1

@forest skoro żaden, to znaczy, że na nią nie zasługuje. Messi/Lewy/Ronaldo mimo lat dają wiele swoim drużynom i potrafią utrzymać formę, Busi musi pójść w ślady Ronaldo (brazylijskiego) i w wieku 33 lat przenieść się do mniej wymagającego klubu. Teraz każdy próbuje grać do 40...

0

@Pedritodejong Busi pewnie ma pensję powyżej 10 mln netto. Nie opłaca się trzymać gościa z taką pensją dla 20% meczy w sezonie. Podobnie Dembele, Pique, Alba.

3

@Lukkkas Busi miał 5 dobrych meczy na koniec sezonu i 2 na samym początku (miałem wrażenie, że się odbudował). A 80% sezonu był kulą o nogi zespołu. Pique to już dziadek, ten sezon pokazał, że co najlepsze to już za nim. Mam nadzieję, że Araujo i Mingeza szybko dorosną, zanim kupią kogoś kto zabierze im minuty.

1

@Pedritodejong gość miał 6-7 meczy na poziomie, myślę, że Pjanić zagrałby to samo, gdyby miał tyle okazji... Gość po prostu jest zajechany, od bardzo młodego wieku 60 meczy w sezonie go po prostu zajechało. To samo było z Rakietą, jest z Pique. Ktoś ma słabszą genetykę i po 30 siada. Chociaż Rakitić to i tak był fenomen

16

@Explode najważniejsze jest pozbycie się Pique i Busiego - zmieni to trochę hierarchię w zespole.

0

@El dominatore nie zgodzę się - Roberto to bardzo uniwersalny gracz jakich mało, bardzo solidny na wielu pozycjach, dobry, ale nie spektakularny. Lenglet w 2019/2020 został regularnym obrońca repry mistrzów świata i grał u nas fantastycznie. Obaj sezon nawet bez wzlotu formy - przykre.

0

@catalanian09 zawsze mieli nosa jeszcze do bramkarzy i stoperów, bądź co bądź trafiają z transferami.

2

@MesQueUnClub96 jednak wolałbym choć jeden sezon bez kompromitacji w LM i La Liga... Koeman zamienił coroczną pojedynczą kompromitację na podwójną w LM i poprawił rajdem na koniec sezonu La Liga... W moich oczach nie wygląda to dobrze. Z drugiej strony kibicuje reprezentacji bez wyników i ładu, więc i kolejny sezon Koemana przeżyję..

0

@kiper09 podać do Leo, a resztę założeń taktycznych dobrze oddaje filmik:


0

@El dominatore gdyby Ter Stegen uratował nam punkty w 3 meczach też.,Gdyby poprawić stałe fragmenty też, gdyby Alba pamiętał, ze jest obrońcą, a nie skrzydłowym, gdyby Lenglet nie zapomniał jak się gra w piłkę itd... Nie zasługujemy na mistrzostwo kraju, podobnie jak na przestrzeni 2 ostatnich sezonów gramy słabo. Po meczu z Live drużyna upadła na kolana i się nie podniosła. Ja uważam, że drużyna i Koeman dostali czas i nic "stabilnego się nie uformowało". Sezon to dużo czasu, a oni ciągle zawodzą (wczorajszy mecz z najgorszą drużyna sezonu - czy tylko ja widziałem tą pierwszą połowę??). Trzeba uczciwie powiedzieć - Koeman to zwykły średniak jak Setien i Valverde. Nie zrobił tego, co Tuchel w Chelsea, czy Flick w Bayernie. Gadanie głupot na nasz skład jest bez sensu, z jakiegoś powodu jednocześnie cała kadra nie może utrzymać formy. TS,FDJ, Busi, Alba, Pique, Lenglet, Umtiti, Roberto, Dembele, Griezmann czy Cou to serio zawodnicy z najwyższej półki i żaden z nich nie miał na koncie "miesiąca w formie", owszem przebłyski były, ale ogólnie nasza kadra ma jakiś problem z ustabilizowaniem formy i mentalnością. Taktycznie to dno, bo rzucamy się do ataku zapominając o obronie, ale nie to jest istotne... Chodzi mi o dyspozycję zawodników, to chyba specjaliści nawalili? Tylko Leo grał kilka miesięcy (po tragicznym wejściu w sezon) na wysokim pozimie, reszta to miała przebłyski i gasła...

