czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro tak widza sprawe to mozna by zapytac:Dlaczego narazac zdrowie Messiego na IO skoro liga tut tuz...
Byłem zwolennikiem jego wyjazdu bo sam tego chciał, zobaczymy jakie beda konsekwencje.
0
Az mi sie przykro zrobiło.Ostatnie zdanie jest esencja.Facet nie raz zawalił bramke, ale takiego oddania dla klubowych barw i tradycji to z lupa szukac. Mały Ole jest WIELKI.
Powodzenia.Wielki szacunek.
P.S. Fajnie ze wybrał Ajax!