czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gregsky10 Big Sam 1 bardzo dobry sezon i wartość ma transfermarkt z kosmosu. Weź pod uwagę, że guzik ugraliśmy w tym sezonie. Potem 2,5 roku z kontuzjami i dochodzeniem do formy. VVD to podobnie jak Ramos, Pique grajek, który trzyma poziom w kilku sezonach. Cena Cou po 1,5 wybitnego sezonu była jaka była, a widzisz jak się ma wyceną z internetu do gry. Umówmy się, że Big Sam nie zapracował na porównanie do Pique , VVD, Ramosa, Maldiniego czy reszty wybitnych graczy. Na razie ugral w klubie tyle co Lenglet, Dembele, Fati. Czyli na arenie Europejskiej jego gra na nic w gablocie się nie przełożyła. Ma więcej lajkow bo gra w Barcelonie i tyle w temacie. A jak na razie powinien patrzeć na legendy z szacunkiem i zazdrością. Podobnie Ter Stegen,FDJ,Dembele i inni gracze, którzy mają umiejętności i wiele do udowodnienia w Europie.
0
@Greenalley dobrze to zagrali 3 ostatnie mecze. Więcej dobrych to za Setiena, ale ruszyło do przodu, więc może się rozkręci maszyna. Zmiana trenera w trakcie sezonu to zawsze katastrofa. Niech zostanie, ale jak nie będziemy w stanie rywalizować w bezpośrednim meczu z Sevilla czy AM to wypad po sezonie, żeby nie skończyło się jak z Vakverde.
0
@Gregsky10 dokładnie, Umtiti w formie w LM też miał słabsze występy, ale na la Ligę był za mocny:) VVD w sezonie z 4:0 czyścił wszystko i wszędzie, a takiego momentu w karierze Big Sam nie miał. Rozumiem, że był bardzo dobry. Tutaj mamy ta sama sytuację co z Ter Stegenem. Niby należy do najlepszych na świecie, ale nie zdołał swojej wielkości udowodnić przekuwając ważne mecze w trofea. Mam nadzieję, że obaj potwierdza legendy, które wokół nich narosly! To taka sytuacja ucznia z średnia 5,0,ale przychodzi matura i stres zjada jego wiedzę. Niestety, tych 2 Panów tak trochę wygląda. Ważne chwilę i pełne portki, a nogi sztywne...
0
@FDJ gość walczy, nieraz jako jedyny. Podobnie jak Paulinho ma pociąg do walki i braki techniczne
14
@itmustbejoke bo nasi zawodnicy wygrali przekonująco pierwszy mecz i pojechali dopełnić formalności, a jak zauważyli, że zawodnicy przeciwnika dają z siebie 150% to mieli pełne gacie ze strachu. Ciężko było im biegać. Podobnie Bayern zabrał nam piłkę i każdy łącznie z bramkarzem pełne gacie. Nie umiemy grać bez piłki. Psychicznie żaden z zawodników nawet nie próbował niczego pociągnąć. Z Live i Bayernem pokazaliśmy wszystkie nasze słabości. Natomiast Bayern i Live robi takie przygotowanie psychiczne i fizyczne, że pewnością siebie mogą zabiegać rywala jak Rosja i Chorwacja na MŚ. Nie da się tak wygrać każdego meczu, ale wygrywają w ten sposób większość. Wiecie co łączy Bayern Juppa,Hansa, Real ZZ oraz Barcelonę Pepa? To, że każdy rezerwowy czuje się zawodnikiem pierwszego składu, dostaje szansę od czasu do czasu oraz każdy z nich w latach sukcesów miał 2 mocne 11. A u nas w ostatnich latach grała pierwsza gwardia, a rezerwowi się rozleniwili bo tylko sporadycznie ogony grali. Żeby grać w zwycięskiej drużynie musisz czuć oddech rywala do gry w pierwszej 11, nawet jeśli masz Messi na koszulce. Tego zabrakło, ale nie da się grać marketingowo gwiazdami w każdym meczu, harmonogram jest "zbyt gęsty", żeby ktoś był w stanie to utrzymać. Z przemęczenia bierze się brak formy, a z braku formy bierze się 8:2 i 4:0...
