czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koeman to leszcz... każdy poważniejszy mecz oblany. Najgorszy trener od 22 lat śledzenia tego klubu.
0
@LaSagradaFamilia dokładnie - z przodu spoko. Na naszej połowie ani jednego grajka w formie. Koeaman oblał wszystkie "egzaminy" w sezonie. W tych rozgrywkach nie ma ogórków do bicia. Mam nadzieję, że i ja będę mógł patrzeć na to pozytywnie.
0
@Gregsky10 piłkarze ustawieni na połowie przeciwnika w formie, ale Ci na naszej to bez stabilnej formy. Każdy mnóstwo błędów i gra w kratę, a TS ma mało do roboty, a i tak co drugi strzał na bramkę to bramka dla rywali... Fakt ostatnio ma pecha, bo przeciwnicy mało strzelają, ale jak mają już strzał w światło bramki to głównie robią to solidnie - inna sprawa, że statystyki wyglądają marnie, a bramkarz tej klasy powinien strzały jak np. Rakiticia wyciągać tak pół na pół, a nie ma dobrego czasu poza meczem z RSSS. Gra nogami to nic wybitnego - lepiej, żeby dziś nie wykorzystywał długich podań. Trochę mało jak na pretendenta na najlepszego bramkarza świata. Dest bez szału. Alba z przodu rakieta, ale w defensywie kapiszon... Stoperzy - Clement wiecznie zaspany, producent/prezydent/prezes bez rytmu meczowego. Wierzę w wiele naszych bramek i brak skuteczności PSG.
1
@mielniczas w PL tylko polsat, którego ceny powalają... Szukaj za granicą.
0
Na papierze to wygląda super z przodu FDJ, Pedri, Dembele, Griezmann i Messi w gazie. Martwię się bardzo patrząc od Busiego w tył... Mam nadzieję, że nasza defensywa pokaże jakieś przebłyski, bo o kreowanie akcji nie ma się co martwić. Przynajmniej zawodnicy z przodu przypomnieli sobie za co im się płaci... Mam nadzieję, że Koeman w końcu zda jakiś poważny egzamin, bo w tych rozgrywkach ogórków do ogrania nie ma. Trzymam kciuki.
0
@rogal478 Strzał Rakiety to była 1 z tych akcji do wyciągnięcia. Wczoraj też TS puścił 1 z 2 strzałów w światło bramki. Od "najlepszego bramkarz świata" wymagać należy dużo. Skoro Messi, CR7 strzelają w każdym meczu bramki (od 15 lat) często z akcji, które sami tworzą to najlepszy bramkarz powinien w każdym meczu wyciągać trudne piłki. A w ważnych meczach wyjazdowych to TS potrafi wyciągać głównie piłki z siatki.
1
To super wzmocnienie dla PSG. Trzymam kciuki, aby Koeman w końcu pokazał pazur w meczu z wysoko notowanym rywalem, bo na razie mecz z Juve w Turynie to jedyny rodzynek (i to tylko przez zdziesiątkowane Juve).
0
Mógł się zemścić na miejscowym nie pozwalając strzelić sobie bramki...
1
@tbas pewnie ćwiczą razem z karnymi...
0
@catalunya77 każdy zespół ma braki kadrowe Live, Real, Juve, Totki itd. Jest to specyficzny sezon, ale Koeaman przegrał (oprócz pierwszego meczu ze zdziesiątkowanym Juve) wszystkie spotkania z wysoko notowanymi rywalami Real, Juve, AM, Sevilla - spuszczenie manta jakiemuś Betisowi i Eibarowi nie świadczy o formie. A dla niektórych każda remontada ze spadkowiczem jest świadectwem dobrej gry zespołu. Mamy zawodników z najwyższej światowej półki, niewiele zespołów ma taki skład, żaden zespół nie ma tak opłacanego składu, a wygranie z AM czy Sevillą jest poza naszym zakresem. W tym meczu nie potrafiliśmy dojść do klarownych sytuacji strzeleckich, a atak mamy z obecnie największym potencjałem obok Juve, City, Live i Bayernu. Co do obrony to szkoda gadać, Koeaman nie potrafi tego ułożyć od początu sezonu niezależnie od dostępnych zawodników.
0
@Janek_7 najlepszy na świecie:P a za takiego uchodzi wśród katalońskich mediów Ter Stegen. Gość w kluczowych momentach sezonu znika, a ten mecz czy finał superpucharu to tylko uwidaczniają. Mi też się nie podoba jego obecna dyspozycja, ale obserwuję go bardzo uważnie i zauważyłem, że na przestrzeni tego sezonu co druga lecąca w światło bramki piłka to jest gol. Uważam, że bardzo mało wyciąga. Więc w obecnym sezonie nie rozumiem rozpływania się nad jego postawą, chyba, że chodzi o jedyny mecz, który zagrał wybitnie z RSSS.
