0

Kolejny spalony talent, niestety nie zachwyca i obecnie nawet Ferran daje więcej w pressingu. Jak sobie przypomni jak się kopie piłkę to niech domagają się gry, obecnie gracz niemal bezużyteczny

0

Wątpię w gwałt pewnie z jego pozycja w Barcelonie nie miałby problemu ze znalezieniem partnerki na skok w bok. P3wnie ktoś z kibiców lokalnych rywali chce narobić smrodu i zgarnąć odszkodowanie…

2

Nie rozumiem podnoszenia rangi towarzyskiego meczu na arabskiej ziemi… przecież to był mecz o pietruszkę, a piszą o nim jak o el clasico

1

@swiergol2 w pucharach mu kiepsko idzie, więc nie ma co dyskutować. LM czy LE nie wygrywa się regularnością, a w pojedynkach o stawkę Xaviemu mówiąc delikatnie idzie marnie

1

@sokot czyli grają u niego na podwórku - mam nadzieje na trofeum, bo w gablocie pusto. Problem, że król jest nagi i Xavi nie dojeżdża poziomem do napompowanego balonu

0

@czarnatom oglądałeś wczoraj mecz? Bo ja nie widziałem nic godnego uwagi w grze Holendra na tle trudnego rywala - a tak to niestety wyglada. Nico może odpali a pewnie zagra 5 sezonów w cenie 1 FDJ

0

@Czarny_ck Leo i Antka, a Xavi odziedziczył ta sama kadrę w ubiegłym sezonie i jakoś grali. Xavi dostał tylko napastników - Koeman tez dostał 2 o których prosił. Projekt Koemana maskował tylko Leo i Antek, który wykręcił lepsze liczby w sezon niz Dembele w 2 jakichkolwiek sezonach w Barcy (a i rak każdy go hejtował). Także w pierwszym sezonie miał mocniejsza kadrę niż Xavi. Jednak Xavi uporządkował defensywę bo za Koemana był plan miliona wrzutek i dezorganizacja defensywy totalna. Tutaj defensywa już działa, ale brak alternatyw dla wchodzenia z piłka do bramki to porażka

0

@Czarny_ck wtedy pomimo blamażu oddawaliśmy strzały i padały bramki. Za Koemana Bayern nas oszczędził i nawet w meczach z benfica nie oddawaliśmy strzałów. Ja okres Koemana uznaje za najgorszy pod wzgledem wyników na tle posiadanej kadry.

2

@kejdzi bo w turniejach liczy się mental i zaangażowanie, a u nas jest kalkulacja, żeby się za bardzo nie zmęczyć i wygrać - wielokrotnie za to płacimy

2

@Czarny_ck chyba na cała klikę. Valverde i tak dużo z nich wycisnął patrząc na to jak to wyglądało

1

Setien pokazał, że potrafi xD i nie piszcie, że Koeman miał choć jedno tak dobre spotkanie z tak silnym rywalem - skład Barcy jednak lepszy niż Villarealu - da się.

0

@czarnatom on na DM gra dobrze tylko w ustawieniu z dwoma DM, wiec dlatego nikt na niego nie stawia - problemem dalej jest brak prawdziwego DM w miejsce Busiego i problem z ustabilizowaniem formy od kilku lat. Ja bym go pożegnał bez żalu i niech wraca Nico

2

Często występował na DM gorzej niż Busi, wiec w 4:3:3 chyba nie da rady nic z nim ugrać. Ogólnie Kubie go, ale jego forma to jak położenie w drużynie sinusoida

0

Kolejny, któremu rzeczywistość odlatuje…

1

@JacaBarca Depay to kapiszon

0

@brd42 jest DNA… Xavi po roku udowadnia, że nie nadaje się do kierowania tak dużym klubem i musi jeszcze popracować nad byciem trenerem

2

@Bananowysong też mam wrażenie, że to kolejna wielka nadzieja. Bojan też błyszczał jako młodzik, a potem zgasł. Balonik był pompowany, ale nie pokazuje tego, czego od niego oczekujemy. Jest tak słaby jak nasza taktyka - jeśli nie nauczymy się cofać, aby wyciągnąć zespoły z pola karnego to żaden Dembele, Raphinha, Fati czy Torres nie wykorzystają swoich atutów na zamurówanych skrzydłach. Inna sprawa, że moim zdaniem jest naszym najsłabszym skrzydłowym w tym momencie.