9
@DonAndresFCB gdyby nie kontuzje to Verma byłby naszym filarem obrony... Bo gość jak grał to nie miał praktycznie słabych występów. Rafinha, Dembele, Cou - oni grając w innych klubach nie byli tak szklani. Wydaję mi się, że to nasz sztab od przygotowania fizycznego odwala jakąś partyzantkę.
10
Ten superpuchar to takie dobre sprawdzenie - "gdzie jesteśmy?". Mam nadzieję, że dobre wrażenia będą nam towarzyszyły dalej.
0
@Gregsky10 odważne słowa
0
@Greenalley na razie Koeman nie miał jeszcze dobrego meczu z zespołami z czołówki - no chyba, że myślisz o meczu ze zdziesiatkowanym Juve. Za wcześnie by zwalniać, ale powodów do pochwal też nie za wiele. Dajmy pracować w marcu po LM oceniajmy. Pół roku to czas, aby ustawił klub pod siebie. Porto wygrało LM bez zawodników jak choćby: Leo i Griezmanna w składzie, a my na razie boimy się o dowiezienie 3 pkt z Huescą.
0
@VanBarca umówmy się, że Busi niezależnie od trenera na przestrzeni 3 ostatnich lat ma wahania formy. Nikt go nie obroni bo po prostu czasem gra fatalnie - niezależnie od ustawienia
0
@Murazor umówmy się, że to rywale dalecy od wysokiej pułki, ale najważniejsze jest czyste konto. Poprawiona gra w obronie, jeszcze TS mógłby nad długimi podaniami popracować, bo wyglądają jak wolne Leo z ostatnich miesięcy:( cieszę się, że w nowym roku serce mi nie wali przed kolejnym meczem. Oby wszystko szło w tym kierunku. Wczoraj nawet Busi nie spartolil meczu, a to już jakiś wyznacznik???? *choć pierwsze 3 mecze sezonu miał super, ale wiemy jak to w 20 kolejnych wyglądało
0
@Murazor sorki pominąłem AB, ale z Huesca bałem się o 3 pkt. Taki mecz powinien być w 45 rozstrzygnięty
0
@Murazor poprzedni mecz to nie jaskółka bo ledwo wygraliśmy z ostatnia drużyna w tabeli
0
Macz oglądało się przyjemnie, ale przeciwnik, od którego można było więcej oczekiwać był bezbarwny. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Czekajmy z optymizmem na kolejne dobre mecze. Oby nikt nas szybko nie otrząsnął z marzeń jak przed kilkoma kolejkami...
0
Cieszy dobra gra przeciw solidnemu przeciwnikowi!
0
@kapi267 pierwszy mecz że zdziesiatkowanym Juve był spoko. Drugi pokazał nasz poziom. AB zmieniało trenera bezpośrednio przed meczem z nami. Oceniajmy Koemana po wymagających rywalach, a tam sam piach... Nawet że spadkowymi drużynami mamy problem dowieźć 3 pkt. Jest się czym martwić, bo przyjdą trudniejsze mecze, a zapowiada się, że będzie to samo co w wakacje...
0
@kapi267 obecnie każdy jest w stanie nam zagrozić i to nie jest śmieszne...
1
@Avser Ja się zgadzam. Nie jestem za zmianą trenera w trakcie sezonu, ale to co gramy w tym sezonie jest ciężkie do opisania nie używając łaciny. W meczach z drużynami z okolic strefy spadkowej oraz AB (z nowym trenerem od 2 dni) nie jesteśmy w stanie dowieźć pewnych 3 punktów do końca. Gdyby nie Messi pewnie bylibyśmy w tabeli nawet poza LE. Umówmy się, że nie mamy składu na LM czy triumf w lidze, ale bez przesady, że powinniśmy się obawiać o utratę punktów w ostatnich minutach meczów z np. Huesca, Eibar czy Elche. Szanujmy się, nasi grajkowie zarabiają średnio tyle co zawodnicy tych klubów w sumie... Uważam, że trener powinien w ponad 20 spotkań ogarnąć tak zespół, żeby sprawić szybkie lanie spadkowiczom. Gdyby nawet była zmiana trenera to pewnie znów jakiś "trenerski noname", więc powinien dograć do końca sezonu. NA TEN SEZON NIE MAM WYGÓROWANYCH OCZEKIWAŃ!!! Mam nadzieję, że zagramy w LM w przyszłym sezonie oraz z LM pożegnamy się "mniej frajersko" niż w ostatnich latach, gdzie rok w rok kompromitujemy się coraz bardziej.
