0

@TridenteMSN skład mamy oprócz 9 kompletny. Tylko trener d...a. Chelsea czy Inter nie maja podjazdu. Sprzedawać trzeba stary „trzon drużyny”. Tak jak za Pepa. Koeman posyła wszystkich do ataku i mamy dziurę w obronie oraz cała drużynę przeciwnika ustawiona jakobautobus z gotowością do kontry. A my dalej klepiemy bez skutku.

0

@Przystankers Barcelona w tych sezonach tez słaba nie była... a jednak efekt bramkarza i trenera przyniósł mizerny skutek.

0

@Przystankers Navas swoje już udowodnił, a Ter Stegen raz wygrał LM w sezonie, gdzie nawet Pinto dałby rade. Resztę sezonów po prostu robił nic. Podobnie jak w tym sezonie

0

@pero1983 bo odkąd Bartek wybierał trenerów i piłkarzy przestało się to trzymać kupy.

0

@Sccaner chce żeby przyszedł ktoś z CV typu Jurgen lub Allegri. Ktoś na kogo jest nas stać i kto jest nam bardziej potrzebny niż Neymar. Rudy gbur przez swoje zachowanie nie mógł prowadzić zespołu w kluczowym meczu sezonu. Oblał trudne spotkania i jako kolejny udowodnił to co było wiadome - 20 lat trenerki i zero spektakularnych sezonów, a jedyny warunek jaki spełniał to przeszłość w Barcelonie. Jedyne czego nie spaprał to PK choć było blisko... gdyby nie Messi to drużyna biłaby się o awans do LM i trafilibyśmy do rozgrywek na naszym obecnym poziomie. Trener i projekt sportowy potrzebny na już. PS. Powinien zabrać ze sobą stara gwardię.

0

@Shroud Allegri

0

Faktycznie udało się nie spaprać PK, a już było blisko...

1

@kakusus Może właśnie potrzebujemy trenera bez przeszłości w trampkarzach, a z CV na miarę tego klubu. Dna o co chodzi? To jakiś Yeti tej drużyny?

2

@Greenalley oby z Koemanem były tylko 2 mecze, a nie lata...

0

Zdziwiło mnie to ze nic nie wpadło, ale faktycznie masz czelność wytykać każdy mecz, w którym cokolwiek zrobi dla drużyny:) jak dla mnie niech się razem z gburem z ławki pakuje i zabierze, ze sobą Albę, Busiego, Cou i Pique. Kolejny sezon stracony, a jak zostaną dłużej to kolejny tez nam przeleci. Stara gwardia zrobiła swoje i powinna zejść ze sceny. Xavi i Iniesta wiedzieli kiedy zejść. Wyżej wymienieni tez powinni dla dobra klubu odejść! Koeman zawalił sezon na całej linii podobnie jak Ter Stegen. Zostawiajac bezużytecznych grajków, których wymieniłem znów będziemy bez obrony. I nie mówcie, ze coś zaczęli grać bo każdy z nich miał miesiąc dobrej gry w sezonie. Gdyby Leo nie odpalił lub złapał kontuzje to pewnie bylibyśmy na pozycji dającej LE. Ale może byśmy się nie zbłaźnili w kolejnej LM.

0

@4Fabregas4 bez wdrożenia w szkółce tiki taki nie da się wrócić do gry kombinacyjnej. Obecnie nie jesteśmy w stanie na starych zasadach awansować z 3 ligi... pod Koemana to nie ma co $$$ wydawać. Depay zero ryzyka można sprzedać z zyskiem

1

@Eto'opiryna oby zespoły z Madytu przegrały po razie, a my musimy wszystko wygrać.

0

@normasubiektywna niech w odwecie kupi Cou i Dembele;)

0

@4Fabregas4 bo z Koemanem gramy niewiadomo co.

0

@JarekS dzięki za szersze spojrzenie myślałem, ze to troszkę inaczej we Francji wyglada. Warto czegoś się dowiedzieć! Nie spodziewałem się takiego wsparcia dla OM

0

@4Fabregas4 czy oglądałeś jego grę? Akurat Antek pracuje dla drużyny, nawet jak nie ma statystyk.

