0

masq

O Twoim podejsciu do Eto'o wiadomo nie od dzis.I w sumie ok, mozesz go nie lubic, to żaden obowiązek.Mozesz nawet hymny piewcze na tamat Benzemy czynic, jak to zreszta robisz.

Z przekąsem dodam jednak ze gdybys miał tylko mozliwosc zrobic sobie kilka zdjec z nim i pojsc na Coca Cole to bys piał z zachwytu:))

Pozdro

0

Moze Janas?:)

0

Public R ma roche racji.W sytuacjach napietych w sercu kazdego kibica pojawia sie delikatna agresja.

Pamietam jeszcze na studiach docinki z kibicami Realu, których na roku było kilkunastu.Wciaz słyszałem za plecami "Psie kataloński".NIby agresja stadionowa to przesada ale uczestnikiem psykówki byłem wielokrotnie wiec w jakis sposob staram sie zrozumiec ICH zachowanie.

0

Szkoda, ze swojej energii nie mogą spożytkować zarażając innych kibiców dopingiem na stadionie.

A jutro pewnie przed stadionem Espanyolu bedzie dym:)

0

masq

Ja już nie wiem czy Ty żartujesz i prowkujesz czy rzeczywiście jesteś tak zaślepiony.Jesli nie żartujesz to wytłumacz mi jak można stawiać wyżej napastnika który nie osiągnął prawie nic w futbolu oprócz astronomicznych sum wymienianych przy jego nazwisku do piłkarza (Eto'o) który od wielu lat udowadnia,ze jest jednym z najlepszych jesli nie najlepszy na swojej pozycji na swiecie.

0

Mateć

Trywializujesz problem.Odsyłam to 1948 roku kiedy to powstało panstwo Izrael.Proponuje przesledzic przyczyny i owczesna sytuacje polityczna.

Jesli juz to zrobisz i wciaz bedziesz podtrzymywał zdanie, ze Izrael nie jest na swoich ziemiach to...cóz, bede dyskutował z Toba ale juz tylko o Barcelonie:)

Pozdrawiam:)

0

Mateć

MOze i spoko z Ciebie koles, ale na historii to sie wcale nie znasz.

Wez jakikolwiek podrecznik do Historii Izraela, moze byc autorstwa Johna Brighta na przykład

Poczytaj czyje były te ziemie.Piszesz o 2000 lat, sugeruje cofnąć sie lekko wczesniej.

Zeby nie było wątpliwosci.Wkurza mnie jak nic gdy widze jak Izrael niszczy osiedla i gina dzieci.

Prawda jest jednak taka, ze Izrael w tej sytuacji jest jak starozytna Sparta.Otoczony zewsząd.Otoczony krajami muzułmanskimi, ktorych celem nie jest na pewno polityka pro-żydowska.To chyba jasne...Pozdrawiam

0

hahaha

No to się rozbujał na Wyspach nasz GIO:))

PS. skubi10 - weź słownik do ręki!!!

0

Ależ motywacja!!!!!

Dawać tu Reale, Intery, Milany, Manchestery!!!!:)))

Najpierw O.Lyon na przystawke:)))

0

Kolejny raz pokazał charakter!

Wielki szacunek dla Niego.

0

A ja sie ciesze z szacunku dla Rijkaarda.Wielu tego nie zauważa, deprecjonuje dorobek.

Pzdr

0

A Ty...Panie Prezydencie dostaniesz jeszcze kase ze zmiennych z kontraktu Alvesa, co?:)

0

To typ napastnika potrzebujacego wielu sytuacji do strzelenia gola.Wiec jak potrzebujemy jokera ktory wejdzie i odmieni wynik to..hm...chyba nie tędy droga.

0

A ten to już nam nawet na ławkę nie jest potrzebny.

0

Mozna mowic o tym ze zródło newsa jest tendencyjne itd, ale fakt jest faktem.Messi ostatnimi czasy nie przypomina tego Messiego z ostatnich lat.I nie chodzi o strone sportowa. Tylko o wyraz twarzy. Usmiech widac w zasadzie tylko po strzeleniu bramek.Tak jakby był ciagle wnerwiony na coś. Czy ktos to zauwazył również?Czy to tylko ja mam chory film.

