0

@Rewolucja123 Ter Stegen to święta krowa i pupilek mediów. Tyle w temacie.

2

@El dominatore mało jest tak uniwersalnych i godzących się z rolą w drużynie zawodników. Czasem potrafi zrobić coś wow, ale generalnie jest to dobry grajek na wielu pozycjach, ale na każdej bez fajerwerków. Nie narzeka, nie ma przerośniętego ego. Mi akurat jego postawa bardzo się podoba i uważam, że to idealny zmiennik. Lepiej sobie radzi na wielu pozycjach niż 400 mln ulokowane w odblokowanie LS:)

0

@yoli Dembele jest za cienki na Barcę. Szybko biega, coś tam strzela, ale z leszczami. przychodzi czas prawdy jak dwumecz z PSG i okazuję się, że Ter Stegen, Alba, Busi, Dest, Lenglet i Dembele to nadają się na średniaków La Liga... Wszyscy mają potencjał, ale jak rywal się postawi to żaden z nich nie zrobi niczego WOW. Dest może jeszcze się wyciągnie, ale reszta udowodniła swoją bezużyteczność w LM wielokrotnie. Zlinczują mnie za te nazwiska, ale ja przez "ostatnie 8 lat..." (6 sezonów) obserwuję naszą dziurę defensywną i nawet na bramce nie widzę w kluczowych spotkaniach fajerwerków (Ter Stegen powinien bronić jak w amoku (jak Navas w LM), jeśli chce kiedyś być podstawowym bramkarzem repry oraz uważany za najlepszego na świecie, bo ego ma wysokie, ale efekty jak u De Gea czy Wojtka Szczęsnego). Nawet jak z przodu coś kopiemy to z tyłu dziura i po prostu trzeba tym dobrze opłacanym gentlemanom podziękować za wszystko i życzyć powodzenia. Roberto to solidny zmiennik, ale PO jest w zastępstwie, dzięki mu za posłuszeństwo i to, że zawsze godzi się, ze swoją rolą w drużynie - takich żołnierzy nam trzeba. Bo piłkarz zamiast fikać powinien wykonywać wykonywać polecenia trenera - nawet Leo.

1

@normasubiektywna wypadki przy pracy każdej drużynie się zdarzają. Niestety z tymi silnymi drużynami mamy pod górkę, całe szczęście, że Madryt gubi punkty niczym my jesienią - oby tak dalej:)

1

@sedziaoxford tego im życzę, obok tego, żeby przypadkiem LM nie wygrali...

0

@Marko121 Umówmy się, że problemem Antka jest brak jego pozycji. Zawsze zaangażowany i nawet jak pudłuje to chociaż w defensywie nadrobi. Końskie zdrowie. Ale posiadanie jego, Pedriego, Cou i Leo jednocześnie to o 2 za dużo.

0

@JASIUFCB1000 Real nas ograł, ale pamiętajmy, że Atletico nadal nas może ograć...

3

Mamy więcej szczęścia niż umiejętności, ale trzymam dalej kciuki za potknięcia drużyn z Madrytu:D może to nie jest rywalizacja Pep vs Mou oraz Leo vs CR7, ale mistrzostwo wybitnie by się nam przydało...

2

Może Real przestanie mieć z górki w LM:) naszej sytuacji nie da się bardziej popsuć, więc represji ze strony UEFA się nie spodziewam. My odpadamy na własne życzenie.

0

@Marcel_proo czemu uważasz, że superliga jest chora? Ja uważam, że pomysł jak każdy inny tylko UEFA i FIFA mają wizję straconych $$$. Prawda jest taka, że mamy trochę monopol organizacji. UEFA nic ciekawego w rozgrywkach nie wprowadza, poziom sędziowania się nie podnosi, turnieju dla drużyn średniego szczebla nie ma. Polska jest tu idealnym przykładem jesteśmy za słabi na LE i przydałyby się niższe rangą rozgrywki dla dofinansowania tych słabszych zespołów. Więcej pucharów = więcej kasy do podziału, dlatego dodanie nowych rozgrywek ma sens. Obecnie kluby spoza Hiszpanii, Anglii, Włoch, Francji, Portugalii, Niemiec to rodzynki w fazie pucharowej. Jeśli nie damy im możliwości na zarobek w nowych pucharach to brak funduszy i dysproporcja będzie tylko rosła. Chętnie zobaczyłbym Polską drużynę, która zajmie 3 miejsce w grupie LM, albo zagra w 1/4 LE. Obecnie nie ma szans.

