0

Moyart

Szkoda Twojego wysiłku. Zlatanomania opanowała rzesze kibiców Barcelony.I o ile rozumiem sympatie i wielkie oczekiwania o tyle nie bardzo rozumiem skad ta pewnosc ze Zlatan bedzie skuteczniejszy od Czarnej Perły.

0

bravo23

Nie przepraszaj. Tez tak myśle:)

0

Ok:)

Juz łapię.Ależ się enigmatycznie wypowiadasz:)

0

blaugranacule19

Co masz na mysli?

0

Szczerze mowiac łatwiej zastapic w tej chwili Messiego niż Alvesa.

0

Nad czym tu dyskutować.Zrobił i tyle.

Nasi piłkarze po smierci Antonio Puerty tez swietnie sie zachowali.

0

Jestem w stanie zrozumiec,ze przy takich cenach rynkowych Barca nie chce przepłacac.Ok.Zrozumiałe i jest to jakas filozofia.

JEDNAK w świetle tego, ze tacy piłkarze jak Jeffren nie są przewidywani do właczenia do pierwszego zespołu to pytam kim bedziemy grac?Potem znowu ktos napisze sage, ze chłopak odszedł bo "chciał" jak w przypadku Cesca.

Dlaczego wszyscy widza, ze Jeffren to swietny zawodnik a Pep ma z tym problemy?Przecie na skrzydło nie mamy zbyt wielu alternatyw dla Henrego.

Moze mi ktos wyjasni....byle z głową.

0

Haryztybetu

Nie ośmieszaj się. E2 biegał jak otepiały?Otepiały chyba jesteś Ty.

0

Żaden z nich nie zdecyduje sie chyba na pewną ławkę. Alves kontyuzji ma niewiele.Pauzuje niemalze wyłącznie za kartki.

0

czarna wołga

Co Ty mówisz?!Całe szczescie,ze nie od Ciebie zalezy wprowadzanie młodych do druzyny.

Wiec lepiej kupic Mate za 18 mln?

0

No to niech ktos mi poda te wierszyki bo nie zdażyłem przed adminem przeczytac:)

Mój numer gg 2575399.

Please!:)

0

Oby bo Abidal mnie nie przekonuje.

0

Czerwone buty:))

0

Zdarzały się przypadki powrotów ale raczej gdy trenerem bedzie Pep to sie nie stanie.Panowie raczej nie przepadaja za soba.A szkoda.

0

czarna wołga

Trudno powiedziec czyja to jest wina.Pep decyduje kogo chce a kogo nie widzi w składzie.Barcelona w zasadzie działa po cichu z transferami wiec trudno ocenic prace Txikiego, czy zawala sprawe czy moze jednak Guardiola nie spieszy sie z transferami.

Narazie widomo, ze nie mozemy kupic Czyhrynskiego oraz nie udało sie dogadac z Bayernem w sprawie Francuza.Tyle, ze oba kluby zwyczajnie nie chca sprzedac soich zawodników.

Poruszasz jednak kwestie transferów, ktora delikatnie mowiac jest "ciekawa" strona w naszym klubie.Dwa transfery z ostatniego sezonu okazały sie totalna klapa (Hleb i Caceres).Trudno nawet dyskutowac o ich przydatnosci.Do Białorusina nie byłem nigdy przekonany.Przyznac trzeba jednak, ze oboje szans dostali niewiele.A przeciez wydalismy na nich sporo pieniedzy.Wiec cos jest nie tak.

Oczywiscie, Pepa bronia wyniki i nikt nie moze nawet słowa pisnąć.Czy tak równiez bedzie w tym roku?

O ile o skrzydłowych nie trzeba sie martwic (Jeffren i Pedro sa gotowi do gry) o tyle brak srodkowego-kreatywnego pomocnika budzi niepokoj.W przypadku braku Iniesty badz Xaviego na srodku pola nie ma nikgo. Keita, Toure to sa swietni gracze w destrukcji, czasem zarzuca jakas cudna akcje ale gry kreowac nie beda na dłuższa mete.Brak transferów w tej czesci boiska moze spowodowac mnostwo problemów.

0

To sie Iniesta wystroił na pogrzeb:)

0

To jest naprawde wielki talent.

NIe boi się pojedynków jeden na jeden.Jest szybki, dobry technicznie.No i nosa do bramek ma również.

Lepiej postawic na młodego, ktory wychowuje sie w klubie i nie jest mu obca filozofia gry Barcelony zamiast wydawac kolejne miliony na transfer i pensje by ostatecznie wypozyczyć do innego klubu.

0

Jest chyba za słaby na Barcelone.

0

Hleb?

A co on skrzydłowy?To ze go tam Pep ustawiał to nie znaczy ze potrafi tam grac.

Mamy swietnych młodych, w osobach Jeffrena i Pedro.Po co wymyslac jakies dziwaczne historie z innymi zawodnikami?

0

m_o_z

Odważny jesteś:)Przecież Cie zaraza zlinczuja:)

Niestety Bojan nie jest chyba az tak dobry zeby posadzić Ibre na ławce.A szkoda, szkoda.Moze z z biegiem czasu...

0

Dobrze,ze jest taki zadziorny na boisku.Ktoś musi.Iniesta przecież nie bedzie:) Zawsze mam niezłą bekę jak wymachuje rękoma niezle wkurzony:)

To był swietny transfer.Pasuje do nas pod kazdym względem.

0

Ciekawa opcja...ale wciaz bede sie upierał przy Jeffrenie i Pedro.

0

Miejmy nadzieje...

0

Wenger nie pusci go za taka kase.Nie ma szans na to.

A szkoda.To byłby transfer sezonu.

0

: Senko93

Reklama bomba:)

0

Szkoda ze Franco Baresi juz nie gra:))

0

Jego kariera w Barcelonie jest przedziwna:)

0

sciah

Mamy ze soba na pienku gdzies od roku.Zaczeło się od sprzedaży Deco i Ronaldinho.

Do tej pory mnie irytowałes.A teraz zaczynasz mnie bawic.Zero merytorycznej dyskusji z Tobą.Ty nie potrafisz/nie chcesz podyskutowac/pospierać sie na argumenty.Jak już nie masz co powiedzieć to wrzucasz o "lamentowaniu jak stara baba". To wszytsko na co Cie stać?

Z tego co obserwuje to myslisz w kategoriach kupić/sprzedać.

Dla mnie jednak sprzedaż poszczegolnych zawodnikow czyni roznice.

Jesli Ci się to nie podoba to masz problem.

0

sciah

Cóz, jak mowiłem wczesniej...nic nie rozumiesz.Ale to nie moj problem.

0

To po wywiadzie z Overmarsem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?