0

Skoro tak widza sprawe to mozna by zapytac:Dlaczego narazac zdrowie Messiego na IO skoro liga tut tuz...

Byłem zwolennikiem jego wyjazdu bo sam tego chciał, zobaczymy jakie beda konsekwencje.

0

Az mi sie przykro zrobiło.Ostatnie zdanie jest esencja.Facet nie raz zawalił bramke, ale takiego oddania dla klubowych barw i tradycji to z lupa szukac. Mały Ole jest WIELKI.

Powodzenia.Wielki szacunek.

P.S. Fajnie ze wybrał Ajax!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?