0

A ja jestem za tym zeby nastepnym razem lepiej zastanowić sie nad wydawaniem kasy.Nie sztuka sprzedac go teraz za czapke sliwek (8 mln). Poza tym skoro w reprezentacji gra na lewej obronie to moze trzeba dac mu tam szanse. W tym sezonie Abidal grał wyjątkowo słabo.Teraz skoro nie ma juz z nami Sylvinho (szkoda wielka!) to mysle ze mogłby powalczyc o miejsce w składzie.

Ma warunki i umiejętnosci.Potrzebuje wiecej okazji do gry zeby sie pokazac.

Powinien zostac!

0

JA nie widze powodów zeby oddać koronę z trzema zębami:)

0

Dymek192

Mourinho zrobił z niego pomocnika.Według mnie wyszło mu to na korzyść.Przez to jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem.Nie trzeba w trakcie meczu wprowadzać nowego zawodnika by dokonać korekty w ustawieniu.

Jeden problem widze tylko.Jest za słaby na Barcelonę.

0

A ja byłem tak negatywnie nastawiony do jego transferu.

Nie lubie się mylic ale tym razem sprawia mi to przyjemnosc:)

0

alwaro

Skad masz info, ze E2 nie mieści się w planach Pepa?

Bardzo mnie to ciekawi.

Pzdr

0

alwaro

Ja myśle, że życzliwy:) ma wiele racji.Warto się zastanowić.

0

rdam

Nie prowokuj!

0

Tak samo jak Messi, Iniesta i Puyol.

Brednie.

0

Kolejna mądrość Boskiego Johana!

Wg tej teorii Puyol powinien odejść.

Dziekujemy za wszystko ale prosze, odpuść już sobie to filozofowanie.

0

Co to za pomysł?!?!?!

0

Nie ma jak to obarczyc winą kolejny raz Samuela.

Zarząd z Laportą na czele jest bez winy.

A najgorsze jest to, ze to nie chodzi o jakiegoś Hleba ale o jedngo z najlepszych napastników w historii klubu:(

0

rdam

Chodzi mi przede wszystkim o Barcelone:)

0

Lolini

Moze do United albo do City to Ty sie przenies.W Twoim wypadku nie bedzie to strata, zas jesli odejdzie Samuel to straciamy wszyscy.

Troche wiecej szacunku proponuje!

Pzdr

0

Samuel nie chce odejsc z Barcelony i stawia wygórowane żadania.Proste.

I dobrze:)

0

Laporta ma wielu przeciwników, co zreszta pokazało głosowanie nad wotum nieufnosci...

0

To, ze w tej chwili jest podopiecznym Franka to wcale nie jest paradoks:)

0

czarna wołga

Widze Cie dzis pierwszy raz na tej stronie pod roznymi newsami...i pierwszy raz równiez słysze o zawodnikach ktorych wymieniłes:))

Pzdr:)

0

Dawac go do Realu.Bedzie ciekawiej:))

0

Jesli przyjdzie to najbardziej ucieszy sie Valdes:)))

0

Na pewno Benitez sie zgodzi:))))))

I to jeszcze za taka kase:) W sytuacji gdy nie jest pewne co z Alonso to juz wyjatkowo zle zapowiadajaca się proba wyciągniecia go od The Reds.

NIe ma szans.

0

azures

Najpierw oficjalnie City zaprzeczyło pogloskom o ofercie za Samula a po dwóch dniach zdarzyło się to o czym mowisz.

Sprawy maja taki bałagan ze az trudno połapac sie jaka wiadomosc była pierwsza, a moze raczej ktora ujrzała swiatło dzienne jako pierwsza.

Problem jednak jest.I równiez mam juz dosyc tej opery.

Pzdr

0

goal

Czy to rozumiesz co Looky chcial napisac/powiedziec?

Obawiam sie ze nie.

0

azures

Wystarczy uwaznie śledzić wydarzenia.

Sprawa jest bardzo klarowna.Nie chca E2 w klubie, tak jak nie chcieli go rok temu.Dopoki nie zaklepią Villi to beda go zwodzic.

Pomijam kwestie,ze jako jedyny nie dostał podwyzki.

Tak trudno spotkac sie i zdecydowac co dalej ucianajac spekulacje?

0

Super.

Jednak jesli przyjdzie Villa to odejscie E2 jest pewne.

Lubie Davida i uwazam ze bedzie duzym wzomocnieniem ale odejscie E2 bedzie najwiekszym błedem Barcelony w ciagu ostatnich lat.

0

gczoo77

Jesli Laporta chce zeby sprawy były załatwiane bez niepotrzebnego rozgłosu to dlaczego mowił ze zaproponowano Samuelowi kontrakt skoro w tym czasie go nie było jeszcze?!

Skad plotki:

1. ze E2 zada kasy za transfer do innego klubu,

2. ze chce podwyżki,

3. po co mówi o ofercie City skoro nie było zadnej oferty (City i agent E2 to potwierdza) itd?!

Teraz chce wepchnąć pod dywan sprawe i i obarczyć winą E2.Nie chca go w klubie i robią wszystko zeby tak sie poczuł.Potem powiedza ze chciał zbyt wiele pieniedzy i musial odejść.

Zastanawia mnie Pep.Czemu nie moze rozwiac spekulacji na temat roli E2 w przyszłym sezonie?Ostatecznie to on ponosi konsekwencje za wyniki.A te mozna osiagnac optymalnym składem.Czas biegnie szybko.Nawet słaby Benzema juz jest poza zasiegiem.

0

Normalnie jak w FM-mie:)

0

Bykunn

Rozumiem, ze Laporta nie musi odnosic sie do kazdej rewelacji agentów piłkarzy ale po tym co sie stało powinien zając stanowisko.Padły mocne słowa.Rekacja klubu tymczasem jest żadna.

Mesalles rzucił konkrety, przedstawiciel klubu, jak to zwykle ostatnio bywa, nie powiedział nic.

Looky słusznie zauważył.Dowiemy sie na pewno, ale po odejsciu E2:(

0

Na premie to rzeczywiscie kase musieli wyskubac ze skarbca:)

Za to podobno mozna zapłacić MasterCard:)

0

Gago63

Śmieszny jestes.Powiedz mi kiedy zdobyliście Potrójna Koronę?:)

Ty nawet historii własnego klubu nie znasz wiec precz do podreczników!

0

Gago63

Wpadłes zeby zobaczyć jak wyglada Potrója Korona?

Tak myślałem.W Madrycie nie widzieli takiej wiec rozumiem skad ta ciekawość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?