Pytam poważnie.

0

mumin

Jak czytam takie komentarze jak Twój to mi sie słabo robi. Był jednym z najlepszych piłkarzy jacy biegali po boisku (na swojej pozycji).Moze jestes zbyt młody zeby to pamietac.

Po drugie jako trener dał Barcelonie kilka tytułów ( w tym LM). Na jakiej podstawie mowisz, ze nadaje sie tylko do czytania bajek?

Szkoda, ze tacy jak Ty mogą tak bezkarnie sie tu wypowiadac wypisując kretyńskie oceny.

0

Zgadzam sie z IceMan'em.

masq

To,że nasza obrona jest swietna nie podlega dyskusji.

Mam nadzieje jednak ze to dobry moment dla Ciebie bys zobaczył ile wart jest Benzema.Zachwyty nad jego umiejetnosciami i potencjałem zdecydownaie sa przesadzone.A juz porównywanie go do Eto'o (przez wielu na tej stronie) jest lekkim nadużyciem.

Pozdrawiam:)

0

Widac za wyskoki poziom w Tottenhamie na boisku to probuje wybic sie poza boiskiem.

Grzeje ławe i grzeje w szyje.

Zenujące.

0

Rafa Ty przystojniaku:)))))

A powaznie to pewnie bedzie na srodu z Puyolem.Bedzie musiał powstrzymac Raula, ten jest ostatnio w niezłej formie.Chyba jako jedyny z Realu. No moze jeszcze Robben, ale on nie zagra.

0

I tak to jest juz w La Liga. Mozesz wygrac Lige a poł roku pozniej juz nie pracujesz.

Nie wiem czy to do konca rozsadne.No ale to nie nasz problem...

0

Jakkolwiek by nie było, czy to szczere wyznanie czy raczej mała sciema to zycze im jak najgorzej i tyle.Jesli o mnie chodzi to nic mnie bardziej nie ucieszy niz widok Gutiego po przegranym meczu.

0

Real to nie taki sam klub jak każdy inny. To Real.Chetnie bym napisał jakis przymiotnik,ale mi to tak na saucho nie ujdzie jak Pytonowi.

0

Uwielbiam tego człowieka.

0

Oby tak dalej.

0

Moim zdaniem Zarząd szybko zareagował i zmienił trenera.Po jednym roku niepowodzen trzeba było dac szanse kolejnego, zwazywszy ze pod rzadami Franka tyle osiągnelismy.Wiec ten aspekt jest ok.

Jedyne co nie podoba mi sie to ten cholerny UNICEF na koszulkach.Mozna wspierac taka organizacje na wiele innych sposobów.

Generalnie jednak jestem bardzo zadowolony.

0

Oglądałem mecz i jakos nie zagrał porywajaco.Mam wrazenie ze nie potrafi sobie znalezc miejsca.Ten ich trojkat Kaka-Ronni-Pato jakos gra ponizej oczekiwań.Nawet Kaka od kiedy jest przy nim Ronaldinho nie potrafi sobie znalezc miejsca na boisku.

0

Tak, mogliby juz zakonczyc kwestie.Akurat jemu sie nalezy.

0

NIeee, obejrzymy na canal +:)Lepsza jakosc:)

0

Oczywiscie ze go nie potrzebujemy. Jest E2, rosnie nam Bojan, i Heniek tez jest srodkowym.

Oczywiscie, ktos powie, ze to inwestycja w przyszłosc.Powiem jednak tyle, ze inwestycja w przyszłosc to Barca B.Tam nie brakuje nam talentów.

0

Przeciez Xavi w swoim dorobku nie ma tylko jedengo udanego sezonu.Nie chce mi sie wierzyc ze Laporta byłby tak bezmyslny...a z drugiej strony kto wie, moze to był jakis objaw depresji po kolejnym nieudanym sezonie.Az strach pomyslec co by było gdyby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?