4

@Gonzo349 przeciętny gość w Warszawie ma rocznie mniej niż 100tys na rodzine i musi zadłużyć się na 600tys aby kupić 50 metrów kwadratowych. Barca ma przychody w okolicach miliarda, a będzie miała około 1,5 mld długu. Nadal jest w 4 razy lepszej sytuacji niż przeciętny Kowalski. Przy tych dochodach to nie koniec świata.

1

@tom9001 jakby nie patrzeć na CN dał im oklep, a Koeman nawet u siebie dał się oklepać. Autobus byłby pewniejszy niż ta karykatura tiki taki. Zawodników do kontry mamy, a do tiki taki i wysokiego pressingu nie.

0

@kejdzi nie powiedziałem, ze jest jedynym winnym. Ale po tych jego występach powinien zacząć bronić Neto lub ktoś z młodzików

0

@Hadim a Allegri?

0

@norbi77 tak, jeśli mamy słabą defensywę powinniśmy ją wzmocnić i wycofać ( np. zagrać 4:2:3:1 i dać FDJ i Busiego/Pjanicia na DM) i nastawić się na kontry. Z klepania bez sensu na połowie rywala nic nie wychodzi, a wysokim pressingiem z naszymi obrońcami przegrywamy kolejne mecze - tak to wina Koemana. Jesteśmy słabi w ataku pozycyjnym oraz w obronie, więc powinniśmy się cofnąć i zagrać coś innego. Nie mamy składu na tiki-takę, a Koeman serwuję nam jej karykaturę. Mamy Dembele, Albę, Leo, Desta i Antka, którzy są szybcy z piłką i by to pociągnęli - pewnie wyszłaby podobna ilość sytuacji bramowych niż tych sensownych strzałów na bramkę. Valverde taktycznie by to udźwignął, ale on nie miał szans na powodzenie, ze względu na brak posłuchu.

0

@norbi77 serio uważasz, że Granada i Levante ma kadrę porównywalną z Barceloną? Ja rozumiem wszystko, ale leszczy powinniśmy klepać... Moim zdaniem Koeman dobił trupa.

0

@JarekS 3 powody:
- jest legendą klubu i słabo go tak po prostu zwolnić
-nie chcą się przyznać do błędu
-nie mają potwierdzonej alternatywy

Co do szkolenia młodzieży - może dostali minuty, ale nikt nie grał składnie i zespołowo. Graliśmy bez stylu - jak chcesz dać minuty to wyślij młodych na wypożyczenie. Inna sprawa to poza Mingezą nikt nie udowodnił, że ma papiery na pierwszy zespół. Najwyżej przebłyski. Fati czy Pedri to diamenty, których wprowadziłby każdy trener. Ale ja nie widzę drugiego Bojana czy Pedro, którzy decydowali o losach meczów, nawet pomimo braków. Więc to całe gadanie o wprowadzeniu młodych to trochę gadanie, żeby gadać.

0

@arasz1819 generalnie trudne mecze zawaliliśmy na przestrzeni całego sezonu... Ja Cię oszołomem nie nazywam, ale mam zupełnie inne zdanie, a twoje szanuje. IMO Koeman nie potrafił u żadnego zawodnika utrzymać formy przez kilka meczy z rzędu doskonale to prezentuję regularność jaką prezentuje np. Alba, Busi, TS, Dembele, Griezmann, FDJ - to nie są leszcze, a mają wyłącznie przebłyski. Wszyscy pod jego skrzydłami grają słabo - poza Leo, ale on żyje swoim rytmem. Patrząc na zawodników ustawionych na naszej połowie to szkoda gadać, cały sezon w plecy. Każdy potrafi wbić nam kilka bramek - obrona i bramkarz rodem z Ekstraklasy. Na połowie przeciwnika też szału nie robimy, mało zrywów i klepanie wszerz oraz strzały, aby nabić statystyki. Ja nie widzę tego impulsu. Stałe fragmenty w ofensywie (problem znalezienia egzekutora rzutów karnych oraz rożne) jak i ofensywie to mamy na poziomie klubów naszej rodzimej ligi - trochę mało patrząc, że pewnie nasz najgorzej opłacany piłkarz ma pensję większą niż budżet wielu klubów w Ekstraklasie.

1

@arasz1819 mam inne zdanie, końcówka sezonu pokazała "kunszt Koemana". Nawet jeśli mamy za słaby skład na Juve, PSG, Real to na Granadę i Levante powinno wystarczyć... Dał ciała na przestrzeni całego sezonu. Zostawienie go to zbrodnia przeciw klubowi.

0

@SeWo77 ja mam nadzieję, że w końcu wróci do formy!
W obecnym sezonie bardzo starał się o miejsce na ławce...

0

@Qaz123 Busi i Pique już nie powinni dostać kredytu zaufania. Roberto, ciężko powiedzieć - zmiennik uniwersalny.

