0

@Firestone czy Busi grał na jakimkolwiek poziomie? W co 5 meczu grał dobrze, Puig lub Pjanic graliby to samo. TS i jego końcówka sezonów 2019/20 oraz 2020/21 powinna zakończyć się jak przygoda Kepy w Chelsea lub Kariusa w Live. Śmiem twierdzić, że Neto byłby lepszy. TS, Alba i Busi mieli pewne miejsce w 11 wyłącznie za nazwisko.

0

Koeman traktuje w ten sposób Puiga, Pjanicia, Netoi innych, wiec standard w tym klubie

0

@arasz1819 Pjanic był efektem wymiany za 20-latka, który kondycyjnie nie był w stanie wytrzymać 60 minut. Ale w Juve miał wybitne sezony. Dembele - jakoś we Francji i Niemczech kręcił super sezony. U nas podobnie jak 30% składu nie potrafią gościa doleczyc - winny sztab.

0

@arasz1819 każdy był wart kasy, tylko trenerzy nie mieli na nich pomysłu.

0

@arasz1819 ta i w tej bajce były smoki. Tylko Messi potrafił utrzymać formę dłużej niż 5 spotkań z rzedu. Skład miał na mistrza zwłaszcza z tak słabym Realem i Am

0

@arasz1819 chyba inna końcówkę sezonu oglądałeś:p Messi tuszował ten cyrk. Gdyby sezon trwał dalej na bank spadlibyśmy z pudła. Setien i Valverde to był poziom wyżej od obecnego dzbana. Chciałbym, abyś przypomniał sobie nasze stałe fragmenty poza wolnymi Leo - dramat. Obrona stałych fragmentów - dramat. Kluczowe spotkania przerżnięte, defensywa i bramkarz bez formy cały sezon. I to pewnie wszystko wina Bartka? W klubie jest syf i jednym z problemów jakie nam Bartek zgotował to zatrudnianie nieudaczników na stanowisku trenera. Koeman nie odpalił jako trener przez 20 lat, wiec nie odpali i teraz. W Anglii guzik pokazał, wiec u nas tez guzik mu wyjdzie. Patrząc na końcówkę sezonu nie miałem w głowie poza sytuacja finansowa klubu ani jednego argumentu za pozostaniem. Mam nadzieje na grę w LM w kolejnym sezonie.

0

@arasz1819 przeczytałem, ale cały ubiegły sezon tez było to gadanie pod publikę, a dobrze wiemy, ze każdy mógł nas rozstrzelać.

5

Niech w tym planie uwzględni defensywę, bo w zeszłym sezonie trochę zapomniał o tej formacji. Jest z nim trochę jak z Clementem, pewnie byśmy go wymienili, ale nas na to nie stać.

0

@ToJa79 źródło?

0

@nohemi Mbappe to nie Leo i CR7, bardziej bałbym się transferu z BVB. Francuz przejdzie do białych, ale nie wróżę mu złotej kariery. Mam nadzieje, ze po wszystkim uda się do nas ściągnąć Norwega, który będzie kilerem.

0

@Plmyszynski fakt Antek w końcówce sezonu był solidnym zawodnikiem, a ogólnie jego potencjał jest olbrzymi, ale w zeszłym roku miał nie tygodnie, a miesiące, gdzie gra do przodu po prostu mu nie szła. Ogólnie mamy problem z ustabilizowaniem dyspozycji zawodników. Co do wkładu Antka w grę defensywną i "staranie się" to zawsze 110%, ale jednak jego sinusoida dyspozycji jest straszna. Ale trzymam za niego kciuki bo ma końskie zdrowie, wolę walki oraz olbrzymi potencjał - to z nim wiąże nadzieję, że zacznie się wszystko stabilizować.

0

@ToJa79 może kiedyś umowa wypłynie i się dowiemy ile:) bo to gdybanie:)

0

@Midast patrz TS, Busi i Griez grali za nazwisko nawet po serii fatalnych występów - tak Koeman kontynuuje kult świętych krów.

