czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 trzymam za nich kciuki, a za nas oby nam się udało LE wygrać w przyszłym sezonie. Mam wstręt do LM.
0
@juri90 kolejny leszcz na ławce, ale poprzedni nie ośmieszali klubu w każdym trudniejszym spotkaniu. Setien dostał od perfekcyjnego Bayernu łomot, ale tutaj to mamy problem dosłownie z każdym, kto się postawi. Drużyny jak Sevilla są dla nas za wysoko... Dosłownie nie do przeskoczenia.
0
@Magicc89PL może poprzedni trenerzy właśnie mu przypominali, bo prezentował dużo lepszą postawę, z resztą jak reszta drużyny...
1
@el_bidinho jakie polskie, ale myśle to samo
1
@martin3131 za Koemana nie było nawet 1 dobrego meczu w obronie
0
Może spadniemy na 5 miejsce i zagramy w LE, gdzie mamy szanse. Kolejna kompromitacja może otworzy oczy ślepo wierzącym w tego nieudacznika na ławce. Tęsknie za Valverde.
0
@Pawlak1992 bo nie grał z bayernem w gazie
0
@Pawlak1992 tak! Tak zdezorganizowanej drużyny nie pamietam. Z reszta nawet z Cadiz dajemy ciała, a nasi zawodnicy solo sa więcej warci niż cały skład Cadiz. Koeman przez pół roku w ogóle tego nie ułożył. Oczy mydła Wam indywidualne przebłyski i mecze z ogórkami. Każdy zorganizowany zespół nas niszczy. Mamy skład nie na ligę mistrzów, ale na Seville, Cadiz powinno wystarczyc
0
@Pawlak1992 szkoda tylko, ze Koeman położył ja na ziemi...
0
@y13 nie tylko Leo partolil
0
@Janek_7 lepsze to niż kolejny lomot
7
@Barcelonista94 zostawił repre, ale dla $$$ i to była okazja, która się nie powtórzy. Laporta pewnie poszukałby trenera zamiast eksperymentu... dobra robota- jedni z najlepszych piłkarzy świata tu są, a od pół roku nie potrafi nawiązać rywalizacji nawet z Sevilla. Stałe fragmenty przeszły w inny wymiar - nawet pewnie polowy karnych nie potrafimy strzelić. Leo kilka wolnych wsadził, ale to żadna zasługa trenera. Różne i wszystkie stałe fragmenty przeciw nam to śmiech na sali na poziomie naszej obrony. Gdzie ta dobra robota?
0
@Dalhi jeśli uda mu się nie przegrać któregoś to będzie 8 cud swiata
0
@Dankhog traci więcej bramek, przegrywa więcej spotkań, bardziej pyskuje na wywiadach oraz doprowadził nasze stałe fragmenty w obronie i ataku do poziomu gorszego niż stan finansów klubu... Mało, a to niecałe pół roku
0
@Laza Griezmann na 10, Erling na 9 skrzydła Fati dembele z tylu Pjanic i FDJ. To mógłby się udać. Leo swoje zrobił i musi odejść ze względu na ratowanie końcówki kariery i finansów Barcelony. Gdyby obok Norwega przyszedł Alaba i Garcia za darmo mamy skład na półfinał LM. Bez wydawania na koszty transferu nic poza Erlingiem. Kluczowe jest odbudowanie Alby, Lengleta, Pique i Pjanicia. Pozbycie się Cou i Busiego. No i najważniejszy transfer, który musi mieć miejsce trener typu Mou, Pep, Klopp, Carlo. Gość, który jak oni będzie potrafił posprzątać gwiazdy w tej stajni Augiasza...
0
@Kamiloza91 jestem przekonany, że z składu jaki mamy da się wycisnąć tyle, żeby nie dostawać oklepu od każdego mocniejszego rywala. Przegrać, ale godnie!
1
@Naker Breit to chociaż się stara w przeciwieństwie do świętych krów.
1
@Veysel gdy napisałem coś w stylu twojej wypowiedzi to La Rambla mnie zjadła...
1
Zrozumcie, że sprzedaż miała na celu uzdrowienie klubu. Miał chory kontrakt jak reszta grajków. Miał kontrakt bo były przychody. przychody spadły to trzeba było kogoś pożegnać. Busi, Pique i inni wychowankowie mają immunitet. Oddano Suareza, Rakiticia i Vidala. Czego tu nie rozumiecie.
0
@cybo zamiast Hallanda...
1
@patry295 swoje już w piłce pokazał. Nikt nie wie jak jego organizm zniesie wiek. Puyol w jego wieku się posypał do reszty, a raczej był profesjonalistą.
