czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu wiedzą może ma większą - cokolwiek to znaczy. Jednak czekać 40 spotkań na bramkę ze SF to trochę jak na obniżenie kwoty wolnej od podatku... Ogra Real i Athletico to powiem, że rokuje, jeśli nie to dalej będę obstawał, że jest za cienki.
0
@Przystankers to pokaz mi duży zespół, który odpadnie z LM po takiej kompromitacji jak my. Rewanż w Paryżu pomimo niezłej gry nie dał nawet zwycięstwa... a skład mamy niezły, ale złej baletnicy... ze słabszym pewnie Koeman rodziłby sobie tak średnio jak w poprzednich klubach.
0
@Przystankers braki zespołu przykrywa Messi, a zespół gra piach jak ktoś się postawi. Leo robi robotę jak robił przez ostatnie wiele lat. Bez niego Koeman ze swoim sprytem pewnie biłby się o miejsce w LM... smutne, ale prawdziwe
0
@Filipppe a w tej bajce były smoki.. Messi to być albo nie być dla transferów latem. Albo chcemy Leo i mieć zablokowane płace, albo Haalandy, Alaby i inne gwiazdeczki
0
@Mroziu kompromitujesz się pisząc jego nazwisko z małej litery. Jeśli liczymy na ogrywanie ogórków to jest ok. Z dużymi firmami sobie nie radzi, a trener Barcy powinien. Moim zdaniem mecze z ogórkami są wyznacznikiem dla takich krótkowidzów jak Ty.
0
@mejsinio faktycznie spraliśmy ogórki z dołu tabeli i wyszedł nam pierwszy rożny w czterdziestu meczach sezonu... A Liga Mistrzów zakończona upokorzeniem na własnym stadionie, dobrze, że Ney nie grał bo mógłby paść wyższy wynik. Co do Leo wybitnym piłkarzem jest, ale nie stać nas na jego pensję - tutaj dużo zależy od jego woli. Koeman to jedna liga z Valverde i Setienem (ba chyba pierwsze 25 meczy zakończył z gorszym bilansem niż Setien). Za krótki na poważnych przeciwników, co dobitnie pokazała LM. Do prania ogórków się nadaje.
0
@LatajacyHolender czekam na mecze z Realem i AM niech pokażą mi, ze się myle
0
@monsterrize Hiszpania bez 9 wygrała ME. Za czasów Pepa graliśmy z Messim na 9 czyli bez przez pewien okres. Skład najlepszy obok AM w Hiszpanii... nie wiem czemu wszyscy czepiają się składu. Real tez ma szanse na mistrza a gra piach jak my... patrząc przez pryzmat kilkudziesięciu spotkań to te trudne poza Sevilla oblalismy, a i Sevilla pokazała nam jak się gra w piłkę. O LM mówił nie będę bo tam daliśmy ciała na CN 2 razy. Kiedyś była to twierdzą.
0
@monsterrize podobnie jak Koeman i TS w kluczowych meczach sezonu powinni piłki podawać. Są zawodnicy, trenerzy, którzy potrafią wyciągnąć drużynę z dołka. Niestety większość potrafi być tylko na fali.
0
@lukasz9197 Allegri ma papiery na prowadzenie tych gwiazd oraz sukcesy w CV. Koeman dostał posadę pomimo tego, ze w roli trenera nic nie osiągnął i nie zarządzał wielka szatnia. Moim zdaniem to jedyny trener, który jest wolny i ma CV na miarę naszego klubu.
0
@Mroziu gramy piach, sezon pełen kompromitacji. Tak jest mi zle, bo można było odpaść z PSG lub przegrać rywalizację w grupie, ale w jakimś stylu. Przegraliśmy kluczowe mecze sezonu - na stojąco. Tak samo jak 5 poprzednich sezonów. Zaangażowania nie kupisz.
0
@lukasz9197 jedyny dostępny Allegri. Jego Juve to była maszynka - zawsze solidnie. Po jego odejściu nie potrafią się pozbierać.
0
@LatajacyHolender pogadamy na koniec sezonu... Dla mnie mecz z Juve był przelaniem... Ta drużyna jest jeszcze głębiej w d.... Niż za Valverde. Teraz dwumecze przegrywamy już na CN... Juve napoczął, a PSG skonsumowało resztki nadziei.
0
@lukasz9197 Xavi to kolejny eksperyment... Co do ostatnich 11 spotkań to była tam Sevilla i worek ogórków... Przyjdzie RM, AM i zobaczymy gdzie jesteśmy. Kluczowe mecze seryjnie przegrywamy - Juve (w przebudowie), PSG (rewanż coś pokazał, ale PSG wyszło jak Barca w Liverpoolu... Ze świadomością przejścia dalej), finał superpucharu z AB (ich trener nie zdążył się rozpakować a i tak rozgryzł Koemana). Co do transferów - przychodził i wiedział na czym stoi. Kolejny eksperyment Bartka...