4

@4Fabregas4 Lautaro ma gorsze statystyki od Antka, który ciężko pracuje w defensywie. Widziałem chyba ze 3 mecze w tym sezonie i jak dla mnie to nie jest gość za 80-100 melonów. Przepłaconych eksperymentów mamy za dużo. Potrzebny jest nam młody Francuz lub Norweg. Tylko oni przyniosą wartość marketingową, a o to chodzi przy tak dużych transferach. Cou oraz Dembele muszą odejść, aby zwolnić budżet na pensje. Co do oczyszczenia obrony ze szrotu to sprawa oczywista.

0

@qbarca Nie pomijaj Martina Walecznego:D

1

Jeśli zgodzi się na roczny kontrakt z przeciętną płacą podstawową (+ bonusy za wyniki) to czemu nie. A w przyszłym sezonie dalej zbierajmy pieniądze, jakie trzeba zanieść do BVB.

0

@JarekS Zgadzam się, ale PSG, akurat w zeszłym sezonie doszła do finału, a w tym do półfinału wyrzucając Bayern i Barcelonę - bardzo medialne dwumecze. Francja w dodatku jest krajem, gdzie piłkę po prostu się ogląda. Ma mnóstwo mieszkańców, a za tym idzie mnóstwo kibiców PSG. Nie lubię Neymara i tego zespołu, ale matematyka finansowa jest po ich stronie - zawsze.

0

@Przystankers jakby nie patrzeć - Ederson zagrał dobrze, ale się nie napracował. Navas pierwszą bramkę mógł wyciągnąć, ale z drugą chyba nie miał nic do powiedzenia. W dwumeczu Ederson pokazał wyższość. PS. Myślę, że TS i tak zagrałby gorzej niż Navas:P Jednak Navas cokolwiek wyciąga... Nasz wirtuoz rękawic w ogóle jest bez formy.

0

@Przystankers w tej chwili mógłby się uczyć tego Oblak:) przydałoby się kilka strzelić bo pewnie kilka wpadnie...

0

@Przystankers ja twierdze, ze Navas w lidze mistrzów powinien być wzorem dla TS.

0

@Przystankers to zacznij oglądać jego mecze. W zeszłym sezonie wciągnął Psg do finału i w finale tez długo powstrzymywał Bayern, który rozstrzelal TS. Faktycznie na bramce nie grałem.

0

@equwesta Levante jesienią, 2 ostatnie mecze z Sevillą, RSSS w superpucharze i pewnie jeszcze jakiś jeden by się znalazł. No to 4-5 bardzo dobrych spotkań na przestrzeni 39 to trochę mało jak na "naszego herosa". Ale Koeman nie ma jaj, żeby go posadzić na ławce bo szatnia się obrazi. Neto do gafy z Alaves grał bardzo dobrze, dlatego uważam, że powinien dostawać szansę. Powinno zadziać się to co Davidem w United. Zmiennik podczas kontuzji się sprawdził - zmiennik stał się podstawowym bramkarzem, a De Gea na puchary.

0

@equwesta zaraz przyjdzie @Przystankers i będzie Ci wyciągał statystyki sprzed 2 lat... Neto powinien dawno temu dostać szanse. Niemiec od roku bez formy a bardzo dobre mecze to możemy policzyć na palcach 1 ręki.

0

@Przystankers Navas udowadnia swoją wielkość w niemal każdym meczu LM. TS odwrotnie. Uważam, ze Navas to najlepszy bramkarz tych rozgrywek w ostatnich latach

0

@Przystankers praktycznie w każdym meczu bramkarze rywali maja więcej skutecznych interwencji niż nasz GK. Połowa strzałów w światło bramki Barcelony to gol dla przeciwnika. Gość jest wybitnie bez formy od ponad roku i powinien usiąść na ławce. Z czego robić zagadnienie na dyskusje. TS to De Gea v. 2.0. Byłem jego fanem, ale od lipca gra za nazwisko. Porównywać to go możemy do Szczesnego czy De Gea. Podjazdu do Navasa, Valdesa, Neuera, Buffona czy Ikera to z jego wyczynami w LM nie powinnismy. Nie rozumiem bronienia przez Ciebie gościa bez formy, ale rób co chcesz.

0

@Przystankers masz kolejna osobę, która możesz spamować po każdej wiadomości. Nie masz za co dziękować. Miłego!

0

@Joopiter na bramce mamy Neto - warto spróbować. Obronę wyciągnąłbym z rezerw - niech się ogrywają, chyba gorzej grać nie będą...
Polecam zerknąć na tweet, z którym się utożsamiam:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?