1

@lukaszmatusiewicz to nie był błąd, a konieczność. W Barcelonie był wypalony. W AM też w LM nic nie pokazał. Przez wiele lat był najlepszy na świecie, ale my potrzebujemy armaty do LM.

4

@Lucassito gość od wielu lat trzyma poziom, jeśli chodzi o utrzymywanie zespołu na poziomie to robi to lepiej niż Carlo, Mou czy ZZ. Wybitnym trenerem jest, a w LM zawsze coś przekombinuje. Pokaz mi trenera, który na tak wysokim poziomie trzyma swoje zespoły przez ponad 10 lat.
Jest jak Cr I Leo. To jest jego fenomen

0

@R_da_Souza_Faria najchętniej zgarnalbym trenera:) u Franka grali szambo jak my u Koemana. My mamy skład do wymiany ze względu na wiek i kontakty, ale nie na umiejętności. U Koemana to i ubiegłoroczny Bayern dałby ciała w LM

0

@kejdzi tylko coraz częściej trafiają do finałów. Jak będzie finał city - Psg to trafi do nich

0

@krzyrzak69 chyba nie wiesz ile Roman włożył w ten projekt przez 20 lat...

0

@333tricampeones333 jak pierwszy raz zdobyli LM to policzyli, ze Abramowicza kosztowało to ponad 1mld euro, a minęło od tego czasu chyba 9 lat.

32

@krzyrzak69 Chelsea ma bardzo ograniczony budżet? W ostatnich20 latach pewnie wydała więcej niż City.

0

@robimen12345 połowa długich piłek do przeciwnika... TS obok Lengleta był naszym najsłabszym podstawowym zawodnikiem

0

@robimen12345 a czym jest styl Koemana? Bo ja przez ponad 50 spotkań nie dostrzegłem...

0

@Sortello w tym roku TS to nawet w grze nogami wyglądał słabo...

0

@Greenalley ja nie widzę perspektyw. Wyniki podobne jak Pirlo w Juve

0

@Sewren122 No właśnie szacunkiem jest to, że dowie się jako pierwszy. Szczytem byłby zwolnienie przez media, jak w przypadku Setiena.

0

@bartekvisca jakoś do Segunda nam nie po drodze.

0

@MARCIN73 Setien zrobiłby to lepiej:)

1

Niech się cieszy, że w końcówce sezonu nie musiał grać z Bayernem z ubiegłego sezonu. Zdziwienie to ja mam jak patrzę na tą chaotyczną taktykę, a chyba jej brak... Dziwi mnie też brak regularności naszych zawodników. Dziwi mnie też, że nadal nie pożegnano go. Pewnie nie chcą stresować zawodników na turniejach.

0

@Hadim rozumiem ich ruch...

0

@Greenalley chyba nie aż tak... nie pamietam takich czasów, aby z silniejszymi drużynami nawet nie podejmować walki. Nastawienie w połączeniu z brakiem taktyki w tym sezonie dało oczywiste rezultaty. Mam nadzieje, ze oglądałeś wczoraj finał LE. Maja słabszych zawodników od nas, ale widać w tym jakiś pomysł, bo Emery go ma. Koeman niestety nie.

0

@bielnikk brak trenera na odpowiednim poziomie i inni zawodnicy na jego pozycje

0

@Barcelonista94 Donnarumma najlepszy bramkarz Serie A vs Mats, który nie jest nawet w top La Liga. Mam wrażenie, że przez urazy to zostanie nam z wybitnie wysokim kontraktem jak Umtiti - wiecznie na kontuzji i bez formy. Donnarumma to młody kozak za free.

0

@Greenalley mam wrażenie, że mam pamięć niemal absolutną, ale takiej bezradności jak w końcówce sezonu nie pamiętam od schyłku
Rjkaarda.

3

Zwykły średniak jak 2 poprzedników. Dal ciała w kluczowych meczach sezonu. Możemy go zostawić i mieć kolejne sezony przejściowe, ale naszym „kiepskim składem” ogórków ogrywałaby Setien... tu jest potrzebny ktoś co zrobi to co Tuchel w Chelsea lub Flick w Bayerne - zmotywuje zawodników i da im jakieś założenia taktyczne. Za Koemana nasi byli jeszcze bardziej rozleniwieni niż za poprzedników - tyle w temacie.

0

@slayer Antek strzelił ich sporo i statystyki w tym sezonie ma lepsze od Suareza. Dużo więcej asyst i mniej bramek aż o 1.

0

@kaamil1910 nie bez żalu, ale młodziak ostatnio gra lepiej i jest za darmo. Mats chyba najlepsze ma za sobą

1

@yoli gorszy od Ter Stegena z ostatniego 1,5 sezonu pewnie nie będzie:) dawać go na próbę. Jeśli nie to Donnarumma i pozbyć się Matsa bez żalu - bez formy od dawna.

0

@Lucassito pierwsze mecze sezonu również, a teraz sobie przypomnij to 7 miesięcy pomiędzy jego dobrymi występami...

2

@Lucassito W miejsce Busiego biorę. Za darmo i z mniejszą pensją, a poziom naszej drużyny się nie obniży.

0

@Barcaa12 przy innym trenerze może odżyć

0

@Alberto1031 to zależy czy Leo odejdzie

0

@Sortello fakt mieli wzloty to teraz spójrz, kto miał regularność, żeby grać w pierwszym składzie przez miesiąc z rzędu - Messi i nikt więcej.

2

@klopx stawiając uczciwie sprawę - przez wiele lat pokazywał, że potrafi być dobry jako piłkarz. Koeman przez jeszcze więcej lat pokazuje, że jest średnim trenerem. Przy Koemanie wiele gwiazd gaśnie, więc może gdzieś się odbuduje. Nie mam pojęcia czy u nas, ale życzę mu powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?