0
@lukasz9197 oczywiście. Jest równie skutecznym trenerem co Suarez napastnikiem w LM... nigdy nie powinien tu trafić podobnie jak jego 2 poprzedników. Ale to kolejny smród jaki ktoś po Bartku musi ogarnąć
0
@dawid230188 oglądałem i widziałem cudownego Navasa i znudzone Psg. Widziałem tez bezzębna Barcelonę. Właśnie taka jak przez ponad pół roku. Setien grał ładniejsza piłkę i nic nie wygrał... a my mamy szczęście, to nie City czy Bayern nas wyrzuciło bo 8:2 mogłoby zostać pobite... w Paryżu PSG było słabe, a my po raz kolejny pomimo wspaniałego meczu nie wygrywamy... Allegri ma chociaż Papiery na Barce.
0
@Mroziu zazdro różowych okularów. PSG czy Juve to nie jest żaden top w tym sezonie, ale trzeba interesować się innymi ligami, żeby to dosttzec
0
@LatajacyHolender w poprzednich sezonach padały bramki po różnych
2
@Mroziu to może powiedz coś pozytywnego o stałych fragmentach? O upokorzeniach z Juve czy PSG na CN. Pewnie Legia zagrałaby lepiej.... ale za prace w aspekcie fizycznym doceniam - brawo.
1
Przygotowanie fizyczne to jedyny aspekt, który uległ poprawie. Ale tutaj Brawo! W pełni się z tym zgadzam.
0
@lukasz9197 mamy skład na nawiązanie rywalizacji z Juve i Psg, Ale mecze na CN pokazały nasze miejsce w szeregu. Ja rozumiem przegrywać - każdy przegrywa, ale nie w takim stylu. Upokorzeniom mówię dość. Jeszcze tylko manity od RM brakuje... Ktoś mówi rewanż z PSG - Psg nie grało o nic, brak motywacji, a my nawet tego nie potrafiliśmy wykorzystać i wygrać... Eksperymentom na ławce trenerskiej mówię stop. Mam nadzieje, ze Laporta zatrudni jakiegoś poważnego trenera.
0
@dawid230188 Juve, które ograliśmy miało cięzko 11 złożyć, ale skoro oglądasz mecze to pewnie pamiętasz. Jakieś covidowe zamieszania... Pewnie umknęła Ci rotacja na pozycji trenera w PSG. Psg pozbyło się Cavaniego, a my Suareza. Odbudowa obrony po T. Silvie chyba nie została ukończona. Ale pewnie to tez Ci umknęło, a w dodatku z Psg nawet nie wygraliśmy rewanżu. Obecnie wolny jest Allegri. Uważałem EV i Setiena za eksperyment, który się nie powiódł. Niestety Bartek spartolil i zamiast zatrudnić poważnego trenera to eksperyment po raz kolejny. Przypominam również, ze Koeman w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej jako trener osiągnął tyle co Engel - czyli awans na imprezy w stylu MŚ czy ME. To nie przypadek. Czemu City, Psg, Totki, Live zatrudniają specjalistów a my byłych zawodników jako trenerów? Juve tez ma nieudane eksperymenty w ostatnich latach... ale lanie nam spuścili. Jak przyjdą efekty w trudnych spotkaniach to mogę zmienić zdanie, ale obecnie pomysły Koemana dają efekt w postaci:
- kompromitacji na CN, na które przyjeżdża się po punkty zamiast przetrwać jak nawet za Setiena czy EV.
- kompletnej dezorganizacji stałych fragmentów: 10000 bezwartościowych rzutów różnych i zero efektów (chyba 1 bramka na pewnie 40 spotkań); karne żal.pl, defensywa przy stałych fragmentach żal.pl
- rozmontowanie obrony - Pique, Lenglet i Umtiti zapomnieli jak się gra w piłkę, a Dest, Alba to chyba o zadaniach defensywnych za często zapominają.
Za EV, LE (ostatni sezon), Setiena mieliśmy po 1 upokorzeniu w sezonie.... Tutaj mamy: Real, Seville, Juve, Psg i finał nic nie znaczącego superpucharu przegrany z zespołem, którego trener nie zdążył się rozpakować w szatni, a już ograł wielka Barcelonę. Za dużo, aby przymknąć oko. Mecze z trudnymi rywalami pokazują gdzie jesteśmy i obecnie w Europie nie znaczymy nic. W Hiszpanii jesteśmy jedna wielka niewiadoma.
