czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damian16161212 podobnie jak z Juve i PSG na Camp Nou. Koeaman nie ma pomysłu na ten zespół- macie jeszcze wątpliwości?
PS. Na poprzednie też nie miał. Trafił tu za zasługi jako piłkarz - to jakaś parodia, że każdy nasz trener musi być chociaż trampkarzem tego klubu....
0
@oskar_wojak kluczowe to powinno być zwolnienie tego gościa, który nie potrafi wygrywać ważnych spotkań oraz gwardii świętych krów. Koeaman i Ter Stegen są wielcy tylko z drużynami pokroju Levante czy Eibar. Barca powinna rywalizować, a Ci Panowie nie nadają się do niczego. Każdy ma podnietę naszym GK, a mam wrażenie, że gdyby grał Neto to nie mielibyśmy mniej pkt. U nas grają nazwiska pora z tym skończyć.
0
@Wilczeq bez przesady, nie pokazaliśmy takiego poziomu, aby domagać się wygranej, Martin za symulkę powinien dostać żółtą - Pepe by się nie powstydził symulki.
1
No i gdzie Koeaman? Mecz w wodzie, ale kolejny oblany ważny mecz. Powinien razem z Pique, Busim, Albą oraz Ter Stegenem opóścić nasz klub, aby można było budować to bez wspomnień Bartka.
0
@Przystankers defetyzm to ja widzę oglądając mecz. Byłem kibicem Barcy zanim istniało gimnazjum i jestem nadal, ale boli mnie ubóstwianie cienkiego bramkarza i jeszcze gorszego trenera - a trudne mecze to jest to co nam pokazuję, gdzie jesteśmy. Niestety jesteśmy w d... @Mroziu pewnie jesteś zwolennikiem 500+ i w życiu o nic nie walczysz. Navas coś osiągnął i chociaż w reprezentacji gra, a nasz ter Stegen nawet z Macedonią ma problem. Mam nadzieję, że Laporta będzie miał duże ja*a i posprząta to szambo po Bartku. Pogoni Busiego, Pique, Albę i moim zdaniem Ter Stegena. Koniec z pomnikami - potrzebujemy rywalizacji i gruntownej przemiany bez tych świętych krów. Leo pewnie po dzisiejszym meczu podejmie decyzję...
0
@nitey szkoda, że dziś znów nie pokazuje swojej wielkości... Jest tak samo cienki w wielkich meczach jak nasz trener.
0
@zwyklykibic93 Messi zostając pokażę miłość do klubu niczym Del Piero, Nedved i Buffon po degradacji Juve. Leo potrzebuję tytułów, aby przypieczętować miejsce w historii na najwyższym stopniu, a bez gabloty ciężko.
0
@Hubert1010 Pamiętasz pierwszy mecz w tym sezonie. Tylko Neto przed manitą nas ochronił...
1
@izabella niestety co do Ligi Mistrzów to moglibyśmy chociaż odpadać w jakimś stylu... Co mówić o wygrywaniu. Wątpię w triumf Realu, ale Łysy nie raz zaskakiwał.
0
"Drużyna będzie chciała pokazać, że potrafi wygrać z silnym rywalem, co w tym sezonie nie zdarzało jej się zbyt często." - kluczowe w kontekście oceny Koemana zdanie. Trzymam kciuki, niech udowodni, że zasługuję na wygodny fotel na Camp Nou w przyszłym sezonie.
