czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moyart
Szkoda Twojego wysiłku. Zlatanomania opanowała rzesze kibiców Barcelony.I o ile rozumiem sympatie i wielkie oczekiwania o tyle nie bardzo rozumiem skad ta pewnosc ze Zlatan bedzie skuteczniejszy od Czarnej Perły.
0
bravo23
Nie przepraszaj. Tez tak myśle:)
0
Ok:)
Juz łapię.Ależ się enigmatycznie wypowiadasz:)
0
blaugranacule19
Co masz na mysli?
0
Szczerze mowiac łatwiej zastapic w tej chwili Messiego niż Alvesa.
0
Nad czym tu dyskutować.Zrobił i tyle.
Nasi piłkarze po smierci Antonio Puerty tez swietnie sie zachowali.
0
Jestem w stanie zrozumiec,ze przy takich cenach rynkowych Barca nie chce przepłacac.Ok.Zrozumiałe i jest to jakas filozofia.
JEDNAK w świetle tego, ze tacy piłkarze jak Jeffren nie są przewidywani do właczenia do pierwszego zespołu to pytam kim bedziemy grac?Potem znowu ktos napisze sage, ze chłopak odszedł bo "chciał" jak w przypadku Cesca.
Dlaczego wszyscy widza, ze Jeffren to swietny zawodnik a Pep ma z tym problemy?Przecie na skrzydło nie mamy zbyt wielu alternatyw dla Henrego.
Moze mi ktos wyjasni....byle z głową.
0
Haryztybetu
Nie ośmieszaj się. E2 biegał jak otepiały?Otepiały chyba jesteś Ty.
0
Żaden z nich nie zdecyduje sie chyba na pewną ławkę. Alves kontyuzji ma niewiele.Pauzuje niemalze wyłącznie za kartki.
0
czarna wołga
Co Ty mówisz?!Całe szczescie,ze nie od Ciebie zalezy wprowadzanie młodych do druzyny.
Wiec lepiej kupic Mate za 18 mln?
0
No to niech ktos mi poda te wierszyki bo nie zdażyłem przed adminem przeczytac:)
Mój numer gg 2575399.
Please!:)
0
Oby bo Abidal mnie nie przekonuje.
0
Czerwone buty:))
0
Zdarzały się przypadki powrotów ale raczej gdy trenerem bedzie Pep to sie nie stanie.Panowie raczej nie przepadaja za soba.A szkoda.
0
czarna wołga
Trudno powiedziec czyja to jest wina.Pep decyduje kogo chce a kogo nie widzi w składzie.Barcelona w zasadzie działa po cichu z transferami wiec trudno ocenic prace Txikiego, czy zawala sprawe czy moze jednak Guardiola nie spieszy sie z transferami.
Narazie widomo, ze nie mozemy kupic Czyhrynskiego oraz nie udało sie dogadac z Bayernem w sprawie Francuza.Tyle, ze oba kluby zwyczajnie nie chca sprzedac soich zawodników.
Poruszasz jednak kwestie transferów, ktora delikatnie mowiac jest "ciekawa" strona w naszym klubie.Dwa transfery z ostatniego sezonu okazały sie totalna klapa (Hleb i Caceres).Trudno nawet dyskutowac o ich przydatnosci.Do Białorusina nie byłem nigdy przekonany.Przyznac trzeba jednak, ze oboje szans dostali niewiele.A przeciez wydalismy na nich sporo pieniedzy.Wiec cos jest nie tak.
Oczywiscie, Pepa bronia wyniki i nikt nie moze nawet słowa pisnąć.Czy tak równiez bedzie w tym roku?
O ile o skrzydłowych nie trzeba sie martwic (Jeffren i Pedro sa gotowi do gry) o tyle brak srodkowego-kreatywnego pomocnika budzi niepokoj.W przypadku braku Iniesty badz Xaviego na srodku pola nie ma nikgo. Keita, Toure to sa swietni gracze w destrukcji, czasem zarzuca jakas cudna akcje ale gry kreowac nie beda na dłuższa mete.Brak transferów w tej czesci boiska moze spowodowac mnostwo problemów.
0
To sie Iniesta wystroił na pogrzeb:)
0
To jest naprawde wielki talent.
NIe boi się pojedynków jeden na jeden.Jest szybki, dobry technicznie.No i nosa do bramek ma również.
Lepiej postawic na młodego, ktory wychowuje sie w klubie i nie jest mu obca filozofia gry Barcelony zamiast wydawac kolejne miliony na transfer i pensje by ostatecznie wypozyczyć do innego klubu.
0
Jest chyba za słaby na Barcelone.
0
Hleb?
A co on skrzydłowy?To ze go tam Pep ustawiał to nie znaczy ze potrafi tam grac.
Mamy swietnych młodych, w osobach Jeffrena i Pedro.Po co wymyslac jakies dziwaczne historie z innymi zawodnikami?
0
m_o_z
Odważny jesteś:)Przecież Cie zaraza zlinczuja:)
Niestety Bojan nie jest chyba az tak dobry zeby posadzić Ibre na ławce.A szkoda, szkoda.Moze z z biegiem czasu...
0
Dobrze,ze jest taki zadziorny na boisku.Ktoś musi.Iniesta przecież nie bedzie:) Zawsze mam niezłą bekę jak wymachuje rękoma niezle wkurzony:)
To był swietny transfer.Pasuje do nas pod kazdym względem.
0
Ciekawa opcja...ale wciaz bede sie upierał przy Jeffrenie i Pedro.
0
Miejmy nadzieje...
0
Wenger nie pusci go za taka kase.Nie ma szans na to.
A szkoda.To byłby transfer sezonu.
0
: Senko93
Reklama bomba:)
0
Szkoda ze Franco Baresi juz nie gra:))
0
Jego kariera w Barcelonie jest przedziwna:)
0
sciah
Mamy ze soba na pienku gdzies od roku.Zaczeło się od sprzedaży Deco i Ronaldinho.
Do tej pory mnie irytowałes.A teraz zaczynasz mnie bawic.Zero merytorycznej dyskusji z Tobą.Ty nie potrafisz/nie chcesz podyskutowac/pospierać sie na argumenty.Jak już nie masz co powiedzieć to wrzucasz o "lamentowaniu jak stara baba". To wszytsko na co Cie stać?
Z tego co obserwuje to myslisz w kategoriach kupić/sprzedać.
Dla mnie jednak sprzedaż poszczegolnych zawodnikow czyni roznice.
Jesli Ci się to nie podoba to masz problem.
0
sciah
Cóz, jak mowiłem wczesniej...nic nie rozumiesz.Ale to nie moj problem.
0
To po wywiadzie z Overmarsem:)