czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM szkoda, ze w tym sezonie grał tak mało. Bo sytuacja jak w reprezentacji Polski - gra ten z nazwiskiem, a forma się nie liczy…
1
@pep10 pokaz mi zawodnika poza Leo, który przy Koemanie miał dobry okres trwający ponad miesiąc w ostatnim sezonie. W naszej kadrze są całkiem dobrzy zawodnicy, ale nie da się wyjaśnić tego, ze Roberto, Clement, FDJ, Griez, Busi, Mats czy Alba nie potrafią zagrać 6-7 meczy pod rząd na dobrym poziomie. Kolejna sprawa - ułożyć gry defensywnej po prostu nie potrafi. Powiedz mi coś o stałych fragmentach - co o nich sądzisz? Gdyby nie karne, których nawet strzelać nie potrafimy to bramki wpadalyby tylko po wolnych Leo. Ja sobie tylko 1 bramkę po wrzutce ze stałego fragmentu przypominam. Gry defensywnej przy stałych fragmentach nie będę komentował. Chętnie poznam twoje zdanie odnośnie tych aspektów. Moim zdaniem z różnych powinnismy strzelić kilka bramek…
0
@KibicBarcy84 no i tu jest kot pogrzebany - żyło się rozrzutnie i trzeba zacisnąć pasa. Powinnismy postępować jak Bayern. Tam zawodnicy nie zarabiają najlepiej, nie robią interesów z Mino oraz ojcem Neymara. Zawodnicy idą tam bo chcą tam grać, a u nas dom starości dla spadających gwiazd z grubymi kontraktami i budżet do wzięcia przez pazernych agentów.
0
@monsterrize UEFA i FIFA nałoży na nich kary, które PSG opłaci i dalej będzie bezprawie - podobnie City, Chelsea i PSG. Tak to jest mieć sponsorów bez limitu płacowego.
1
@pep10 trener jest słaby i to udowodnił, został bo nie ma kasy na jego zwolnienie. Licytować się z nikim nie możemy, bo FFP nas dotyczy w przeciwieństwie do PSG, Chelsea i City… kasa pusta, a ciężko naszych „drogich” rezerwowych sprzedać - siedzą bo maja kontrakty jakich nikt im nie da oraz tak jak Pjanic i Cou nie zostali zamortyzowani i ktoś musi za nich zapłacić kwoty, których nikt normalny nie zapłaci… Griez to jedyny gość, którego ktoś może pożądać i nieźle nam zapłacić.
1
@ferdas_rawa no PL jak widać sama chce spic śmietankę z nowo powstałego tworu. Tak jak UEFA na karaniu banami transferowymi szejków. Zespoły grające w finale LM nie są nawet blisko spełnienia FFP.
0
@krzyrzak69 masz tu kilka tysięcy specjalistów. Ja powiem, że marketingowo tak to wyglada. Na efekty poczekajmy kilka lat. Wtedy okaże się, która była najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza.
3
No i po superlidze.
0
@Deeespacito miał jeszcze w tym czasie dużo lepsze okresy niż Mats 1,5 sezonu…
0
@wonsz_w_pomidorach po Bartku jest taka sytuacja, ze nie stać nas na zwolnienie trenera i zawodników, którzy są bezużyteczni.
0
U Toemana nie pograsz, pakuj się i nie marnuj sobie kariery.
0
@weber10michal zaczęli od pozbycia się Suareza, który miał zdrowie w kratkę, a Antek ma podobne staty i konskie zdrowie.
0
@BKSChemik na bank nie wejdzie na poziom Antka, ale lepszy od Dembele pewnie będzie. Mamy tego francuskiego smarkacza i to jest straszny problem. Statystyki słabe, w rewanżu z Psg zrobił sobie antyreklamę, a teraz nie wiadomo co zrobić.
4
@weber10michal wszyscy tęsknią za Suarezem, który ma statystyki gorsze od Antka… dziwne. Dał nam jedyne trofeum w sezonie i przynajmniej po nim było widać zacięcie. Wychodziło różnie, ale na tle drużyny wypadał o wiele lepiej niż Dembele.
4
@Erik0 u niego był jakiś ład taktyczny. Potrafił rozbić Real, czy Liverpool Kloppa… podobnie jak Guardiola nie miał szczęścia w LM za co wyleciał. Koeman nie ma podjazdu. Każdy bardziej wymagający egzamin oblewa… Uważam, ze EV był za słaby na prowadzenie naszego klubu, ale RK jest o wiele słabszy i broni go tylko nazwisko i kontrakt. Z pusta kasa nawet o zmianę trenera ciężko.
0
@Pedritodejong obyśmy w przyszłym sezonie mieli ponad 20 mistrzów :p
0
@socha ale wypowiedz z drewnem nie była moja
0
@Mroziu ja uważam, że Nawałka wykonywał najlepszą pracę od wielu lat. Wcześniej Engel miał jakiś pomysł. Sousy nie oceniam, bo za mało szans dostał.
0
@socha moim zdaniem są w gronie faworytów, ale ja obstawiam Francję. Belgia i Anglia dadzą ciała w niewyjaśnionych okolicznościach. Włosi, Portugalczycy i Hiszpanie powalczą, ale ostatecznie pewnie Francja zgarnie puchar. Oczywiście marzy mi się mistrzostwo dla Polski...
0
@swiergol2 kontrakty powinny być uzależnione od wyników - długie, ale z dużymi bonusami za wyniki niską podstawą. Przy zarządzaniu kadrą powinniśmy brać przykład z Bayernu. Aż dziw mnie bierze jak w prześcieradłach chcą podpisywać roczne kontrakty po 30. U nas każdy chce być na szczycie drabinki płacowej do 40... Nasz klub stał się taką ostoją dla emerytów. Poprzedni zarząd strasznie nabrudził i teraz bardzo ciężko będzie to posprzątać.
0
@normasubiektywna jest tez minus takiego podejścia, który wykorzystuje obecnie Umtiti, Bale. Mam długi duży kontrakt, wiec będę dobrze opłacanym rezerwowym. Nie ma sytuacji idealnych dla wszystkich stron.
2
@JarekS jedyne co zrobił zle to pozostawił średniaka w roli trenera. Kontraktowanie 30+ na długie i lukratywne kontrakty jest bez sensu - potem mamy bandę bezużytecznych emerytow.
0
@horang gdyby były jeszcze 2 kolejki to na 100% bylibyśmy na czwartym miejscu
2
Gość to niewypał ze słabym zdrowiem i jeszcze gorszą psychiką. Mówienie o jego dobrej formie w tym sezonie to trochę na wyrost. Gość za ponad 100 baniek, kontrakt na ponad 10 baniek rocznie, a on w trzecim sezonie miewa przebłyski. Daje nam tyle co Hazard w Realu. Może i potencjał ma, ale to duże ryzyko
0
@Stijan spoko, bo temat raczej ze mną nie związany
0
@Stijan nie rozumiem
3
@normasubiektywna Chyba nie pamiętasz Evertonu...
3
Nieprofesjonalnie to on podchodzi do kluczowych spotkań sezonu.
0
@Vempers tam też chcesz coś zepsuć?
0
Powinien zabrać Busiego i Albę. My powinniśmy im podziękować i życzyć udanej emerytury. Na kolejny sezon w tak wymagającym klubie sił nie mają. Powinni wiedzieć kiedy odejść.