkę sezonu - gorszej Barcelony nie pamietam, a mecze oglądam ponad 20 lat. Jego publiczne upokarzanie zawodników i skreślanie jest żałosne, gdyby dostawali minuty z ogórkami to towar byłby na ekspozycji. Nikt nie chce kupić gracza z trybun.

0

@halfnolife strzelał sporo, miał lepsze staty niż Suarez w ubiegłym sezonie. Chyba o 1 mniej bramkę i wiele więcej asyst

0

@koksik2700 akurat z tym trenerem jest jak z Umtitim i Pjaniciem - klubu nie stać, aby rozwiązać z nim kontrakt. Jest za słaby na prowadzenie tego klubu, a końcówka sezonu to potwierdziła. Jest kolejnym elementem do posprzątania po Bartku.

0

@Dalhi wyłącz FM. Ktoś musi zabezpieczać tyły jak Dest zapominał o zadaniach defensywnych.

0

@koksik2700 drugi najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu odszedł, a w jego miejsce rozszerzamy kolonie holenderska. Ciekawe kto za to odpowiada… Abidal zrobił u nas już kolonie francuska i nic dobrego z tego nie wyszło.

0

@Murazor inna drużynę oglądałem. Busi dramat, Alba w obronie nawet nie wygladal. Bardziej wyglądał jak posróbka Neymara. FDJ w kratkę. Pjanic był podobnie jak Puig pomijany za nazwisko, wiec ciężko ich ocenić.

0

@Donio przy odrobinie szczęścia gdyby sezon dalej trwał to gralibyśmy w LE, a nie LM… końcówki sezonu nie panietasz

0

@Murazor Moriba i Dest jeszcze nie odpalili. FDJ miał sezon w kratkę, a wszyscy inni z formacji defensywnych np. TS, Alba, CL, Busi, Pjanic mieli najgorszy sezon w życiu.

0

@Murazor Moriba był ważny? Kiedy i gdzie?

0

@Murazor legenda był jako piłkarz, a trenerem jest bo to kolejny kontrakt po Bartku, którego nie da się w obecnej sytuacji finansowej klubu rozwiązać. Co do młodych odpalił Pedri. Fati i Mingeza chyba już za poprzednich trenerów odpalili.

6

@Przemas8411 to kolejny klub w którym udowodni, że wybitny piłkarz nie musi być dobrym trenerem…

0

@Donio Barcelona Rudego ma jakiś styl, do którego coś może pasować lub nie? Jak dla mnie to drużyna bez charakteru, która gra bez pomysłu i zdobywa punkty wyłącznie dzięki indywidualnością. Styl skończył się na LE, a jakiekolwiek wyniki na Valverde… Niestety potem wyłącznie w dół:(

0

@LatajacyHolender Fati wystrzelił przed RK. De Jong ma wybitne mecze, ale słabych tez wiele czyli nic po przyjściu RK się nie zmieniło. Moriba i Araujo to jeszcze nic poza marketingiem. Pedri no spoko, ale nie mógł wystrzelić przy nikim innym. Clement, Alba i Roberto zapomnieli prze Koemanie jak się broni, a TS nawet jak gra się nogami. Efekty pracy Koemana widzisz przy każdym mocniejszym przeciwniku - tylko indywidualności ratują nam punkty. Na poziomie taktycznym Valverde go zjadał. Umówmy się, że Pedri miałby eksplozje formy u każdego.

0

@LatajacyHolender teraz pomyśl co myśli trener Sevilli lub Athleticu. Idąc twoim tokiem rozumowania to powinni oddawać mecze walkowerem. Mamy bardzo dobry skład, ale jednocześnie niemal cały bez formy. Problemem Koemana jest to, że przy nim to gasną lampki na choince. Pique, Clement, Roberto, Umtiti, Alba, Pjanic a nawet Ter Stegen czy wspomniany Busi pod jego wodza zapomnieli kompletnie jak gra się w piłkę. W zeszłym sezonie ratował nas Leo, w sobotę Depay, ale sam przyznasz, że nie wyglądało to obiecująco. Koeman przez rok pogrążył cały zespół. Ja uważam, ze on jest największym i jedynym problemem tego klubu - nie uwzględniając finansów.

0

@barca87f w ubiegłym sezonie TS to byla porażka jak DeGea na MŚ

0

@LatajacyHolender niech cokolwiek u nas pokaże, bo wbrew opinii w mediach mamy zarąbistych zawodników. W zeszłym sezonie trudne spotkania przegralismy taktycznie. Z Holandia nic wielkiego nie osiągnął, żeby wznosić go na laury. W Anglii odchodził w kiepskich relacjach… chciałbym, żeby pokazał coś pozytywnego, ale obecnie jest dla mnie najsłabszym ogniwem drużyny

0

@LatajacyHolender nie przypominam sobie jego sukcesów w Valencii i Anglii… chyba inna PL oglądałem. Ostatni sezon to dopiero zrobił bagno z zespołu. W takim razie czemu przez 20 lat trenerki tylko Bartek zakontraktował go w silnym klubie?

2

Jedynym zawodnikiem, który potrafił utrzymać pod wodza Koemana formę był Messi. Także inni zawodnicy będą mieli sinusoidę jak w poprzednim sezonie.

0

@Coutinho007 podobna politykę mamy z trenerami…

0

@Eto'o9 R10 był 2 lata temu. Przez półtorej sezonu grał to co Neto dziś. Musimy przyzwyczaić się, ze do momentu zmiany trenera trudne spotkania to punkty stracone - dokładne jak w ubiegłym sezonie….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?