0

@Przystankers no poważny był bo wszystkie mecze o realną stawkę przep... z przytupem, tak jak LM z PSG czy LaLigę z Realem oraz superpuchar z Athletic-iem (tam trener dobrze się nie rozpakował w szatni). Szanuję twoje zdanie i cieszę się, że jesteś zadowolony. Ja jestem człowiekiem, który na wszystko patrzy szerzej i wiem, że Barca to za dużo na Koemana. Pozory pozorami, ale nie gramy super piłki. Liga Mistrzów zweryfikowała Koemana i modlę się, żeby Laporta sięgnął po kogoś innego. Naprawę zespołu zacząłbym od zatrudnienia trenera, który coś pokazał np. Allegri.

0

@Przystankers kibicuje i będę kibicował Barcelonie, ale mając w składzie Antka i Leo obowiązkiem powinno być zwyciężanie z drużynami jak Athletic czy RSSS. Problem to trudne mecze. Koeman to jeden z wielu ludzi, których Bartek zatrudnił przez pomyłkę.

0

@Przystankers wygrane z trudnymi przeciwnikami:p Pozwólmy skończyć sezon. Ja najchętniej podziękowałbym temu Panu, bo pozwolił nas ośmieszyć w LM 2 razy na naszym stadionie, a Real też nas sprowadził do parteru w 45 minut. Barcelona potrzebuje innego trenera i zmian kadrowych - moje zdanie. Zobacz Chelsea po odejściu Hazarda - gra lepiej niż z nim. Wcześniej też podawali piłkę do Edena, a teraz grają lepiej. P Grają lepiej bo mają trenera - tyle w temacie. Tuchel jak dostanie trochę czasu to pokaże wiele. W Koemana, który ma mocny skład (tak mamy mocny skład, czy to się komuś podoba, czy nie) i dał się rozjechać PSG, czy słabemu Juve po prostu już nie wierzę.

0

@Przystankers tydzień temu blamaż po całości (chyba, że nie oglądałeś pierwszej połowy, jak ja wczoraj drugiej), wczoraj wynik wskazuje, że dał radę - ja po pierwszej połowie zasnąłem i mogę tego żałować. W pierwszej części było - bezproduktywne klepanie jak przez przysłowiowe "ostatnie 8 lat"... Umówmy się, że Bilbao to nie wielki przeciwnik, ale wynik daje nadzieję. Gratulację. Chociaż wolałbym wygraną z Realem:) to przynajmniej gablota nie będzie pusta.

0

@Przystankers Neuera, Oblaka, Allisona i Llorisa też podziwiam. Ale uważam, ze Navas jest najlepszym bramkarzem LM jakiego widziałem. Chciałbym chwalić Ter Stegena, ale po prostu nie ma za co. Co sezon wtopa...

0

@El dominatore lubię gościa jako osobę. Postawa i profesjonalizm na plus, ale w ważnych meczach gra średnio... Problemem jest to, że jak nie zacznie grać w takich meczach jak z PSG, Juve czy Realem meczy życia, to ta cała saga z serii "najlepszy bramkarz świata" skończy się jak potencjał wielu naszych wychowanków w ostatnich latach. Spójrzmy na takiego Navasa w rewanżu z nami lub w meczu z Bayernem - zjadł Ter Stegena. Nawet jeśli nie ma takich umiejętności jak Marc (moim skromnym zdaniem ma) to "wyjątkowe mecze" trafiają mu się we właściwych momentach sezonu. Ter Stegenowi sytuacja w reprezentacji też nie pomaga.

0

@ef jak wyszło z Sevillą to teraz gramy cały czas to samo.