0

@kacperowski20 Pjanic, Griez, FDJ nigdy grając u nas nie wspieli się na szczyt swoich możliwości. Najgorszy regres zaliczył TS, który z Top3 na świecie stał się zwykłym cieniasem. Alba i CL w obronie stwarzają większe zagrożenie niż przeciwnicy. Sztab od przygotowania fizycznego i medycy wyglądają od 5-6 lat jak nasza obrona w pamiętnym meczu z Bayernem. Trenerzy głowni od LE coraz gorsi. W zeszłym sezonie wszystkie trudne spotkania przegraliśmy na płaszczyźnie taktycznej. Mam nadzieje, ze finanse się ustabilizują i wszystko cegła po cegle zostanie odbudowane.

23

Griez to obecnie kręgosłup zespołu. Dyrdymały wyssane z palca

0

@PlsNotAtletico stanowczo nie. Nie powinnismy go kupić, ale to, ze zawodnicy po przejściu zapominają jak się kopie piłkę to stanowczo wina trenerów.

0

@kacperowski20 to nie wina zawodników, a naszych nieudaczników na ławce

0

@against_modern_football gra się dla pucharów i kasy, a obie te rzeczy może mieć w PSG. Wiele osób ma kompleks PSG, ale to my ich wkurzaliśmy pierwsi. Sandro i Bartek nabijali im kontrakty przez ciągłe podchody pod T. Silvę, Verrattiego, Marquinhosa, Rabiota a nawet Neymara... Oni po prostu przyszli wpłacili kasę za Neya i koniec. Wiem, że liga francuska to nie PL, ale spójrzmy kto w PSG mógł sobie pozwolić na taki wydatek i zapewnić poziom sportowy: Live, City i Chelsea. Ale pewnie uważali, że Leo młodszy nie będzie i po prostu nie topili kasy, bo oni i tak mają nakręcony rynek. We Francji PSG nie boi się inwestować w starych podobnie jak Juve. Bayern na 100% nie rozbiłby drabinki finansowej, więc logicznymi były oferty z Juve i PSG, ale Juve ma już superstar i dużym kontraktem. Kierunek Leo, na którego nie mieliśmy pieniążków jest w moim przekonaniu jedynym, który mógł wybrać. Wolałbym inny klub ale trudno, a w całym tym z zamieszaniu z PSG nie możemy zapominać, że my im do wybuchu wkurzaliśmy strasznie

0

@JarekS pieniądze się znajda jak wygasną kontrakty i wrócą kibice na trybuny. Masz racje końcówka sezonu w wykonaniu naszego trenera to był żart… bardzo kiepski. Setien nie zrobiłby tego gorzej. Valverde był gwarantem jakiegoś poziomu. Koeman był legenda jako piłkarz, a jego 20 letnia kariera trenerska jest cienka jak nasz klub pod jego wodza. Poczekamy i wszystko wróci do normy.

0

@daniel32778 początek ubiegłego sezonu. Niemiec nie miał 5 dobrych spotkań w ubiegłym sezonie. A końcówki sezonu chyba nie pamiętasz nawet na okładki trafiła jego „skuteczność”. Ci drugi strzał lecący w światło bramki to był gol. TS po pandemii nie był nawet średniakiem i grał za nazwisko. Neto popełnił 1 błąd chyba z Alaves i poza tym czyścił super. Gdyby nie on w pierwszym klasyku byłaby manita…

0

@bysiu82 nie stać nas na zwolnienie kogokolwiek, wiec niestety musimy oglądać tego nieudacznika dalej. ZZ i Pirlo potrafili odejść, a sezony mieli na zbliżonym poziomie. RK nie zrozumiał, że się nie nadaje.

0

@korn234 Neto nas trochę poratuje jak w ubiegłym sezonie. Potem wróci TS szukający formy do końca sezonu i puszczający wszystko co leci w światło bramki… smutne, ale prawdziwe.

0

@Mike1023 no bo maja pieniążki. My utopiliśmy ponad pół miliarda na szukanie zastępcy Neymara. Dawaliśmy do podpisania bardzo wygórowane kontrakty i to rozpasanie świętych krów musiało się tak skończyć. Real utopił kilka transferów, ale miał bardzo wiele dobrych sprzedaży. My mamy pół składu do wymiany, a oni Bale i Hazarda. My zatrudniany kolejnego ex piłkarza na stanowisku trenera, a oni ściagają gościa z totalnego topu. Chyba tam ktoś od lat zarządza głowa. na CR potrafili zrobić interes stulecia - ściągnęli za dużo kasy, wycisnęli jego najlepsze lata kariery i sprzedali za jeszcze więcej kasy.

