czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
* Jeffren z tego co się orientuje chyba jest kontuzjowany i nie zagra do konca sezonu wiec to niemożliwe.A szkoda.
0
I dobrze, wolałbym zobaczyc jego jednak na prawej a na lewej...Jeffrena.W srodku Bojan:)
0
Juz widze po moim kuzynie, fanie ManU, jak kibice tej druzyny zacieraja rece na finał LM.
Zagramy bez Abidala, Marqueza, Alvesa i byc moze bez Henrego i Iniesty (nawet jesli zagraja to juz Ferguson i rszta postara sie by zakonczyli mecz przed koncowym gwizdkiem).Szkoda, ze w takim meczu nie mzoemy zagrac w optymalnym składzie...
0
Bykunn, WiliFcb
Mowa o meczu z Chelsea
Jakie zmiany?Myslałem ze to oczywiste.
Wchodzi Sylvinho za fatalnego tego dnia Busquetsa.Toure przechodzi na swoja pozycje DMC, Abidal do środka i Sylvinho biega na skrzydle.Poza tym trzeba było probowac zmian w postaci Bojana za Keite i to o wiele wczesniej.
Wyjaśnijmy jedno, tego wieczoru mielismy mnóstwo szczescia.Tego wieczoru pół-bogiem okazał się Iniesta i tylko jego geniusz pozwoli nam wciąż marzyc o koncowym sukcesie.
P.S. Jestem daleki od rzucania psów na trenera.Stworzył kosmiczna druzyne i chwała mu za to.W ostatnich dwoch meczach podejmuje jednak niezrozumiałe decyzje.I jak sie okazuje nie do konca trafione.
0
W meczu z Chelsea Pep chyba pierwszy raz w tym sezonie zachował sie fatalnie.Az prosiło sie o zmiany.
We wczorajszym meczu trzeba było dac odpocząc kilku zawodnikom, tym bardziej ze w tygodniu jest CdR, w ktorym pewnie i tak zagramy maksymalnie najsilniejszym składem.Co sie dzieje z naszym trenerem?!
Jesli z ManU zagramy bez Alvesa, Abidala, Marqueza, Henrego i Iniesty to...obawiam sie kompromitacji.Po co w takim razie wydalismy tyle milionów na Caceresa i Hleba?!Od czego mamy Bojana?Nawet ten Busquets mógl grac od pierwszego gwizdka.W przypadku porazki i tak by sie nam nic nie stało...A teraz tracimy byc moze do konca sezonu Inieste...
0
Ja też sledziłem czasy Chicago z Jordanem, Pippenem, Grantem, Armstrongiem itd...
Dziś już nawet nie kojarze kto, gdzie i z kim:)To sie nazywa ignorancja:)
0
Interesować się nikt nikomu nie broni:)
A powaznie to powinni go puscić.Nie przyda sie już nam.
0
MIałem wtedy 11 latek
0
LeoMessi1989
Ja pytam o brak reakcji Mistera na wydarzenia na boisku w postaci zmian.Czytaj ze zrozumieniem.
Mozna było zdjać, fatalnego tego wieczora, Busquetsa, przesunąć Toure na DMC, Abidal do środka i na lewej Sylvinho.Wiekszosc by tak zrobiła.Nasz srodek nie funkcjonował.Iniesta miał grac na skrzydle ale widzac co sie dzieje wracał do środka zostawiając puste skrzydło. Xavi sam nie był w stanie sobie poradzić.
E2 połowe meczu schodził na lewe skrzydło, zatem gralismy bez napastnika srodkowego.Az trudno pojąć o co nam chodziło w pierwszej połowie.
Zatem pytam, czemu nie było reakcji Pepa??
0
Fakt, Valdes nawet mi zaimponował ostatnimi meczami.Chyle czoło.
Co do reszty to mam nadzieje, ze to była chwila słabości i pokażą w Wiecznym Mieście kto rządzi światem.