0
@catalunya77 Co ma powiedzieć Lopetegui? O przepraszam - on ożywił nasze drewno oddane za darmo.... Skład mamy - mamy Leo, który nadal jest jednym z najlepszych na świecie. Mamy FDJ, Griezmanna, Dembele, Pjanicia, Busiego, Lengleta, Albe, Neto czy Ter Stegena. Ci piłkarze mają potencjał i w przeszłości to wielokrotnie udowadniali - nie przez przypadek tu są. Koeaman nie potrafi tego poukładać. Sevilla, która dała nam lekcje footballu nie może nawet marzyć o takich zawodnikach. Nasze drewno ma potencjał, tylko nasz leśniczy słaby.
0
@rragon no właśnie w kluczowych meczach nie broni żadnych 100% sytuacji. A akcja z Rakiticiem była do wyciągnięcia. Za to z ogórkami jest dobry, tak jak nasza obecna Barcelona. Każdy ważniejszy mecz oblewają...
1
Koeman jest jak ter Stegen może głośne nazwisko i na leszczy wystarczy, ale jeśli rywal się solidnie postawi to wszystko się sypie. Ogólnie dramat, zero składu w obronie. Ataki bez pomysłu, nasz super GK ponownie pokazał kim nie jest.
1
@debu1989 tego czy Messi nie podjął decyzji najstarsi górale nie wiedzą, a Pique może coś montować w piwnicy.
16
Depay jest dla nich równie ważny jak dla nas Messi. Barca często robi "świńskie podchody" - Neymar, Cou, Dembele, Suarez i inne wymuszenia transferów. Uważam, że nie jesteśmy klubem, który ma prawo zwracać uwagę nawet PSG, bo przez 8 lat kupowaliśmy T. Silvę, Verrattiego, Neymara, Marquinhosa. Live to na bank ma nas po dziurki w nosie. Podobnie AM z Griezmannem czy Koke... W tym klubie powinien znaleźć się prezydent, który wprowadzi dyscyplinę i szacunek również dla przeciwników. Jestem od wielu lat kibicem klubu, który z wielkiego stoczył się na pośmiewisko na polu zarządzania, wypowiedzi i sportowym. Mam nadzieję, że nowy prezydent będzie miał zapał, aby obciąć durne wypowiedzi, będzie robił przemyślane transfery i kontrakty oraz wróci do wspierania organizacji charytatywnych zamiast zbijania monet. Hasło więcej niż klub powinno ożyć. Bo ostatnio nie tylko sportowo kaszanka...
0
@Chicken1992 Griezmann król!
0
@Tomek54321 ale nie wiem nawet czy Maradona trzymał poziom przez całą karierę... Może był jak nasz R10 tylko z trochę dłuższym szczytem kariery. Nie mam prawa pamiętać. Dlatego ja oceniam ostatnie nieco ponad 20 lat i tylko dwójka CR7 i Leo trzyma poziom przez taki okres czasu
0
@Tomek54321 Na konkurencyjnym portalu powiedzą, że Leo brał hormon wzrostu itd. Nie ma co słuchać patoli, na najwyższym poziomie przez około 15 lat to Phelps, Federer i pewnie kilku innych sportowców w historii się utrzymywało. Goście swoją rywalizacją wnieśli piłkę nożną na inny poziom. Ani Lewy, ani Neymar nie zbliżają się nawet do ich poziomu. Nie pamiętam Pele i Diego, ale oprócz nich tak długo na wysokim poziomie nie wytrzymał nikt (może Buffon, ale przez miłość do klubu nie był tak utytułowany).
Co do stałych fragmentów w tym sezonie to jakiś dramat. Zwłaszcza karne wykonywane przez nas. Dobrze, że Leo wyregulował wolne, bo karnych to cały worek zmarnowaliśmy, przez 3 miesiące chyba nie było bramki z wolnego. Natomiast bramki po stałych fragmentach przeciwników tracimy...
1
Szacun dla CR7! Mam nadzieję, że Messi zaraz go wyprzedzi i odjedzie, ale wielkość Portugalczyka jest niepodważalna - u nas przydałby się chociażby do strzelania karnych :D
0
@tomek8756 oczywiście, że to czysta prawda, ale na początku tego wieku jeśli mnie pamięć nie myli to Bayern też miał problemy z płynnością finansową... Chyba, że pomyliłem z innym niemieckim klubem. Był nawet jakiś akt pomocy od innych klubów, ale ciężko mi sobie przypomnieć o co dokładnie chodziło.