0

@JarekS Koeman dużo szczekał w zeszłym sezonie, a nie potrafił utrzymać stabilnej formy u żadnego zawodnika oprócz Leo. Taktycznie nie potrafił rozgryźć ogórków na koniec sezonu, wiec całe to gadanie o spajaniu drużyny można między bajki wsadzić. Czeka nas to co miało miejsce w Milanie, ManU. Na sukcesy przyjdzie nam poczekać i mam nadzieje, ze poprawi się sytuacja klubu, aby można było kontraktować swobodnie sztab i zawodników. Tak to jest okres przejściowy i po prostu tak musi być. Obyśmy nie byli znów pośmiewiskiem LM to moje życzenie na ten sezon. PK może wpadnie, a na nic innego nie liczę. Oby młodzi się ograli i trzeba pożegnać Busiego, Albę, TS, Umtitiego, Cou i Dembele w najbliższych okienkach transferowych. Młodsi i bardziej odporni na kontuzje nie będą.

0

@against_modern_football gdyby nie Messi to pewnie nie bylibyśmy w tym roku w LM. Przypomnij sobie tabele, gdy Leo kopał się po czole. Potem uciułał nam punktów na LM i bądźmy za to wdzięczni. Poszedł do zespołu, który ma projekt i olbrzymie szanse na LM. U nas z tym dzbanem, (którego nie wymieniliśmy dokładnie z tego powodu, który uniemożliwił rejestracje Leo) będziemy się bili nie o LM a o awans do niej. Takie są fakty. Pirlo tez na ostatnie lata kariery poszedł coś do gabloty sobie wrzucić. Ja rozumiem Leo i szanuje kierunek, który wybrał. U nas trener zgasił wszystkie gwiazdy i boje się o ten sezon. Mając w pamięci końcówkę poprzedniego i 2 blamaże na CN w LM.

1

Pewnie teraz zarabia mniej niż Umtiti… niech Bartek wylewa co chce, ale te kontrakty to gwóźdź do trumny…

0

@debu1989 w ubieglym sezonie TS i Busi również w 80% spotkań byli równie wydajni co w meczu z Bayernem. Taktycznie nowy trener niestety tez dobił do poziomu tego spotkania. Szczęściem Koemana było to, ze w LM nie trafił na równie rozpędzona maszynę co Bayern sprzed roku. Sytuacja jest tragiczna, ale kibicem się jest, a nie bywa. Trzymajmy kciuki, żeby odbudowa trwała jak najkrócej. Z obecnym trenerem będę zadowolony jak nie spadniemy z podium laliga

0

@ToJa79 ja czytałem o 30mln netto w Psg. U nas miał grubo ponad 100 brutto

3

on przynajmniej na CR7 potrafił zarobić.

0

@ToJa79 spójrz na ich projekt sportowy, a nasz… tam Leo będzie grał za wiele mniej niż w Barcelonie. My mamy gbura zamiast trenera, który publicznie pierze brudy i ma osobiste problemy z częścią składu, wiec ja już w momencie ogłoszenia pozostania tego gbura na stanowisku wiedziałem jak to się skończy i pisałem, ze powinnismy liczyć na Antka. Potrzebny jest trener, ale naszego klubu nie stać na zwolnienie Rudego to co mówić o przedłużeniu kontraktu z Leo. Lepiej było dać Leo odejść rok temu. Sezon do zapomnienia a klub nie poniósłby kosztów jego pensji. Nikt nie ratowałby Koemana, wiec wyleciałby i może trafiłby się nam jakiś trener z top. Zarządzanie tym klubem było tragiczne, wiec mamy zgniłe jaja w kontraktach. Nikt nie jest w stanie tego szamba wypompować w kilka miesięcy. Podobnie jak Milan, Inter, Liverpool potrzebujemy kilku lat na odbudowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?