0

@Przystankers chyba nie oglądałeś 2 ostatnich spotkań... niezdrowy optymizm... Real nas zmiażdżył w 45 minut. Druga połowa była rozgrywana w błocie, wiec to żaden wyznacznik. Zostały nam 2 trudne mecze finał PK i mecz ligowy z AM - niech się wzniesie na szczyt

0

@Przystankers o czym gadać? Spranie Leganes czy Eibaru to obowiązek. W ważnych meczach Koeman nie pokazuje nic, wiec nie ma pozytywów. Stara gwardia do wymiany. Ter Stegen powinien oddać rękawice w LM bo jest tam tak przydatny jak Suarez. Alba, Pique, Busi musza zrobić miejsce w drabince płacowej. Leo podobnie. Jestem ostro niezadowolony, bo zatrudnienie Koemana tutaj miało taki sens jak zatrudnienie naszej 9. Niby się starają, ale umiejętności nie na poziom Barcelony. Alba, Ter Stegen, Busi są wychwalani za granie z ogórkami, a w ważnych meczach co rok to samo. Nie rozumieliśmy odejścia Ronaldinho, Deco, Guardioli; ostatecznie odważne decyzje się opłaciły. Teraz Laporta musi posprzątać po Bartku. Co do Ter Stegena - razem z De Geą, Szczęsnym są przereklamowani. A to przereklamowanie pokazują w LM wszyscy trzej. Są sławni bo grają w wielkich klubach, ale np. Navas, Lloris w meczach pucharowych maja to coś, czego ta przereklamowana trójka nie ma. U nas za dużo marketingu, za mało osiągnięć. Obejrzyj raz jeszcze pierwsza polowe. Gdzie był wybitny trener i najlepszy bramkarz świata? Pewnie tam, gdzie podczas pierwszego spotkania z PSG i drugiego z Juve.

0

@Alan_fcbfan zaraz przyjdzie @Przystankers i powie Ci, ze siejesz defetyzm. Prawda jest taka, ze trener to powinna być pierwsza zmiana.

0

@MichuPlayPL pokazuje tylko to, ze to nie jest trener na miarę naszego klubu. Wszystkie trudne mecze poza sevilla bez zwycięstw. Wczorajsza pierwsza połowa była gorsza niż pierwszy mecz z PSG. Ja bym temu Panu podziękował po sezonie.

0

@Przystankers jestem kibicem, ale obiektywnym. Po prostu trzeba wyrwać chwasty, które co rok zawodzą. A nasz trener oblewa kolejny ważny mecz, ale wygramy z eibar 4:0 i będziecie podjani. Przyjdzie finał PK i mecz z AM. Pewnie je tez przegramy w marnym stylu. Felgi od łady tak pasują do Mercedesa jak Koeman do Barcy. Najlorszy trener Barcy w xxi wieku.

0

@arasz1819 chciałbyś być na moim miejscu. Zazdroszczę optymizmu w ocenie tego nieudacznika, ale pewnie to szukanie jakiś pozytywów. Powtarzanie jutro będzie lepiej nic nie wnosi. W życiu trzeba zmian. Ktoś po Bartku i jego eksperymentach musi posprzątać.

0

@arasz1819 jest jeszcze mecz z AM i Puchar Króla do przegrania...

0

@krzysiuw w lidze mistrzów co roku pokazuje - nic. Może na Eibar i Levante. Przychodzi ważny mecz i jest zwykłym średniakiem. Gdyby w LM zagrał w 50% tak jak Navas to pewnie mielibyśmy jakąś więcej. Ale potrafi tylko wyjść i powiedzieć - "cierpieliśmy". W meczu z Bayernem na 8:2 pokazał co potrafi. Podobnie jak w dwumeczach z Juve, PSG w tym sezonie. Neto wchodzi i nie ma spadku jakości - myślę, że w LM byłby wzrost. Tęsknie za Bravo i Valdesem.

0

0

@Archer bo mają trenera. U nas głównym wymaganiem jest kopanie piłki jako piłkarz Barcelony w przeszłości. Koeman trenuję ponad 20 lat, zero znaczących osiągnięć - trenerem jest mizernym, więc niech szuka miejsca poza tak dużym klubem. Tyle w temacie.

0

@arasz1819 Pierwsza połowa nie pokazała Ci, że ten gość to kolejny eksperyment Bartka? To on odpowiada za naszą mizerną postawę w każdym ważnym meczu. Koeaman out.
PS. Setien zrobiłby to lepiej.

0

Dobrze, że nie dostaliśmy wątpliwych karnych, bo pewnie byłby wstyd, że nawet nie potrafimy ich strzelać... Dzięki Koeman - nawet za Setiena z większą ochotą oglądałem mój ukochany klub.

0

@El Plutoninho wielokrotnie obrywałem, ale po prostu - nie znoszę oglądać Koeamana. Mądrzy się, a w ważnych meczach nie gramy nic.... Gaszą nas jak peta. Barca to dla tego Pana za wysokie progi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?