0

@sevs poszedłbym dalej i Ter Stegena postawiłbym razem z Albą, Lengletem i Busim jako najgorszych zawodników podstawowej 11.

0

@catalanian09 wiele osób ma krótką pamięć. Leo/Perdi/Griezmann/Cou o 2 za dużo z tej grupy. Zawodnicy obstawiają ten sam boiska i mamy ich 4... Myślę, że 2 byłoby ok. Nie chce mówić kto powienien zostać, ale ja postawiłbym na Antka i Pedriego - Leo pewnie odejdzie i musimy to zaakceptować.

0

@MarioVeB! na papierze Antek wygląda lepiej niż Suarez. 20 goli i 12 asyst Luis 21 + 3. A wcale nie przełożyło się to na sukcesy, chociaż właściwie na puchar króla się przełożyło. Suarez w LM wyłożył się kolejny sezon z rzędu. Był pewnie najlepszą 9 świata przez jakiś czas, ale umówmy się, że jego cykl dobiegł końca, a my cieszmy się, że mistrzostwo powędrowało do "lepszej części Madrytu". Dzięki za wszystko co zrobił w koszulce Barcelony i życzę drugiego miejsca w przyszłym roku:)

0

@Kondziubarca jeden z najlepszych na 100%. Chciałbym go zobaczyć w klubie pokroju Ajax/Roma - jestem pewien, że by się sprawdził i wyprowadził na szczyt.

0

@El dominatore Strzałów mamy mnóstwo, ale często są oddawane na siłę, bez szans na powodzenie. Statystyki nie oddają wszystkiego. Bo w połowie sezonu przejechaliśmy się gładko po średniakach, a teraz nawet Eibar gra lepiej niż my...

0

Na tym podpisie nie stracimy! Brawo!

0

@kamapl85 @MarioVeB! sprzedany został bo brakowało siana, był po ciężkiej kontuzji, z niewiadomym stanem zdrowia i olbrzymia pensja. Grał w ostatnich sezonach jak tak jak Barca Koemana - dobrze tylko z ogórkami. W LM grał tyle co Martin... legenda klubu, która się wypaliła. Zmiana otoczenia wyszła mu na dobre

0

@antymadrista1 ta jasne, w Barcelonie to ostatnie 1,5 sezonu w trudnych meczach to umiał jedynie symulować faule. Drużyna grała lepiej i na niego, a on bardzo dużo marnował. W LM był bezproduktywny. Jest legenda Barcy, ale końcówka w jego wykonaniu była marna

1

@don'T.R.I.P.e wszystko poważne spartaczył. Jest po prostu średnim trenerem, który nie powinien tu trafić.

0

@antymadrista1 w Barcelonie połowy tych sytuacji co w AM by nie strzelił. Chyba brakowało mu motywacji.

0

No i pyk, TS nie ma i ile strzałów w światło bramki zostało obronione. Ostatni mecz sezonu taki jak cały sezon - wynik lepszy niż gra

0

@wroclawskifan to niech uczciwie odpowie, gdzie ma grę w defensywie, bo mam wrażenie, że w nosie... w podobnym miejscu trzyma stałe fragmenty oraz Pjanicia, Neto i Puiga...

0

@Tridente2015 przyszłość ZZ tez jest omawiana przez media od ponad roku i nie biega z żalem do pismaków...

2

@krzysiekgier serio? Nie mamy składu na Granade lub Levante?

6

@SeWo77 przypomnij sobie Bayern 2019/2020. Chelsea w tym sezonie.
Nowy trener z pomysłami przy tych samych zawodnikach i dzieją się cuda. Trener z wizja to najwazniejsze

0

@LucasW123 da się być niżej niż TS w obecnym sezonie? Od lata 2020 czyli 1,5 sezonu totalnie bez formy

1

@XXYYZ też tak uważam, TS nie prezentuje formy, która zapewniłaby mu miejsce w składzie i trapią go problemy zdrowotne. Ta opcja nie jest głupia

0

@bady48 na obecny Real, Juve, Granadę, Eibar, Levante czy Celtę to akurat skład mamy... Złej baletnicy...

0

jakie źródło? Jeśli coś takiego powiedział to mam nadzieję, że ktoś pokazał mu już palcem na drzwi...

2

@wuwunio92 różne fochy w życiu miał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?