czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Cesc zagrał, chce dobrego widowiska, jestem mega ciekawy jak wypadnie na tle naszego środka pomocy.
0
ZbigniewWodecki
Kiedy ogladam mecze Realu z Atletico czy Sevilla to nie mam watpliwosci, ze gracze tych druzyn maja zwiazane nogi. Tylko idiota nie wie ze broniac sie na 20 metrze przez niemalze całe spotkanie przegrywa się mecz.Jak mozna grac tak bezmyslnie przy korzystnym wyniku.Nie mam watpliwosci ze w tych spotkaniach zagrali na 60% możliwości.
0
Jedyny minus w przypadku Toure to fakt, iż rzadko decyduje się na strzały z dystansu a warunki ma ku temu. Ale to juz wada raczej taktyczna, to Barca i trzeba wejśc z piłka do bramki:)
0
Nie chce wiercic dziury w całym ale...
Pamietam jak wszyscy narzekali ze E2 strzela bramki z dobitek, z tylko z pola karnego etc. Teraz jes dobry moment aby zapytac: No i co z tego? Tak się składa ze teraz brakuje nam tych kliku bramek z dobitek bo jak narazie jestesmy na 2 miejscu własnie przez bramki...
A na marginesie:Zlatan piekniejszych nie strzela...
0
A na zdjęciu to kto?Sezonowcy?:)
0
Spokojnie powinien zostać,jest gwarancja jakosci na wypadek gdyby VV miał jakis katar albo kaca:)
0
Powinien olać sprawe i tyle.Nie chca go, to ewidentne.Z taka forma jaka prezentuje w ostatnich dwoch sezonach to nawet nie wypada zeby był bramkarzem numer 2 czy 3, a przeciez 1 nie dostanie na pewno.
0
Mam nadzieje ze w kwietniu juz sniegu nie bedzie.Mam nadzieje zabrac wiosenna kurtke i jakies trampki:)
0
No dobrze, kogo ma na mysli?
Zlatan.To pewne.Toure oprócz klepki w srodku nie wniósł niczego ciekawego.Busquets jak wchodzi to od razu jest padaka. Wg mnie ustawienie ktore stosuje ostatnio Guardiola jest, delikatnie mowiac, chybione.Messi ustawiony tuz za Zalatanem powoduje ze pchamy sie środkiem a przeciez nasza głowna siła zawsze były skrzydła.Xavi jest za bardzo schowany.Gdy Pep zaczynał prace to Xavi mial grac blisko napastnika, a ostatnio gra blisko ale Puyola i Milito.Po jaka cholere tam wraca.Toure spokojnie przy swoich umiejetnosciach powinien przejąc te czesc obowiazków.Defensywny pomocnik jego pokroju to nie tylko gra w destrukcji i zawodnik do klepki.
0
Jasne, mozemy im dać Chygre i Henka a niech oddzadza co nasze:)
A Milito ma tutaj jeszcze cos do zrobienia:)
0
Na pewno Reina czy Diego nie są lepszymi bramkarzami niż VV, a już na pewno Reina.Ogladałem wiele zawalonych meczy Liverpoolu.To kwestia trenera i tyle.A brak w kadrze bramkarza druzyny, ktora w ostatnich latach zdominowała piłkarski swiat swoja jakoscia, jest chyba lekkim uchybieniem ze strony sztabu szkoleniowego Hiszpanii.
0
Nasuwa się pytanie, gdyby zatem nie dostali obietnicy premii to znaczy ze jako piłkarze nie chcieliby wygrac LM i La Liga?To dla mnie troche durne.Premie się dostaje, ale zeby pertraktowac o niej w trakcie sezonu to jakas degrengolada.Jak dostana za mało to na złosc wszystkim nie wygraja nic, tak?Piłkarz gra tylko przez krotki okres swojego zycia i oprocz kasy bedzie sie mogl poszczyc własnie tytułami.Za kilkanascie lat beda pamietali o nim nie ze wzgledu na kase ale ze wzgledu na gre i wynik.
0
To tylko pokazuje jak wazny był ten mecz dla druzyny.