0

No jest marnie - sędzia dramat, ale nasza gra nie była lepsza

2

@19Riki20 zgadzam się, Ferran jeśli poprawi skuteczność będzie jedyna alternatywa bo pozostali są tak uniwersalni, że bezużyteczni niestety

3

W lidze ok, ale w Europie to raczej budzi kontrowersje… jednak LM ładnie ja obnażyła

1

@siara10 jedyne wytłumaczenie - dla żartów

0

@Kgorecki2500 bądź co bądź złamał perfidnie zasady, a trochę odpoczynku i minut dla Fatiego i Depaya (pokaz przedsprzedaży) się przyda.

2

Głupio postąpił i naiwnie było myśleć, że skrócą - pewnie chciał wolne na sylwka. Niech odpocznie i po powrocie da co najlepsze, bo widać było, że potrzebuje ładowania akumulatorów w ostatnich spotkaniach w klubie i reprezentacji.

1

Niemożliwe transfery się spełniały, pewniaki przepadały. Proponuje poczekać do 1 lipca

0

@olo_red dokładnie, Martin O. i Alen H. mieli dzielić i rządzić, a gdzie są teraz? Neymar też doczłapał do 30 bez nagród indywidualnych i sukcesów z Brazylia, czy PSG tylko 1 LM z Barcelona wpadła. Co sezon kontuzja w kluczowej części sezonu i tyle z gwiazdy

0

@Vintee serio? Jak dla mnie jednak Leo dalej zachodził w MŚ. Ma już conajmniej 2 srebrne medale oraz maja po 1 pucharze kontynentalnym. No CR ma jeszcze towarzyski puchar LN, ale chyba to nie jest ważniejsze od medali MŚ

0

@RosjaninBut w poprzednim sezonie Koeman miał sezon i presezon + 2 transfery (lepsza wersja Neymara i Depay) i drużyna grała piach totalny, Xavi przyszedł dostał ten sam skład i 3 transfery Traore, Ferran i Auba drużyna się ustabilizowała na 2 miejscu w lidze - wiec tak Xavi był pozytywnym impulsem i napewno ogarnął relacje w szatni. Uważam, że jednak trenerem jest tylko solidnym, ale oceniamy go na tle 2 marnych poprzedników. Zmiany poszły w dobra stronę, ale to za mało na LM. Nie ta półka pomimo bardzo dobrego składu

1

@JarekS jeżeli mówisz, że za Xavuego jest regres względem Koemana to ja nic już nie rozumiem… za Rudego to wszyscy dołowali co pokazywała sytuacja w lidze w jego żałosnych ostatnich 15 kolejkach. Dostał dwóch holenderskich napastników jakich chciał - Xavi dostał 3 i wybronił nam sezon w lidze tym samym składem - pewnie z Leo i Antkiem ugrałby mistrzostwo, ale to gdybanie. Moim zdaniem pomimo gorszych liczb indywidualnych nasza pomoc wyglada po prostu solidniej. Lepiej bronimy i to nam przynosi punkty, o które chodzi w tej grze

0

Francja bardzo łagodnie wspierana przez sędziów w kolejnych meczach… martwi mnie Dembele, który nic nie pokazuje, przechodzi obok mistrzostw

0

@LatajacyHolender teraz przemyślmy kto go zatrudnił i wiemy, że była to osoba, która zwykle chybiala. Myśle, że właśnie on tez dostał kierownice za zasługi jako piłkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?