1

@kejdzi jestem pewien, że w wielu meczach mógł dać nam punkty. Jest tak samo winny za porażki jak nasza obrona. Tylko obrońców każdy gani, a TS to święta krowa - czczona bezwzględnie.

1

@Pustelnik obecnie jest takim bramkarzem jak Najman pięściarzem. Oby w końcu wrócił do formy. A co do wyjazdu na Euro pewnie w tej formie nikt by go nie wziął.

1

@Stoiczkow oby, ale każdy reprezentujący taki poziom powinien bez względu na nazwisko rozgościć się na ławce rezerwowych. Szkoda, że Koeman był kolejnym stawiającym na nazwiska. Neto na początku sezonu poza 1 wtopą bronił rewelacyjnie - rewelacyjnie.

1

@bady48 powinien już w okolicach stycznia go zastąpić... Prezentował poziom Clementa... Grał tylko za nazwisko.

0

@Hadim Allegri, Flick. Ewentualnie kupno np. Jurgena lub właśnie ETH. Myślę, że każdy z nich dałby radę.
Nie rozumiem na tej stronie narzekania na kadrę - czy Levante, Celta lub Granada ma serio lepszy skład od nas? Wyszedł "kunszt Keomana". Swoje już udowodnił, pora mu podziękować, oczywiście w inny sposób niż Setienowi.

0

@RosjaninBut Iker, Masche, Puyol, Pirlo, Iniesta... Akurat piłkarzy mających równo pod sufitem można wyliczyć wielu*.
*wyjątek to Brazylijczycy, odpowiednia ilość $$ i nie ma innych wartości

1

@blaugrana158 gdyby nie Leo to Koeman oglądałby europejskie puchary w TV. Czemu Real bierze pod uwagę Allegri-ego? Bo ma CV na miarę dużego klubu, bardzo chciałbym zakontraktowania go u nas. Przy okazji utarlibyśmy nosa białym:D

2

Marc-André ter Stegen - gość, który powinien dostać motywację w postaci oglądania spotkań z ławki. Nie wiem co jeszcze trzyma go między słupkami poza nazwiskiem... Będę hejtowany, ale gość na 50 meczy z sezonie zagrał 5 bardzo dobrych... Znacznie więcej meczy nam zawalił - tak choćby w ostatnim mógł chociaż remis nam dać. Przy Koemanie to w grudniu nawet zgasną lampki choinkowe...

1

@Kettger Koeman bardzo stara się o 4 miejsce - nie wszystko stracone! Może nawet nie muszą nas degradować do eliminacji LM...

0

Bo ma nazwisko. Nie ma innych plusów w tym sezonie.

0

@Phoenixx 10 z 50 meczy - podaj:)

0

@Tatazolwinia nie wzięli go na Euro to trzeba to przykryć leczeniem:) tez bym go nie wybierał. W tym sezonie to zwykły średniak.

0

@Desperados21 Koeman dobił trupa... Ja bardziej wierzę w Pique, Albę i Busiego niż Koemana... Potwierdził, że jest marnym trenerem i dostał posadę za nazwisko. Jak Pirlo...

0

@Hadim ja uważam, że jest jednym z kilku, ale on przynajmniej coś pokazał. Koeman jako trener nie osiagnął nic przez 20 lat, to dlaczego ma prowadzić jeden z największych klubów świata? Bo jest legendarnym piłkarzem - trochę mało.

0

@Desperados21 klub jest bardziej rozsypany niż w momencie przejęcia... Jedynym zawodnikiem w gazie jest Leo.... Jak co roku na niego spada odpowiedzialność. gdyby nie forma Leo pewnie nie gralibyśmy w przyszłym roku w LM...

1

@Desperados21 Koeman "wyciąga wnioski" i walczy o 4 miejsce... Ter Stegen "cierpi"... Pique "ma szanse", upss już nie ma...

1

@Magicc89PL Flick, Allegri, Loew i pewnie inni trenerzy, których trzeba odkupić(np. Klopp, ten Hag). Sytuacja jest beznadziejna i nie ma co dalej strzelać kapiszonami. Potrzebny trener, który to udźwignie. Umówmy się, że ani Valverde, ani Setien, ani Koeman nigdy nie powinni zostać trenerami naszego klubu - za wysokie progi.

0

@Hadim kurcze Koeman to kolejny kapiszon Bartka. Wydaję mi się, że Setien nie zepsułby tego bardziej... Jeśli nie przyjdzie ktoś z papierami to kolejny sezon będziemy pośmiewiskiem ligi mistrzów...

0

@FCBosa podobnie jak Koeman na ławce i Ter Stegen na bramce... Alba i Dest w zadaniach defensywnych to żadnego poziomu nie reprezentują. Jak to jest, że wielu naszych piłkarzy potrafiło grać w piłkę przed Koemanem, a teraz nie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?