0

@ToJa79 ja czytałem o 30mln netto w Psg. U nas miał grubo ponad 100 brutto

3

on przynajmniej na CR7 potrafił zarobić.

0

@ToJa79 spójrz na ich projekt sportowy, a nasz… tam Leo będzie grał za wiele mniej niż w Barcelonie. My mamy gbura zamiast trenera, który publicznie pierze brudy i ma osobiste problemy z częścią składu, wiec ja już w momencie ogłoszenia pozostania tego gbura na stanowisku wiedziałem jak to się skończy i pisałem, ze powinnismy liczyć na Antka. Potrzebny jest trener, ale naszego klubu nie stać na zwolnienie Rudego to co mówić o przedłużeniu kontraktu z Leo. Lepiej było dać Leo odejść rok temu. Sezon do zapomnienia a klub nie poniósłby kosztów jego pensji. Nikt nie ratowałby Koemana, wiec wyleciałby i może trafiłby się nam jakiś trener z top. Zarządzanie tym klubem było tragiczne, wiec mamy zgniłe jaja w kontraktach. Nikt nie jest w stanie tego szamba wypompować w kilka miesięcy. Podobnie jak Milan, Inter, Liverpool potrzebujemy kilku lat na odbudowę.

0

Już wiosna mówiłem, że pozostanie Koemana na stanowisku to pewne odejście Leo. Po prostu końcówka sezonu i szambo wybijające co kilka dni nie rokują na sezony pełne sukcesów. To musiało się tak skończyć i tutaj tylko Morawiecki mógłby dopatrzeć się pasma sukcesów i optymistycznych prognoz. Trzeba podziękować Leo za wszystko i życzyć powodzenia

0

@Magicc89PL absolutnie się z Tobą nie zgadzam. W zeszłym sezonie nawet TS nie potrafił utrzymać dyspozycji. Trudne mecze przegrywaliśmy taktycznie. Koniec sezonu pokazał jak marnym trenerem jest. Tylko Leo regularnie tuszował jego braki. Prawda jest taka, że został z tego powodu co Leo odszedł - pusta kasa klubu. Koeman wybitnym piłkarzem był, ale trenerem jest marnym co udowadnia od 20 lat - trzyma go ciężka sytuacja klubu, którego nie stać na rozwiązanie kontraktu. Juve potrafiło podziękować Pirlo, a u nich sytuacja wyglądała trochę lepiej niż u nas. Nie każdy wybitny piłkarz będzie wybitnym trenerem. Z powodu zrozumienia sytuacji klubu akceptuje go jako trenera, ale wiem, ze to najgorsza możliwa opcja. Przebudowę powinnismy zacząć od zmiany trenera, bo przez sezon nie potrafił obudzić potencjału żadnego zawodnika, a wszyscy poza Leo mieli tragiczny lub sinusoidalny sezon.

0

Teraz potrzebny jest trener. Etap Leo zakończony. Ktoś musi teraz to poukładać. Skład jest dobry, conajmniej na ligę i pk

2

@constantine16 inna sprawa, ze Real w Europie po odejściu CR7 przestał się liczyć zupełnie, ale to taki efekt na marginesie. U nas upaść niżej w LM nie można, wiec całe to zamieszanie może wyjść nam na dobre. Ja duże nadzieje pokładam w Antku, bo on potrafił być liderem we Francji i AM. Ma końskie zdrowie, jest młodszy od Leo i brakuje mu ZP i LM, czyli wiele do udowodnienia.
PS. W reprezentacji znaczy więcej niż złoty chłopiec PSG.

1

@equwesta zjedzą Cię. Ale osobiście tez tak uwazam. Niemiec grał za nazwisko.

39

Rudy niezadowolony po bramce Puiga… w nagrodę dostanie ogon z ogórkami w 8 kolejce:)

1

Dzięki za każde 90 minut i setki uratowanych punktów. Odchodzi król, ale oby to był impuls dla młodszych, aby brali mecze w swoje ręce! Pora, żeby Cou i Antek odpalili.

1

Neto w meczu towarzyskim pokazuje więcej niż TS przez cały sezon… szkoda, ze ciagle grzeje ławę, zasługuje na wiecej

0

Nie jest powiedziane, ze Kun, Depay czy Fati wykręca takie liczby jak Antek. Gra w kratkę, ale to nadal jeden z 3 piłkarzy (FDJ, Leo i Antek), którzy maja więcej dobrych niż złych spotkań u Koemana. Reszta składu chyba nie łapie o co chodzi trenerowi, albo trener nie umie nimi dyrygować i tylko wspomniana jakość wymienionej trójki nie jest do zgaszenia przez tego partacza na ławce - obstawiam ten wariant.

0

@mr Barca chyba do marca 2020, bo teraz to jest naszym Kariusem i powinien skończyć jak ok.