0
@Mroziu oczywiście bo nie ma czego porównywać. Navas to jest kot Ligi Mistrzów, a w tych rozgrywkach Ter Stegen to zwykły średniak. Dwumecz z PSG, poprzednie rozgrywki LM jak i obecne to potwierdzają. Podobnie jak zaczarowany bronił w Realu - tak Ter Stegen w LM może mu buty wiązać. Jestem tu poważny w 100%. Ter Stegen w LM jest tak skuteczny jak Luis Suarez... Navas natomiast co sezon pokazuje coś wow. Nas też zgasił w drugim meczu, a mógł coś puścić. Ter Stegen natomiast w pierwszym meczu nie pokazał niemal nic. Ooo czyżby postawa bramkarza przyczyniła się do blamażu?? Tak, dokładnie tak. Tytułowanie Ter Stegena najlepszym bramkarzem świata to tak jak nazwanie Gołoty najlepszym pięściarzem w historii. Brak tytułów i psychiki w najważniejszych pojedynkach. Ter Stegen grając w jakiejś Romie pewnie nie byłby brany do TOP10 na świecie.
PS: Mecz z Macedonią też chyba nie był jego asem w rękawie, aby wskoczyć do pierwszego składu reprezentacji.
0
@MrPGG w pierwszym meczu to przed manitą uratował nas Neto.
0
@tristan87 Neymar może piłkarsko jet genialny, ale ma "urodziny siostry", "sejf zamiast mózgu" oraz "fochy nastolatki". W dodatku napluł na nasz klub. Klub jest dla mnie większą wartością niż jakiś MoNey$$$. Podatny na kontuzje, rozkapryszony zdrajca.
0
@AmigoBlancos mówimy o Navasie, z którego się tutaj na stronie wielokrotnie śmiano. On jednak w LM kolejny sezon z rzędu pokazuję, że potrafi zagrać w kluczowym meczu sezonu to co Ter Stegen tylko w spotkaniach z ogórkami.
0
@Mroziu Gdyby nie on, byłoby pewnie z 8:2. W tamtym pamiętnym meczu TS chyba nic nie wyjął. Potrzebny nam jest bramkarz z taką mentalnością jak Navas.
PS: Z resztą Barcę Koemana też zgasił jak peta w Paryżu.
0
@Przystankers zdejmij różowe okulary. Tutaj roi się od fanboy-ów. Koeaman wybitnym piłkarzem był, a trenerem jest marnym. Setien pewnie podobne liczby by kręcił. W ważnych meczach dno do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni przez ostatnie lata. LE, Pep potrafili wnieść świeżość i jakość, a nawet ostatni mecz pokazuje nijakość...
1
Po dzisiejszym meczu PSG proszę wszystkich, którzy umniejszali wielkości Navasa o zabranie głosu... po raz kolejny pokazał, ze TS i belgijski następca mogą mu buty wiązać.
0
@catalanian09 sportowo się sprawdził
0
@Barca1922 Dembele w rewanżu z PSG pokazał, że na leszczy ma sposób, ale na solidnych przeciwników nie. Co do przyjścia Neymara - stanowcze nie za to co zrobił w przyszłości. Honor to jest coś czego kupić się nie da. Griezmann ma końskie zdrowie i jest planem B, gdy Leo nas jednak opuści.
0
@Greenalley chce załatwić intratne kontrakty swoim rodakom. Co do staruszków przypominam, że Paulinho przyszedł, zrobił swoje i odszedł z zyskiem:D może historia się powtórzy.
0
@Przystankers naginanie faktów to pozytywna ocena obecnej postawy zespołu. Ogólnie graczy mamy wybitnych, a sezon w Europie przegrany z dwoma upokorzeniami na Camp Nou. Mam nadzieję, że Laporta będzie w stanie to ułożyć, bo w Koeamana wiarę straciłem do reszty po pierwszym meczu z PSG. Pewnie w poniedziałek też przypominały Ci się demony z jesieni. Gość powinien trenować jakieś Levante czy Getafe, a nie nasz klub. Ale dajmy mu jeszcze czas do końca sezonu, mam nadzieję, że chociaż ligę uda mu się godnie zakończyć, bo AM ma zadyszkę, więc jest szansa. Mam nadzieję na brak upokorzeń z Realem oraz Atletico.
0
@Przystankers to gość, który nawet pozycji w klubie nie ma przypisanej... A od niego mają uczyć się tiki taki przyszłe pokolenia. Wyjdzie jak z budową polskich autobusów elektrycznych w tureckich fabrykach ursusa w lublinie...