1
Rację ma co do statusu finansowego, bo kontrakty w tym klubie to kpina. Bez nich nie byłoby problemu. Co do Koemana się nie zgodzę. Takiego leszcza na ławce Barcy nie pamiętam. Z żadnym trudniejszym przeciwnikiem nie potrafimy nawiązać rywalizacji, a kadrę mamy lepsza niż np. Sevilla. Ja rozumiem przegrać, ale Sevilla, lub słabe Juve, PSG w odbudowie przyjeżdża i daje nam lekcje piłki nożnej. Szkoda, że nie trafiliśmy na City lub Bayern, bo pewnie Koeman sam by zrozumiał, że nie ma graczy, aby próbować kopać piłkę całą drużyną na połowie przeciwnika... Zbyt niski wymiar porażki oraz przypadkowy karny (słuszny, ale z tej akcji nic by nie było, gdyby nie karny) mydlą oczy.
Co do trofeów od trypletu wygrywaliśmy ligę i wygrywalibyśmy ją częściej, gdyby nie ustawki pod Real. Aż tak źle nie było za Valverde, ale zawsze w decydującym meczu siadała motywacja. Koeman to gość, który sprawił, że tęsknie za EV. A od 2016 marzę o prawdziwym trenerze na ławce zamiast tych eksperymentów, których nicią wspólną jest przeszłość w Barcelonie. Jak dla mnie trenerem naszego klubu może zostać ktoś kto w młodości nie nosił trampek w okolicy Camp Nou
0
@rocky5 kilka lat temu podpisałby wszystko co by mu podstawili, ale prawda jest taka, że był taką samą zagadką jak Dembele. Ilu już było "Piątków, Asensio, Robinho", którzy mieli wspaniały moment w młodości i się spalili? Sprowadzono Demebele by zastąpił Neymara - pozycją pasował, a na Mbappe nie było już kasy. Równie dobrze Dembele mógł odpalić. Myślę, że głupoty w ostatnim spotkaniu wypowiadał, aby podgrzać jeszcze bardziej pogrążoną w strachu obronę.
Mamy bardzo dużo dobrych piłkarzy w pomocy i ataku. Z przodu tylko typowej 9 i nie musi to być Halland. Brakuje nam 1 stopera i zmiennika Alby. TS, Neto, Alba, Lenglet, Pique, Araujo, Dest, Roberto, Pjanic, Pedri, Trincao, Dembele, FDJ, Trincao, Cou, Messi, Fati, Griezmann. To zawodnicy, których spokojnie dałoby się ułożyć w funkcjonującą maszynkę, ale brak trenera z prawdziwego zdarzenia to jest problem. Moim zdaniem mamy w kadrze 18 zawodników z bardzo dużym potencjałem. Ja nie mówię, że powinniśmy nimi wygrać LM, ale nie powinniśmy narzekać i przegrywać w tak marnym stylu jak z PSG czy Sevillą. Busi powinien być pierwszym, który wyleci. Junior i "Brajtłajt" są za słabi na ten klub i żaden trener tego nie zmieni. Zakup stopera, lub wzięcie Erica, jakaś 9 i poszukanie kogoś na wymianę z Juniorem powinno uzupełnić skład, aby dało się wygrać w przyszłym sezonie ligę i PK oraz godnie zagrać w LM.
1
każdy zawodnik poza Messim, Griezmannem oraz TS powinien mieć notę 1. Ta trójka próbowała coś grać, reszta miała pełne gacie... Ja nie wiem o co chodzi, ale może Koeaman wiąże im nogi przed trudniejszymi spotkaniami...
2
@Mateee93 Najlepiej to spisać sezon na straty i się nie denerwować. Potrzebny nam trener, który ma jakieś pomysły. Umówmy się, że mamy skład nie na wygranie ligi mistrzów, ale nawiązać rywalizację powinniśmy. Mecz z Sevillą dokumentuje wszystko - tam nie mieliśmy nic do powiedzenia. Juve, PSG na naszej trawie przejechali po nas jakby na letni sparing przyjechali... W ogóle nie nawiązaliśmy walki. Winny za to jest trener. Umówmy się, że Juve i PSG nie są w szczytowej formie, ba Juve wczoraj dostało lekcje piłki od Porto... A do nas przyjechali tak jak my jedziemy do Huesci czy Cadiz... Nie widzę okoliczności łagodzących mój osąd trenera. Chociaż pewnie Cadiz wyklepiemy pokaźnie i znów na stronę wróci optymizm...
2
@misiek4st kolejny zawodnik, który ma 3 okienkową sagę transferową. Verratti ver. 31.0
1
Powód klęski - cały projekt sportowy. Powód klęski w takim stylu w jakim to miało miejsce - trener. Serio dało się to przegrać godnie...
0
@Norbi2021 nie określiłbymKoeaman jako Genialnego, chyba, że w kontekście piłkarza przyszłości.
0
Debil -"Pozostało jedno spotkanie i musimy przynajmniej spróbować". Oddanie meczu byłoby gwoździem do trumny godności socios... Spróbować to oni powinni nie sfrajerzyć. Dwumecz w plecy, ale z tym nieudacznikiem na ławce nie ma co liczyć na cud. Szanuję go za zasługi jako piłkarza, ale trenerem jest marnym i mam nadzieję na jakiegoś prawdziwego trenera na ławce bezpośrednio po zakończeniu sezonu.
0
@Norbi2021 Nie wiem skąd tyle sarkazmu w 1 wypowiedzi:)