0

@amanter nie wiem ile zarabia MATS ,ale to jak w przypadku Dembele o dużo za duzo

0

@Mr8lack no i pyk chodzi o przeciętniaka na ławce. W Juve zrozumieli, ze Pirlo za nazwisko nie powinien prowadzić klubu, ale u nas ktoś tej lekcji nie odrobił.

3

@Tatazolwinia bo pili Yerbe z Leo

1

@MichuPlayPL uratował wiele piłek, ale niech nie marnuje kariery na grę pod marnym trenerem…

0

@Mr8lack bo nikt mu tego nie wytłumaczył. ZZ potrafił CR a oszczędzać na koniec sezonu, ale u nas jak Leo nas nie uratuje to Huesca czy Eibar biorą punkty… bez Leo bylibyśmy poza pucharami

0

@Mr8lack moim zdaniem Leo powinien ograniczać minuty, a Antek daje bardzo dużo w defensywie z przodu, nie musza grać zawsze po 90 minut, a Leo musi się oszczędzać bo metryki nie oszuka.

0

@Mr8lack może ktoś z jakimkolwiek kunsztem trenerskim potrafiłby dzielić im minuty i odpowiedzialności. Koeman jest tyle wart ile zawodnicy swoją jakością są w stanie przepchnąć. Taktycznie nie rozjeżdżały nikogo. Najsłabsze ogniwo zespołu siedzi za sterami

0

@Mr8lack żeby nie było dla kogoś miejsca trzeba mieć pomysł na grę. Drużyna pod wodza Koemana przegrywa taktycznie ważne mecze, a punkty zbiera tylko podczas zbiorów z ogórkami, ale tutaj dopatrywałbym różnicy klas zawodników niż kunsztu trenera. Jak dla mnie Koeman nie powinien mieć miejsca w Barcelonie, a o przydatności zawodników powinien decydować trener i nikt więcej.

0

@cyron1 to co powiesz o naszym TS? Ten to dopiero bez osiągnięć jest pompowany. Ney to może CR najwyżej buty wiązać pomimo różnicy wieku

0

@cyron1 możesz wrzucać milion stronniczych artykułów, ale jego bramki dały kilka LM w 2 zespołach… umniejszanie mu to szczyt głupoty jest jednym z największych w historii i chciałbym go mieć w Barcelonie bardziej niż Lewego, Neymara czy jakiegokolwiek innego ofensywnego gracza.

9

@cyron1 Mbappe nie osiągnie nigdy poziomu Leo i CR7, ale będzie równie dobry co Ibra czy Trezeguet - czyli bardzo dobry. Na 100% na tyle dobry, żeby sprawdzić formę Barcy Koemana i TS. Wrzucanie na niego po tym jak nas ośmieszył to jakiś żart - śmiej się z naszego dziurawego bramkarza i tragicznych obrońców… krytykowanie CR-a to szczyt głupoty. Atleta totalny, jeden z najlepszych skrzydłowych w historii mając przy tym skuteczność lepsza niż jakakolwiek 9, gra w powietrzu i „zapał” bez wątpliwości najlepsze w ostatnich latach - tak to on jako jedyny zbliża się do Leo i próbuje mu nieustannie dorównać przez około 15 lat. Ich wyścig trwa tak długo, ze R10, ZZ czy Ronaldo już wieszali buty na kołku (po tylu latach od momentu wejścia do tego poziomu) lub lądowali w ogorkowych ligach. Patrz i doceniaj bo taki wyścig się już nie powtórzy.

0

@Gargamel01 a nasza gwiazda sparingów z ogórkami będzie chowała głowę w piasek podczas ważnych spotkań - smutne

0

@Stijan w tym sezonie jego długie podania były jak skuteczność Alby w obronie… w tym sezonie miał 5-6 spotkań na poziomie bardzo dobrego bramkarza, wiec średniak. Wszystkie ważne mecze na bardzo niskim poziomie. Trzeba się go pozbyć bo jeśli przez 70-80 gra ciagle piach to jego wartość tylko spada…

0

@Peszko07 ja stawiałem na Francuzów

0

@Gargamel01 dokładne przecież mamy przereklamowanego TS, który w ważnych meczach daje ciała jak De Gra i Wojtek Sz. - będzie hejt, ale TS nie spełnił pokładanych w nim nadziei i od 2 lat gra tak regularnie jak Clement czy Alba…dałoby się go sprzedać, a Gianluigi udowodnił, ze ma to czego nie ma TS - psychikę oraz prawie 10 lat młodszy. Strzał w kolano. TS po kolejnym blamażu w LM, gdy puści wszystko co leci w światło bramki znów wyjdzie i rozpocznie wypowiedz od „cierpieliśmy”.

0

No i pomyśleć, że nie wyciągnęliśmy Gianluigiego za free… pewnie kolejny sezon TS kopiącego się po czole w ważnych meczach. Jak mi szkoda tej okazji rynkowej…

0

@VenoM szkoda, ze w tym sezonie grał tak mało. Bo sytuacja jak w reprezentacji Polski - gra ten z nazwiskiem, a forma się nie liczy…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?