0
@Tomek54321 za LE coś się na lepsze zanosiło, a tu się zanosi na kolejny muzerny sezon. Gość ma skład posypany przez kontuzje, bo sztab do bani. Sorry, ale na papierze mamy fajna obronę, ale jakoś ani Alba, ani Dest, ani nikt że stoperów nie załapał o co chodzi Koemanowi. W ataku nic ciekawego. Dla mnie dobrze byłoby, gdyby osiągnął poziom Vakverde, ale bliżej mu do Beniteza z Realu...
0
@Tomek54321 co do Mou miał problem z Barcelona najsilniejsza w historii, wszystkie inne sezony by wygrał. Jeśli chodzi o LM w tamtym czasie miał ten problem co Pep w Bayernie - pecha do półfinałów. Ile bym dał, aby nasza Barca grała jak Real za czasów Mou.
0
@Tomek54321 Pep w rezerwach talent pokazał. LE to wyjątek potwierdzający regułę. Koeman przez około 30 spotkań nie wprowadził nic innowacyjnego. Gra nie wygląda lepiej niż za Setiena, a gorzej niż za EV. Koeman to duży problem naszego klubu. Podobnie jak innych ratują go indywidualności, a gra że zmotywowanym przeciwnikiem to obraz, który ciężko się ogląda. Piłkarzom nadal się nie chce i to jest problem. Nie zmotywował ich przez 5 miesięcy to i przez kolejne nie da rady. Wielkie nazwisko jest potrzebne, aby obrać kierunek. Bo takich leszczy jak EV, Setien czy Koeman nasi piłkarze mają w nosie i nadal myślą, że są krolami.
0
@Tomek54321 ale Koeman nie pokazał w karierze trenerskiej nic co by uzasadniało dlaczego jest w tym miejscu, gdzie jest podobnie jak poprzedni trenerzy...
0
@Tomek54321 co mają powiedzieć trenerzy Sevilli, Athletic Bilbao, Monaco, Ajaxu, Lyonu czy BVb? Że grają kaszankę bo mają kilku dobrych zawodników, a dobrzy poszli do większych klubów? Jakoś te kluby dają radę i nie odpadają z LM z takim hukiem jak my. Tam piłkarze chociaż walczą, a u nas nawet, a może zwłaszcza tego nie widać. Jak dla mnie kolejny Janusz WF-ista, który nic w roli trenera klubowego nie pokazał i nie pokaże, równie dobrze Setien mógłby siedzieć na ławce. Nam jest potrzebny nie Depay, ale Carlo, Jose, Loew lub inny trener z najwyższej półki. Koeman nie zrobił nic za co moim zdaniem warto go pochwalić. Piłkarzem był wielkim, ale to nie oznacza, że jest dobrym trenerem - niestety. Jak na razie oblał wszystkie ważne mecze... AA z ogórkami ledwo się boryka. Stałe fragmenty w obie strony to dno, a defensywa poniżej krytyki. Na połowie rywala dalej podajemy bez celu i tylko przebłyski gwiazd, których mamy cała konstelację nas ratują. Ja nie widzę niczego, poza gorsza defensywa.
0
@Tomek54321 tylko ja nie przypominam sobie solidnego meczu z solidnym przeciwnikiem poza zdziesiatkowanym Juve, ale rewanż po nas przejechali jak chcieli. Skład mamy na papierze mocny, ale dziwnym trafem niemal wszyscy mają dołek formy. Gdyby Koeman mógłby ściągnąłby 3 piłkarzy o którą prosi i tyle byłoby z gry młodymi, a że kasa pusta to gra czym musi i uważam, że na każdej pozycji poza 9 mamy klasowego piłkarza, ale sternik du...ny i w obronie jesteśmy ogórkami strasznymi. Ale przyjedzie jakiś solidny rywal i po prostu wywiezie zwycięstwo...
0
@Tomek54321 stałe fragmenty - wina trenera, słaba dyspozycja niemal wszystkich zawodników to wina trenera. Tak to jest wina trenera, że przez 30 spotkań nie widać porządku w drużynie. Bo problemy z drużynami z jakimi ostatnio się mierzyliśmy po prostu nie powinny wystąpić. Nie mówię, że mamy grać jak równy z równym z Bayernem czy City, ale na AB po zmianie trenera powinien znaleźć sposób
0
@Tomek54321 no właśnie mecze z ogórkami rozpatrujesz. Taki zespół powinien mieć w pierwszej połowie strzelone 2 bramki i druga polowe grać na pół gwizdka. Po raz kolejny zespół mający budżet mniejszy niz pensja Leo wywarł na nas presję.
0
@Marjando nie wiem kto był gorszy... Serio.