1
@patry295
0
@TheNekro94 ja z pilota mam możliwość wyjęcia kluczyka i awaryjnego wejścia do samochodu.
1
@ElKamil DNA Barcy to Yeti, nie ma zawodnika przed 30, który pamięta co to takiego. System szkolenia, który produkował piłkarzy z DNA Barcy nie wyrzuca lawiny talentów - pewnie zmienili się ludzie i nie potrafimy tego odtworzyć. Trzeba rzucić wszystkie siły na tego dzika pola karnego, bo jako przeciwnik będzie groźniejszy. Jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji bo u nas z miejsca ma 100% na boisku - nawet najmniejszej konkurencji.
2
@Rust_Cohle jest po urodzinach siostry, więc pora skończyć z L4:D ??
0
J. Löw - takiego kalibru trenera brakuje u nas od kilku lat...
Trzymam kciuki, że Laporta przestanie zatrudniać ludzi z przypadku (bo byli piłkarzami lub trampkarzami Barcelony) , a oceną dla zawodników i trenerów będą trofea. Mając taką pakę jaką mamy każdy trener sprawiłby pranie Levante... Nam jest potrzebny ktoś kto przywróci nam godność w Europie, bo jak na razie Koeaman zamienił jedno upokorzenie w sezonie na obcym stadionie na 2 u siebie.. Może chociaż w końcówce sezonu pokaże, że potrafią grać o cokolwiek... Jeśli nie to Allegri moim faworytem.
PS. Bartek to chyba robił transfery opierając się na lajkach na FB, żeby generować ruch sieciowy - fakt to przynosi może dużo $$$, ale sukcesy pewnie przyniosłyby nam dumę i również $$$.
0
@Patry10 Może po prostu Laporta lepiej prowadzi negocjacje... Aguero do nas nie przyjdzie bo "nie mamy kasy". Ale mając w składzie staruszków Aguero/Suarez odstraszalibyśmy młodych. Umówmy się, że Suarez powiniec z Paco dzielić się minutami przez wiele lat. A tak to zostaliśmy z marnym zamiennikiem. Inna sprawa, że Martin na początku sezonu był jednym z nielicznych, u których było widać, że mu się chce. Mając wakat na 9 jesteśmy atrakcyjni dla mam nadzieję Haalanda. Szczerze mówiąc dobrze byłoby oddać Leo, Busiego i Cou. Moment odejścia Leo i tak niebawem nadejdzie, więc pora przekazać pałeczkę. Przeżyliśmy odejście Eto, Deco i R10, a teraz trzeba zakończyć etap Leo, Xavi, Iniesta. Mam nadzieję, że Pedri, Fati i Haaland będą straszyli naszych przeciwników za 2 lata.
0
@Patry10 Suarez tam gdzie mamy problem (w LM) był wart tyle co Martin, a kasy na pensje nie było, Rzeczywistość to nie fifa. Suarez odszedł bo brakowało $$$ - ktoś musiał, a jego transfer się zamortyzował. Uważam, że dobrze bo gdyby był u nas to znów żaden perspektywiczny grajek by nieprzyszedł, żeby nie grzać ławki... Teraz przynajmniej jesteśmy atrakcyjni bo mamy wakat w pierwszym składzie.
1
@Murazor po odejści z Barcelony podobnie jak Cesc pokazał wybitną solidność. Umówmy się, że jeżeli chcemy nastawić się na sukcesy z obecną kadrą to trzeba nam wysokiego napastnika, bo szybkich skrzydłowych już mamy. Wyciągać przeciwników i grać "na kontry", brakuje nam zawodników do stylu Guardioli i o ile Levane wyklepiemy to takie PSG lub Bayern to grochem o ścianę - oczywiście Leo coś strzeli, ale musi strzelić więcej niż przeciwnik...