0

Ej, a kiedy Madryt ostatnio grał w półfinale LM?

hahahahaha

Kto nie skacze ten z Madrytu!!!

0

Jak dla mnie zawodnik meczu.

Puyol zagral najlepszy mecz w roku.

0

cd. i dlatego raczej w taki sposob kibice go nie pożegnają:)

0

sciah

[zaack] ma rację.Pep to ktos wiecej niż trener.I wcale nie dlatego, ze genialnie prowadzi Barcelone.On jest legendą klubu jako piłkarz.

Pep stworzył typową dla Barcelony pozycje na boisku. Słynna 4.

0

E2 strzelił kolejny raz bramkę w finale LM.Poza tym zasuwał jak wół.

To bramka E2 ustawiła ten mecz.Wszyscy zachwycaja sie Messim i jego bramka.To była wisnienka na torcie.Manchester musiał sie odkryc i dostał drugą bramke.

Dla mnie zawodnikiem meczu był jednak nasz Kapitan.Tyle.

0

antonio666

Stary, nie agresja.Ale myslałem ze poczytam tu jakies rozsadne komentarze a widze ze tu niektorzy pytaja co musza miec zeby ogladac mecze Barcelony.Ktos wystrzela z Polsatem np.To jakis absurd.

Nie chciałem urazic, ale nerwy mi puszczja juz.Co do zmian to cholera wiec co nam bedzie potrzebne.Za duzo mozliwosci nie mamy.Zero ławki.Zero

Peace.

0

antonio666

Jeszcze nie wiesz kto bedzie grał słabiej i czego nam bedzie potrzeba w tamtym momencie meczu a juz wpuszczasz Keite po przerwie?

No gratuluje.Rozwala mnie takie zrozumienie futbolu.Aby tylko cos chlapnąć.

0

Bez Keity??

0

Juz mam dosc, nie chce mi sie czytac tego wszystkiego a z drugiej strony czekam na wszelkie info ktore utwierdzi mnie ze bedzie dobrze:)

Chce wiedziec czy zagra Iniesta i Heniek!!

:)

0

Mam nadzieje ze trenowali, mam nadzieje...

Pewne jest jednak ze beda chcieli ich szybko wyeliminowac zwazywszy na urazy niedawne.

0

Skoro w 2006 zwycięstwo dał nam prawy obrońca to nie widzę przeszkód by tym razem uczynił to lewy.

Ktoś ma coś przeciwko?

A jesli o mnie chodzi to marze o wyniku 3:0 i wszystkie bramki strzelone przez E2:)

0

Czas napisać zakończenie tej cudownej powieści.

Tytuł moze brzmieć: Trzy Korony.

0

gilbert3

Chłopie, to jak sie sprawdzi to nas tu na stosie spalą:)

0

EndryuVB

Ale Sylvinho potrafi łupnąć z daleka.Strzelilismy juz kilka bramekw tym sezonie własnie z dobitek po strzałach Sylvinho i jego akcjach.

Poza tym ma wieksze doświadczenie.

Była niby opcja zeby tam zagrał Keita, tyle ze on przyda sie bardziej w srodku pola. Nie mam zaufania po meczu z Chelsea do Busquetsa.

0

Moj typ jest taki sam.

0

Dzis mi się sniło ze Guddy zagrał w środku pomocy.Paranoja!

Juz mi sie chrzani w głowie a ten mecz mógłby byc juz dziś.Nerwica mnie wezmie chyba.

0

Kurcze, oglądałem ten mecz na zywo ale tej 10 nie pamietam.

Pewnie gdybym teraz obejrzał jeszcze raz to od razu bym zauwazył:)

0

Moja zawisnie juz dzis, najpozniej jutro!

0

Dam uciac reke ze tak nie powiedział.

Robia sobie niezłe jaja z zelowej Kryski zeby go podkrecic.

Nie zdziwie sie jak Pep zaraz wystrzeli z pochlebstwami na temat R7.

0

Z jego charakterem? Lepiej niech spada do Madrytu.

0

W obozie Manchesteru tez nie jeste wesoło.

Problemy ze zdrowiem ma Rio Ferdinand.Niby jest szansa ze go postawia na nogi ale w jakiej formie i zdrowiu bedzie w Rzymie tego nikt nie wie.

0

Pyrzo_Barca

Każdemu sie może przytrafić.To nie encyklopedia ze wszystko musi byc absolutnie prawdziwe i potwierdzone.Ważne, ze chłopaki wkładaja swoje serce i czas.

Pzdr

0

Do redakcji

Na Gazecie Wyborczej jest info, ze Polsat nabył prawa do pokazywania jednego meczu (środa) i do skrótów.

Oto link

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,6630601,Liga_Mistrzow_rozdana__Wygraly_nSport_i_Polsat.html

0

Dla mnie to jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów na swojej pozycji, jeden z moich ulubionych .Byłem mega szczesliwy gdy prowadził Barcelone i stworzył jeden z najpiekniej grajacych zespołów w historii.

0

Jestescie żenujący.E2 ma kryzys, ale niektorzy w meczu to tylko bramki potrafią zauważyć.Trudno zatem dyskutowac merytorycznie.

Wracajcie do piaskownicy!

0

Mam nadzieje,ze z Pique wszystko bedzie dobrze.

Pep, błagam daj odpocząc kilku zawodnikom!

0

Zawsze moze wrócic do Barcelony w roli trenera druzyn młodziezowych.Technike ma bajeczna wiec byłoby wiele korzysci:)

Szkoda, ze tak sobie układa zycie.Mam ogromny sentyment do niego.

0

Zgadzam sie absolutnie z Drejem w kwestii Islandczyka.

Dostaje padaczki jak widze ze facet ma wejsc na boisko.Facet zupełnie nie ma pomysłu na grę.Jest wolny, nie potrafi przytrzymać piłki kiedy trzeba.To za mało na gre w srdoku pola w Barcelonie.

0

TVP to jedno wielkie dno.Nawet nie ma co dyskutowac o tym.

A z innej beczki mam nadzieje ze prawa to transmisji LM wygra Canal

+ albo Polsat.

"N" juz pokazała ze nie potrafia zrobic oprawy do meczów, zatem wcale nie wychodza naprzeciw kibicom.W studiu przed meczem sa takie emcje jak podczas pokazywania rekalmy jogurtu.

0

NIe odstawią nogi, za to my powinniśmy.W tym meczu naprawde powinnismy wystawic porzadne rezerwy.Jesli nasza ławka zasługuje na gre w Barcelonie to powinni sobie poradzic.Leo,Xavi, E2 bezwzglednie powinni zostać na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?