0

Jeden z moich ulubionych.Bajeczna technika...

0

FlyEmirates

Jeszcze odszczekasz to co powiedziałes o dwóch bramkach!

0

Xavi!!!!!!!!

0

Brawo dla Beniteza.

Skoro Guardiola fantazjuje to przynajmniej Benitez twardo stapa po ziemi:)

A powaznie to zupełnie nie rozumiem sytuacji Toure?Przedłuza sie z nim kontrakt a potem sadza sie na ławke choć jest w lepszej formie niz pozostali defensywni pomocnicy.Potem jeszcze romans z Mascherano.No chyba ze nagle zmienimy taktyke na 3 defensywnych w srodku a na ławce Xavi i Iniesta.Przeciez to absurd.Czemu mialby słuzyc ten transfer?

0

I dobrze, bo patrzec nie moge na bezbarwnego Henryka.Zajmuje miejsce młodszym.Za chwile strzeli ze dwie bramki i znowu zamydli oczy kibicom. Poza kilkoma meczami to Henryk albo jest kontuzjowany albo gra słabo.Jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy Barcelony i jednoczesnie jednym z najsłabszych w pierwszej jednastce.Jego gra daje nam najmniej krorzysci.Tyle.

0

Nie rozumiem czemu w szeregu transferowych porażek niektorzy stawiają Saviolę.W duecie z Kluivertem grał swietnie i jak ktos juz napisał i był znacznie pożyteczniejszy niz całe grono cud transferów w postaci Henrique, Keirrisona, Hleba, Gudjohnsena czy nawet Henrego, kotry poza kilkoma przebłyskami większej kariery na CN nie zrobił i juz nie zrobi etc.

0

Marquez za Czyhrynskiego i byłoby ...lepiej:)

0

Sentyment i ogromna sympatia dla Eto'o zostanie na zawsze.

Zlatana zwyczajnie nie lubie, ale slepy nie jestem i doskonale widze ze gra naprawde bardzo dobrze. Jego gra tyłem do bramki robi wrażenie.Swietnie sie zastawia.Gra w powietrzu zdecydowanie lepiej niż Samuel.

Gdybym mial wybierac, wybrałbym Samuela ale obiektywnie patrzac, z gry Zlatana mozemy byc zadowoleni.

0

"Był ważnym zawodnikiem..."Zatem już nie jest?Nie wiem jak mam to rozumieć.Keita ostatnio gra słabiej, wyrażnie potrzebuje odpoczynku ale rotacja dotyka Toure.A Bojan to juz w ogole moze zapomniec o grze.Szkoda chłopaka tym bardziej ze tacy zawodnicy jak Henry nie błyszacza a i Leo mial obnizke formy.Kiedy przyjdzie czas Bojana jesli przez 3 miesiace zagrał "kilka" minut?

0

Wreszcie...

Fajna wiadomosc.

0

Krecik997

Niestety nie każdy:)Chyba dwóch meczy nie pokazali w tym sezonie.I trzeba było sopcasta włączyc:)Człowiek to ma problemy na kazdym kroku:)

A co do meczu.Byłem gotów założyc sie o kazde pieniadze ze Busquets dostanie druga zółta, nie mogłem uwierzyc ze Pep go trzyma na boisku.No i stało się.Mielismy duzo szczescia w tym meczu.

0

Kazdy, najwet najgłupszy i bezmyślny trener wie, ze siła Barcelony to własnie srodek jej pola.Zatem zarówno Iniesta jak i Xavi będą czesto witać sie z trawką.Oby tyko bez kontuzji.I mam nadzieje ze sędzia nie bedzie bohaterem meczu.Po ostatnim GD na Camp Nou nie mam dobrych wspomnien.To co robili z Leo było koszmarem.

0

Z tym 0:3 to chyba przesadził.

0

Zastanawiam sie po co ta napinka u niektórych i wycieczki osobiste.Kazdy może się zgadzać lub nie.Losy świata ani przynajmniej samej Barcelony od tego nie zależą. Koledzy zaproponowali jakies oceny i tyle.

Podoba mi się to co napisał M u h i t o odnośnie Iniesty. Facet zrobił naprawde dużo czarnej roboty.To samo Keita. Pracował jak zwykle. Moze bez fajerwerków i z kilkoma stratami ale 5 jest chyba lekko krzywdząca.

0

yolinar

Słuszna i rzeczowa uwaga.

Pozdro

0

Według mnie tuz po rozmowie z Bojanem po meczu otarł lekko oko.Czyzby łezka?:)Potem wyhaczył go jakis dziennikarz do wywiadu.Mysle ze dla niego to był ciezki dzien i serce zabolało.To tylko dowód jak był przywiazany do zespołu.Dla mnie zawsze bedzie piłkarzem Barcy:)

0

Szkoda tylko, ze jestesmy tak osłabieni.

Inter zamuruje bramkę, to pewne.Beda czekac na kontry.A zawodnikow potrafiacych wybiec za obronców maja, oj maja:) Jestem ciekawy jak wypadnie E2.

0

No to Bojan powinien dostać swoje 5 minut.

0

Zgadzam się.W La Liga boski Benzema.

Już Kolumna Zygmunta lepiej sie prezentuje:)

A co do Ronaldinho to chyba jakies kpiny.Sledze mecze i ostatnie sa naprawde przyzwoite.

0

Drugi komplet strojów powinien byc w tym klimacie jak na zdjeciu.Po prostu wypas.

A co do Toure.Wydaje mi sie, ze cos musi byc na rzeczy.On chce grac i agent bez jego zgody by sie nie wychylał.A juz na pewno dostałby niezły opiernicz. A tu nic.

0

Już się zapisał:)

0

Za Cesca:)

0

Osobiście również nie łapie zależności miedzy Keita a Toure.Graja na innych pozycjach.Toure jesli juz gra to jako DMC.Jesli z kims konkuruje to tylko z Busquetsem, i tyle.

0

Messi dostaje tyle nagród i nominacji, ze juz chyba sam nie wie czy jest jeszcze piłkarzem czy gwiazda rankingów.

0

Kaniucha1988

Czyt. ze zrozumieniem.Kto porównuje?Zupełnie inny wątek.

0

Troche duzo jak za wypożyczenie...

No ale skoro Barcelone stac na transfery Hleba, Keirrisona, Henrique to czemu nie.

Caceres też był strzałem 10 jak widac.Pomijam tu kwestie, ze nie wszyscy dostali nawet szanse na pokazanie sie.

Umiemy wydawac kase.Potem gadki ze Madrycie szaleja z transferami. Problem w tym, ze za te pianiadze ktore wydalismy na tych zawodników mielibysmy 1-2 swietnych graczy.Ławki przeciez długiej nie mamy.

0

masq

O inteligencji to Tobie nawet nie wypada mówić.

0

rdam

I po co takie głupie teksty?

0

Samuel zagrał świetny mecz.Jesli ktos twierdzi ze nie potrtafi rozgrywać tylko czeka w polu karnym to niech obejrzy mecz.Świetnie rozdzilał piłki, wracał pod swoje pole karne, schodził na skrzydła, otwierał drogę do bramki swoimi podaniami. A na koniec strzelił pieknego gola. Az miło było popatrzec i ponarzekac ze juz nie dla nas...

0

Xavi.Jesli nie dostanie jej teraz to nie dostanie juz nigdy.Trudno o lepszy sezon.Messi moze poczekac rok i udowodnic ze jest numer 1 na swiecie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?