0

msk11

Nigdy bym nie wpadł na równie głupi komentarz.Rozumiem, ze masz również przebłyski normalności.W innym wypadku szczerze współczuje.

Pzdr

0

Ja to sie chyba nie wylecze po E2:((

Chyba jestem sentymentalny jak kobieta...

0

Nie ma drugiej takiej 9 na świecie jak E2 wiec transfer Zalatana w miejsce E2 rozpatruje jako osłabienie.

Tyle.

0

Tak, nastrzela nam tyle bramek ze fachowcy od statystyk bedą się

prześcigali w ich liczeniu.

Szkoda, że to rzeczywistość a nie sen.Jak widzę E2 w koszulce Interu to pęka mi serducho:((

0

*linii

0

Zaczynam urlop ale wieści o sprzedazy E2 chyba mi porządnie zepsują nastroj.

Jak dla mnie to żałoba:(

0

Porażka na całej lini.

Fatalny pomocnik za obiecującego obrońce.

W tym roku Zarzad postepuje tak jakby to było ich pierwsze okno transferowe.

Co to za pomysł?!

0

Media donoszą,ze o połnocy zakontraktowalismy Zlatana.W druga strone idzie E2.

Jesli to prawda ,moja załoba się własnie zaczeła.

Najbardziej durny ruch transferowy Laporty i reszty.

0

siwy24

Albo jesteś niedoinformowany, albo przygode z FCB zacząłes od wczoraj.No chyba, ze pajacujesz.

0

RedDevil07

Tak, teksty są czasem mało obiektywne.Ale to strona kibiców Barcelony i kibice United nie mają obowiązku jej czytania, prawda?

Już "nikt ważny" wyjaśnił Ci co potrzeba.Od siebie dodam tylko, ze strasznie mi przykro po finale:))

0

No to pojechał po naszym bossie:)

Ciekawe jaka bedzie reakcja.

I podobno to E2 ma niewyparzony jezyk:)

0

Jesli maja takie nastawienie to nie dziwie sie ze E2 nie chce z Zarzadem rozmawiac o kontrakcie.Szkoda czasu i pewnie nerwów.

Jesli rozmawiaja tak z innymi klubami to wszystko tłumaczy dlaczego do tej pory nie zrobiliśmy żadnego transferu.

0

Czyżby sekcja piłkarska miła dokonać transferów jako ostatnia?

0

WiernyCules FCB

Myślałem, ze nikt się nie odważy na stwierdzenie: "stać ich na granie na poziomie Messiego".

Jeśli chodzi o Pedro to myśle, ze to jednak mniejszy talent.

Ale Jeffrena ogladałem czasem na Barca TV i gość jest nieziemski.Ma potencjał by grać jak Messi.Tak przynajmniej wyglada to na boisku z perspektywy ekranu, a raczej monitora:)

0

Mam podobne wrazenia.

Pośpiech nie jest wskazany, ale chyba lekko przesadzamy.

Okno transferowe jest jeszcze długo otwarte, ale zawodników prezentujących okreslony poziom jest coraz mniej na rynku.

Nie wyobrazam sobie taki zmian w składzie co sezon jak to ma miejsce w Madrycie ale dwóch klasowych zawodników musimy kupić. Skrzydłowy i środkowy pomocnik to konieczność.

0

odc.2764

0

Najciekawsze jest to, ze mamy kilku młodych skrzydłowych a kupujemy takiego Hleba i z uporem maniaka stawiamy go na skrzydło.

I po co wydawać kase?!

0

Tym razem zgadzam się z masqiem.Ale to dziwne uczucie:)))

Dodam tylko, ze on nie jest lepszy niż Pedro...on jest duzo lepszy.

0

Forlan i Villa to jednak nie ta sama półka.

0

Zaklepać go jakąs astronomiczna klauzulą!!

Wkrotce pojawi się jakieś City oferując mu kosmiczny kontrakt i kto wie jak sie skonczy.

0

I najlepiej od razu nowy kontrakt dla E2 zawierający podwyżke, która słusznie mu się należy:)

0

Wielki piłkarz.

Pamiętam doskonale sprawe z Rosellem. Marc zachował sie naprawde wyjątkowo, niewielu by tak postąpiło.A nasze władze zachowały się frajersko.

0

Mnie juz chyba nic nie zdziwi.

0

Oni to mają życie:)

0

Niech za czapke śliwek sprzedadza Hleba (=8 mln) i dołożą Valencii i bedzie po sprawie.Takie to skomplikowane?

0

*minionego sezonu

0

Hans_Torun

Czy Ty śledziłes wydarzenia obecnego sezonu?Jesli mowisz ze odszedł dla kasy to zartujesz.Chciał zostac ale to Czerwone Diabły dawały ciała przez wieksza czesc sezonu sadzajac go na ławce a wystawiajac bezbarwnego Berbatowa.Nic wiec dziwnego ze zdecydował się odejsć.Ferguson ze swoimi smsami i telefonami zareagował zbyt późno.W tym wieku i z takimi umiejetnosciami ławka United to nie jest odpowiednie miejsce.

Poza tym wybrał najlepsza finansowo oferte i miał do tego prawo.

City sie wzmacnie wiec projekt sportowo wyglada ciekawie.

0

masq

Kto ma niby przeciętne umiejętności?

Madryt się wzmocnił.Jest tam komu astystować.Zatem stawiam skrzynke piwa, ze bedzie miał lepsza srednia bramek na mecz niż Twoj Benzema.Jesli oczywiscie zostanie.

0

Looky

Są dwie możliwości.

Albo Zarząd wypuszcza takie "apacze" żeby podgrzac atmosfere w Valencii albo to jest wielka ściema. Obstawiam opcje drugą.

Po tym sezonie wiem jedno.Guardiola to najbardziej dyplomatyczny trener jakiego znam. Dowodem niech będzie sytuacja z E2.Milczy w tej sprawie jak grób, choć przecież to jego będą rozliczać z wyników.A tych nie da sie zrobić bez optymalnego składu. Zatem jeśli milczy w sytuacji ogromnych spekulacji i burzliwych zawirowań w sprawie Samuela to nie wierzę, ze chciałby by jego zdanie na temat Villi przeciekło do prasy.Jesli rozmawiał rzeczywiście z Davidem to nikt by się o tym nie dowiedział.A już na pewno nie znalby treści tejże rozmowy.Tak mi się wydaje,ale mogę się mylić...rzecz jasna.

0

Ale ściema!!

Guardiola prawie nigdy nie rozmawia z mediami za wyłączeniem konferencji przed i po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?