0
@Recha_0684 zachowujesz się jak Antonii w obronie teorii smoleńskiej. "To ja Ci mówię, że nic nie wiesz o piłce jak twierdzisz, że miał szanse przy obu bramkach. " - wmawiasz coś, osobie, która nic takiego nie powiedziała. Powiedziałem, że potwierdził swoją średniość, bo po raz kolejny nie zrobił nic, co by choć trochę zasługiwało na wyróżnienie. Co do bramek, pierwsza może i można było coś zrobić, może nie. Druga nie do obrony, więc się nie czepiam.
0
@Recha_0684 Swoją bezradnością po prostu w kolejnych meczach udowadnia swoją "średniość". Barca ma liczbę followersów przekraczającą miliard. Kreowany marketingowo jest na herosa, a od kilku miesięcy to zwykły średniak. Dobrze, że AB nie oddało jeszcze 2 strzałów w światło bramki, bo znów musiałby wyjść i "zrobić z siebie Wertera"... Oby w końcu przebudził się jak Messi i FDJ, bo oczy krwawią patrząc na jego bezradność. Oglądając go w poprzednim sezonie i teraz to jak porównać Torresa z Live oraz z Chelsea.
0
@Recha_0684 gość jest cienki jak Busi w obronie. Poza tym to ty zacząłeś się odwoływać jaki to jest super. Więc udowadniam Ci jak średnim bramkarzem jest w kolejnych meczach. Z utęsknieniem czekam meczu, aż coś pokaże, bo pewnie będziesz krzyczał z radości. A okaże się, że co 10 mecz ma super.
1
@RydwanFaraona gość nie był w stanie 70 minut biegać, uważam, że wymiana na Pjanicia była opłacalna. Bośniak chociaż biega. Arthur grał tylko do tyłu i musiał zejść w 60 minucie. Obaj są obecnie ciency. ..
0
To oznacza osłabienie rywala :D
0
@Recha_0684 siemanko, jak Twój odbiornik? Też pokazał TS przez różowe okulary?
0
@AxelF siemanko, co dziś mówią statystyki? Obraz w moim tv pokazał gościa w niezbyt dobrej dyspozycji. Ale nie wiem jakie liczby dał "komputer"
0
@Eryx_10 za mało rozegranych meczy, żeby ocenić. Poczekam z oceną.
0
@Kz1234 biorąc pod uwagę sytuację przeciwnika to mnie to nie dziwi. Przyjedzie Granada, Cadiz lub Celta i znów będzie rozczarowanie
0
@Tasde 25m za wysoko gra jeszcze nasz bramkarz... Musimy zrozumieć, że tiki taka umarła. Z defensywnych zawodników tylko Dest i FDJ coś prezentują... Ale trzeba wychodzić wysoko
1
@tomekjd FDJ od 5 spotkań gra dobrze, Messi nie ma skuteczności w egzekwowaniu oraz nie pracuje za mocno w defensywie, reszta kwestii w porządku. Dembele jak gra to spoko. Pedri, Dest na plus, ale bywa różnie. Reszta składu to szkoda oceniać...
0
@Bisz nie, ale grać taki totalny piach jak za Koemana to ogladajac od 99r Barce nigdy nie widziałem czegoś takiego. Gwarantuje, że sierpniowy Bayern mógłby pobić swoje osiągnięcie... Gość to kolejny eksperyment jak Tata i Setien.