czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej, a kiedy Madryt ostatnio grał w półfinale LM?
hahahahaha
Kto nie skacze ten z Madrytu!!!
0
Jak dla mnie zawodnik meczu.
Puyol zagral najlepszy mecz w roku.
0
cd. i dlatego raczej w taki sposob kibice go nie pożegnają:)
0
sciah
[zaack] ma rację.Pep to ktos wiecej niż trener.I wcale nie dlatego, ze genialnie prowadzi Barcelone.On jest legendą klubu jako piłkarz.
Pep stworzył typową dla Barcelony pozycje na boisku. Słynna 4.
0
E2 strzelił kolejny raz bramkę w finale LM.Poza tym zasuwał jak wół.
To bramka E2 ustawiła ten mecz.Wszyscy zachwycaja sie Messim i jego bramka.To była wisnienka na torcie.Manchester musiał sie odkryc i dostał drugą bramke.
Dla mnie zawodnikiem meczu był jednak nasz Kapitan.Tyle.
0
antonio666
Stary, nie agresja.Ale myslałem ze poczytam tu jakies rozsadne komentarze a widze ze tu niektorzy pytaja co musza miec zeby ogladac mecze Barcelony.Ktos wystrzela z Polsatem np.To jakis absurd.
Nie chciałem urazic, ale nerwy mi puszczja juz.Co do zmian to cholera wiec co nam bedzie potrzebne.Za duzo mozliwosci nie mamy.Zero ławki.Zero
Peace.
0
antonio666
Jeszcze nie wiesz kto bedzie grał słabiej i czego nam bedzie potrzeba w tamtym momencie meczu a juz wpuszczasz Keite po przerwie?
No gratuluje.Rozwala mnie takie zrozumienie futbolu.Aby tylko cos chlapnąć.
0
Bez Keity??
0
Juz mam dosc, nie chce mi sie czytac tego wszystkiego a z drugiej strony czekam na wszelkie info ktore utwierdzi mnie ze bedzie dobrze:)
Chce wiedziec czy zagra Iniesta i Heniek!!
:)
0
Mam nadzieje ze trenowali, mam nadzieje...
Pewne jest jednak ze beda chcieli ich szybko wyeliminowac zwazywszy na urazy niedawne.
0
Skoro w 2006 zwycięstwo dał nam prawy obrońca to nie widzę przeszkód by tym razem uczynił to lewy.
Ktoś ma coś przeciwko?
A jesli o mnie chodzi to marze o wyniku 3:0 i wszystkie bramki strzelone przez E2:)
0
Czas napisać zakończenie tej cudownej powieści.
Tytuł moze brzmieć: Trzy Korony.
0
gilbert3
Chłopie, to jak sie sprawdzi to nas tu na stosie spalą:)
0
EndryuVB
Ale Sylvinho potrafi łupnąć z daleka.Strzelilismy juz kilka bramekw tym sezonie własnie z dobitek po strzałach Sylvinho i jego akcjach.
Poza tym ma wieksze doświadczenie.
Była niby opcja zeby tam zagrał Keita, tyle ze on przyda sie bardziej w srodku pola. Nie mam zaufania po meczu z Chelsea do Busquetsa.
0
Moj typ jest taki sam.
0
Dzis mi się sniło ze Guddy zagrał w środku pomocy.Paranoja!
Juz mi sie chrzani w głowie a ten mecz mógłby byc juz dziś.Nerwica mnie wezmie chyba.
0
Kurcze, oglądałem ten mecz na zywo ale tej 10 nie pamietam.
Pewnie gdybym teraz obejrzał jeszcze raz to od razu bym zauwazył:)
0
Moja zawisnie juz dzis, najpozniej jutro!
0
Dam uciac reke ze tak nie powiedział.
Robia sobie niezłe jaja z zelowej Kryski zeby go podkrecic.
Nie zdziwie sie jak Pep zaraz wystrzeli z pochlebstwami na temat R7.
0
Z jego charakterem? Lepiej niech spada do Madrytu.
0
W obozie Manchesteru tez nie jeste wesoło.
Problemy ze zdrowiem ma Rio Ferdinand.Niby jest szansa ze go postawia na nogi ale w jakiej formie i zdrowiu bedzie w Rzymie tego nikt nie wie.
0
Pyrzo_Barca
Każdemu sie może przytrafić.To nie encyklopedia ze wszystko musi byc absolutnie prawdziwe i potwierdzone.Ważne, ze chłopaki wkładaja swoje serce i czas.
Pzdr
0
Do redakcji
Na Gazecie Wyborczej jest info, ze Polsat nabył prawa do pokazywania jednego meczu (środa) i do skrótów.
Oto link
http://www.sport.pl/pilka/1,65057,6630601,Liga_Mistrzow_rozdana__Wygraly_nSport_i_Polsat.html
0
Dla mnie to jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów na swojej pozycji, jeden z moich ulubionych .Byłem mega szczesliwy gdy prowadził Barcelone i stworzył jeden z najpiekniej grajacych zespołów w historii.
0
Jestescie żenujący.E2 ma kryzys, ale niektorzy w meczu to tylko bramki potrafią zauważyć.Trudno zatem dyskutowac merytorycznie.
Wracajcie do piaskownicy!
0
Mam nadzieje,ze z Pique wszystko bedzie dobrze.
Pep, błagam daj odpocząc kilku zawodnikom!
0
Zawsze moze wrócic do Barcelony w roli trenera druzyn młodziezowych.Technike ma bajeczna wiec byłoby wiele korzysci:)
Szkoda, ze tak sobie układa zycie.Mam ogromny sentyment do niego.
0
Zgadzam sie absolutnie z Drejem w kwestii Islandczyka.
Dostaje padaczki jak widze ze facet ma wejsc na boisko.Facet zupełnie nie ma pomysłu na grę.Jest wolny, nie potrafi przytrzymać piłki kiedy trzeba.To za mało na gre w srdoku pola w Barcelonie.
0
TVP to jedno wielkie dno.Nawet nie ma co dyskutowac o tym.
A z innej beczki mam nadzieje ze prawa to transmisji LM wygra Canal
+ albo Polsat.
"N" juz pokazała ze nie potrafia zrobic oprawy do meczów, zatem wcale nie wychodza naprzeciw kibicom.W studiu przed meczem sa takie emcje jak podczas pokazywania rekalmy jogurtu.
0
NIe odstawią nogi, za to my powinniśmy.W tym meczu naprawde powinnismy wystawic porzadne rezerwy.Jesli nasza ławka zasługuje na gre w Barcelonie to powinni sobie poradzic.Leo,Xavi, E2 bezwzglednie powinni zostać na ławce.