0
@dawid230188 rozumiem, ze twierdzisz, ze łomot od Juve i Psg (które są w przebudowie jak Barca) to wypadek przy dobrze wykonanej pracy? Stałe fragmenty powinny wyglądać tak jak obecnie? A co do stylu Koemana to nadal bezsensowne klepanie na połowie przeciwnika, które jest łatane przez przebłyski indywidualne - głównie Messiego. Nie ma jakiś nowatorskich pomysłów. Co do obrony to nie zamierzam komentować, bo nawet nie ma czego.
0
@eltores jestem kibicem Barcy, boli mnie ci piszesz, ale piszesz prawdę. Poza Sevilla n i zdziesiątkowanym Juve nie umieliśmy żadnego trudnego przeciwnika ograć w tym sezonie... trzeba wierzyć w zespół, ale wyniki nie są przekonujace. Nie jesteśmy Grenada, żeby zadowolić się odgrywaniem leszczy. Ile jeszcze bolesnych lekcji musimy dostać, żeby potłuc te różowe okulary zaślepionym przez miejsce w tabeli. Juve, Psg zrobiło sobie z nas pośmiewisko na camp nou i to mnie boli najbardziej. Przyjechali do nas jak my jeździliśmy do spadkowiczów za kadencji Pepa - spuścić łomot leszczom
1
@Norbi2021 walki do końca zawsze im zazdrościłem. ZZ umie motywować zawodników i nawet jak przegrywają to nie dla tego, ze święte krowy przeszły spacerem przez mecz...
0
@FvZ89 oby bez babola!
0
@dawid230188 styl dno, wyniki dno... szczekanie na konferencjach wyższy poziom. Skład z takimi zawodnikami nie ma prawa mieć tylu upokorzeń w jednym sezonie. W każdym normalnym klubie byłby skreślony. U nas nie ma zarządu i to go trzyma na stołku. Powinien po sezonie odejść i zakończyć swoją kolejna klubowa przygodę trenerska ze skutkiem jak w innych drużynach. Patrzy się na niego przez pryzmat wybitnego piłkarza, ale jeśli chodzi o umiejętności trenerskie to większy niewypał niż Valverde. Ale jak zadowala Cię ogrywanie spadkowiczów na krajowym podwórku to rozumiem. Nie zdziwię się jak Leo odejdzie, bo Koeman już pokazał co potrafi. Przerżnął superpuchar, LM w kiepskim stylu. Z Sevilla mu ostatnio wyszło, ale patrząc na dwumecz było tam upokorzenie. Nie narzekajmy na kadrę bo Sevilla, Atlanta, Porto maja gorzej a nie dostają lania w każdym trudniejszym meczu jak Koeman. To nie jest trener na tak duży klub... nie mówmy o transferach i tak dalej, bo wiedział obejmując stery, za kasa pusta. Ze Suarezem, Rakiticiem tez rozstał się w żałosny sposób. Jednym zdaniem - dopasował swój poziom do zarządu, który go zatrudnił.
0
@dawid230188 chciałbym wiedzieć co takiego wow robi? Oszczędza nam strachu przed rewanżem i daje się wyrzucić z LM w pierwszym meczu na CN?
0
@FDJ na razie w kluczowych meczach dostaje łomot, jedynie 2 mecze z Sevilla wygrał. Patrzmy przez pryzmat trudnych spotkań - niech wygra PK oraz w lidze z AM i RM. Bo przypominam, ze z Psg nawet się nie zrewanżował za sromotne lanie. Jesienny klasyk, gdyby nie Neto zakończyłby się manita. Juve przyjechało do nas i pokazało nam lekcje futbolu, a samo jest w rozsypce. Z Sevilla tez były ciężkie mecze... Jak zacznie wygrywać to powinien dyskutować, jeśli zawali kolejne kluczowe spotkanie to trzeba skończyć ten eksperyment. Styl i wyniki go nie bronią.
0
@JarekS kibicem się jest, a nie bywa. Jestem z zespołem, ale widzę problem w postaci trenera, który cyklicznie dostaje lekcje piłki nożnej. Rozumiem wszystko, ale skład Barcy jest w stanie przejść sezon bez upokorzeń, a te są co chwile. Nie dostrzegam pozytywów Koemana. Po prostu wyniki i styl porażek pokazują za wiele. Będę trwał i oglądał. Trzymam kciuki, aby zatrudnić prawdziwego trenera, który pobudzi coś w tym zespole, ułoży jakaś solidna taktykę i uporządkuje stałe fragmenty. Bo Koeman nie potrafi nikogo w wysokiej formie utrzymać... ja nie widzę podstaw, aby po sezonie miał kontynuować tu prace. Wyników brak!