czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to dostał strzała między oczy Perez:)
Juz w pierwszej rundzie jest liczony:))
0
Oni to maja problemy z tym numerem:)
0
Mamy szczescie do charakterystycznego uzebienia piłkarzy.Najpierw on, potem R10:)
0
Ja tez za nim nie przepadam.Chociaż bardziej nie znosze Gutiego.
Teraz w Realu jest połowa Holendrów.Niestety. Holandii od 20 lat kibicuje i szlag mnie trafi jak widze Sneijdera czy van der Vaarta w ich szeregach.
0
Chelsea ma nie byle jakiego trenera, zatem o wynik nie byłbym taki pewny.Benitez i jego banda mogą się jeszcze zdziwić:)
0
Aby wygrac CdR trzeba wygrac jeden mecz.Chyba nie bedzie to kłopot:)
W LM meczy jest troche wiecej.Ale nie kazdy, poza ostatnim, trzeba wygrywac:)
W PD to pozostaje nam jedynie skonczyc to co zaczelismy:))
Jestesmy skazani na sukces:(
0
Stadion jest magiczny, ale jednoczesnie bardzo archaiczny.To taki troche beton.Sa plusy i minusy takiego rozwiazania.
Osobiscie to wolałbym by wykarczowali połowe osiedli wokol stadionu i wtedy nie bedzie problemu z miejscami parkingowymi i korkami:))
0
Dla mnie to zawsze sa szopki w tego typu sytuacjach.Jesli klubowi lekarze mowia wyraznie o kontuzji a zawodnik schodzi w trakcie meczu z powodu urazu, to po jaki gwóźdź zawracać mu głowe i ciągać go w dwie strony.
A nawet gdyby nie chciał grac dla reprezentacji to jego sprawa.Z niewolnika nie ma pracownika.
Degrengolada
0
"(...) w katalońskim gigancie"- ale to brzmi:)
0
Wątpie ze klub sie zgodzi na takie głupie pomysły.
0
Może Messi mógłby wiecej podawac.Wiem, ze to nasza perełka i potrafi wygrac nam mecz ale kiedy lepiej ustawiony jest kolega to moze warto podac.Tylka taka mała uwaga.
0
Bayern
0
Ja tez czuje ze Liverpool...ale chce Arsenal:)
0
Deco to Deco.Jak złapie forme to znow bedzie jednym z najlepszych.Tyle.
0
Porto to rzeczywiście najsłabsza drużyna na tym etapie.
Osobiście chcialbym Arsenal.Dla mnie jednak bedzie istotne jakie druzyny kolejno ogrywalismy, jesli oczywiscie mamy wygrac ostatecznie LM. Wiadomo na Manchester czy Liverpool to za wczesnie. Jednak Arsenal czy Bayern (osłabiony brakiem Klose) to dobrzy partnerzy do dobrego widowiska.
0
gczoo77
Skąd ta nagła zmiana frontu?
0
Ach ten Txiki, tejemne spotkania robi...:)
0
Rosjanin nasz Romek znowu przesadził z maryśka.
0
Co prawda to prawda.Ale wylosowanie Porto czy Villarreal to nie to samo co Liverpool czy ManU.
0
Marzenie...
Moze dobry wujek Laporta sprawi nam taki prezent.
0
Looky
Przecież nie dyskutujemy o tym czy ktoś popełnia błędy czy nie popełnia ich wcale.Valdes to dobry bramkarz i rzeczywiście uratował nam tyłek w Gran Derbi.Problem jednak w tym, ze zawalił nam kilka meczy, nieporównywalnie więcej od wspomnianych przez Ciebie bramkarzy w swoich zespołach. Ja już nie chce nawet by wygrywał nam mecze,chciałbym jedynie by ich nie przegrywał.
Nie potrafisz zrozumieć pretensji do Valdesa?To nie jest nagonka tylko uzasadniona krytyka.
0
Wcale nie uśpieni.Zwyczajnie nie ma sensu kolejny raz o tym debatować.Zreszta, wkrótce zapewne nadejdzie ku temu okazja.
A na marginesie to co wyprawiał wczoraj bramkarz Villarreal to masakra.To był dopiero pokaz umiejetnosci bramkarskich.
0
No bez jaj, Silva do Juventusu:)On tak tam pasuje jak świni siodło.
Nam potrzebny taki zawodnik.W przypadku kontuzji Xaviego lub Iniesty cierpimy niemiłosiernie.
Villa do City się również nie przeniesie.Valencia tytułów mu nie zapewniła więc wybierze drużynę w której to będzie możliwe.City jeszcze długo się liczyć nie będzie.
Liverpool gra zbyt czesto jednym napastnikiem wiec nie sądzę, ze bedzie ryzykował ławke.
Idealna drużyna to Barcelona.Tylko gdzie go zmieścić?:))
0
Dzień przed moimi urodzinami:)
Moimi i Ronaldinho:)
Urodziłem sie w tym samym dniu, miesiącu, roku..a jaka róznica klas:)))
0
Odszczekuję to co powiedziałem o Henku jakis czas temu!
Ostatnimi meczami udowadnia swoją przydatność.Oby tak dalej:)
0
Masoni też ludzie:)
0
Proponuje patrzeć jak gra E2.On dzis wiecej rozgrywa, robi miejsce Messiemu i Henkowi.Potem ktos mu bedzie 3 wystawiał w ocenach.
0
Mówiłem przed meczem ze do przerwy już bedzie po sprawie.Trzeba było mi wierzyć:))
0
Dla mnie bomba, w pozytywnym znaczeniu.Swietne warunki fizyczne, dobrze bije wolne, szybki, swietny technicznie.
Jak dla mnie super transfer.
0
My to tak jak Liverpool, nie bedzie litości:)