0
Frank wyglada na tym zdjeciu tak jakby mu ktos kg mąki na głowe wysypał:)
0
zagi10
Zrobie to ja, tylko w skrócie: 17x E2:)
0
Gielar00
Jeśli pozwolisz to zostanę. Kto napisał ze jest źle gdy strzela?Jak masz problemy ze wzrokiem to idz do okulisty.Nie zrozumiałes co chciałem powiedziec, to powtórze jaśniej: Przez swoj leniwy styl bycia na boisku, Zlatan zdecydowanie daje nam mniej możliwości w ataku.
kris2313
Oczywiście, że zauważyłem. To,że stwarzamy mniej tzw.setek, jest niewątpliwie "zasługą" całej drużyny.Racja. Jednak sposób gry napastników do ogromna przeszkoda ku temu. Powtórze jeszcze raz.Zlatan jest leniwy na boisku.I wkurza mnie to. Jesli powaznie potraktowac słowa Pepa ze Zlatan ożywia się gdy strzela bramki to pozwól ze powiem z lekkim sarkazmem:Niewiele razy w tym sezonie się ożywił:).
Pzdr
0
Trzeba było zostawić E2, wolałem gdy marnował 4-5 setek ale ciagle był pod grą.Zlatan jest leniwy.I tyle.
0
jeli
Wyczuj ton, sarkazm, cokolwiek:)
0
yogoorcik
Tak tak, pamietam ze taki u nas grał, ale zabij mnie, nie przypomne sobie nazwiska.Pamietam jedynie,że w nagrodę za swój czyn dostał potem na CN świński łeb:)
A co do tych którzy odeszli a mogli pograć jeszcze to...ja obstaje za Cocu, potem jeszcze w PSV grał naprawde dobrze.To był zawodnik, ktory przynosił korzysc nie tylko na boisku.Prawdziwy lider druzyny.
0
To był klimatyczny skład. Giuly, Ronni, Deco, E2, Belletti, van Bronckhorst itd. Fajna ekipka była:)
0
Maxwella opchnąc i tyle:)
0
Ależ byłaby to głupia decyzja!A swoja droga to szkoda mi Yaya, jest na pewno jednym z najlepszych defensywnych na świecie a siedzi na ławie. Trudno o drugiego DMC ktory jest tak dobrze wyszkolony technicznie.Jestem pewny ze tylko surowe względy taktyczne Guardioli trzymaja go z tyłu, inaczej czesto biegałby pod polem karnym przeciwnika.Ma naturalny ciag i jak już sie zdecyduje to zawsze jest gorąco. Kiwa chwilami nie gorzej niz Iniesta:)Dla mnie to naprawde kapitalny zawodnik.
0
zibiku
OK
0
zibiku
Wyczuj ironie.Nie ma co spinać tyłka.
0
zibiku
Wyczuj ironie.Nie ma co spinać tyłka.
0
Historia Polski jest piekna, pełna patosu.Oto jak jeden Polak zmienia historię futbolu:))))To czego Txiki wraz ze swoja swita nie potrafił osiągnąć przez 2 lata, to Fabianski (Polak!) zrobił w 90 minut:)
0
Pamietam te plotki z odejsciem Xaviego.Kilka razy usiadł na ławce bo akurat w formie był Deco i Iniesta.Całe szczescie ze sie tak nie skonczylo.
0
Niech przejdzie do Realu i nikt płakac nie bedzie.Czy on jest az tak dobry to szczerze wątpie.Zrobilo sie o nim głosno i z tej okazji 20% jakości mu przybyło:)Naprawde nic nam po nim.Mata czy Silva to sa transfery o ktorych nalezy myslec w perspektywie skrzydła.Dalej sie bede upierał, ze wole Xaviego, Toure i Keite w srodku a Inieste na skrzydle.Ale to moja subiektywna ocena i nie szukam zwolennikow tej teorii:) Zatem ktos z trojki Cesc, Mata, Silva i czesc:)
0
Widzę,że Milito okrzyknięty został czarną owcą spotkania.Targać szat nie będę, to tylko bardzo subiektywna ocena. Przypomne tylko, że statystyki wilokrotnie dają złudny obraz dyspozycji zawodnika w danym meczu. Zupełnie nie rozumiem jak można tak krytycznie ocenić środkowego obrońce w momencie katastrofalnej dyspozycji środkowych pomocników (bez wyjatku) oraz bocznych obrońców.Jesli ktos grał kiedykolwiek w piłke to rozumie w czym rzecz.Asekurowali jak mogli, a że mogli niewiele przy dobrej dyspozycji Atletico w tym meczu to skonczyło sie jak się skonczyło.
Tak niesprawiedliwej oceny chyba nie było nigdy.
0
Młode wilczki będą kąsać Alvesa:)