I jeszcze niech mi ktos powie czemu Guardiola nie reagował i nie robił zmian.Nie oszukujmy się, bramka padła szczesliwie dla nas wiec tłumaczenia,ze mielismy koncepcje gry na koniec meczu raczej mozna włozyc miedzy bajki.
0
Przypomnij sobie drogi trenerze mecz Korea - Hiszpania, Korea-Włochy.I wszystko jasne....
0
Falrinth
Żenuące jest to, ze wypowiadasz sie o zawodnikach jak fachowiec a nawet nie potrafisz sie nauczyc pisowni ich nazwisk.
Pzdr
0
Nienawidze tej Chelsea ale nie mieli szczescia dzis.Troche mi wstyd za Barcelone.Grali zenujaco...
No ale ciesze sie.Moze w finale pokazemy ze zasłuzenia tam sie znalezlismy.
0
Przeraza mnie to ze wszyscy wiemy ze Busquets i Keita sa do zmiany, ze srodek nie funkcjonuje, Xavi nie ma wsparcia a jednak nasza ławka trenerów nie reaguje.Sylwek na lewa obrone, Abidal do srodka, Yaya na DMC.Za Keite wpuszczamy Bojana i Iniesta schodzi do srodka.Takie to skomplikowane?!
0
masq
Chwilami wydaje mi sie,że robisz sobie niezłe jaja z opinia o E2.
W zasadzie Looky, hanc czy gczoo77 powiedzieli juz wszystko w temacie.Nie potrafie jednak zrozumiec dlaczego nie dostrzegasz ogromnej pracy na boisku jak wykonuje Samuel.W Gran Derbi pracował jak wół.Ostatnio strzela mniej bramek to fakt, ale swoja pracą umozliwia zdobywanie ich innym. E2 czasów Rijkaarda miał zupełnie inne zadania na boisku.I nie trzeba być ogromnym znawca futbolu aby to zauważyć.Spadek formy lekki ma, to prawda.Oceny Twoje są jednak mocno krzywdzące i zupełnie nie oddają obrazu jego gry.
0
Looky
Wolałem się upewnić, bo fota jest przedniej urody i szkoda by umknęła:))))
A na marginesie trzeba zlikwidować spację w wyrazie :photo.
0
Do redakcji:
Nie banujcie mnie, chce dac linka.Nigdy tego nie robiłem a fota jest naprawde smieszna.Tak na rozbawienie i wyluzowanie przed meczem.Dzieki
A oto link
http://www.daylife.com/photo/06u7dBE6Mj1Op?q=chelsea
0
Mam nadzieje,że nie beda bawic sie piłka przed polem karnym tak jak miało to miejsce w Gran Derbi.Toure to swietny piłkarz ale gra mega ryzykownie.Tym razem nasza obrona jest przesiana wiec jak najdalej od pola karnego.Tym bardziej ze w Chelsea jest kilku potrafiących przyrąbać z daleka.Jesli nie bedziemy bezmyslenie tracic piłki w srodkowej czesci boiska i faulowac przed polem karnym to jestem spokojny o wynik.
0
Nie, Zlatan ze swoim charakterem sie nie nadaje.
Poza tym jestem za sprowadzeniem skrzydłowego, tak zeby Heniek miał okazje pograc rowniez jako 9 na zmiane za E2.Jest jeszcze Bojan..
0
Nic nie dostarcza mi takiej adrenaliny niż widok Toure kiwajacego sie przed polem karnym.Chyba jak na obronce to zbytni ryzykant.Nie wytrzymałbym ciesnienia ogladajac mecz:)
0
A pomstę do nieba to wołają stałe fragmenty gry.Spokojnie mozna postawic duza kase na to ze nic nie wpadnie.To jakas paranoja!
Po co strzela Alves?!Henry nie moze sprobowac?
W kazdym meczu mamy o wiele wiecej wolnych niz inna druzyny.Nieustannie przeciez faulowani są Xavi, Iniesta, Messi.
I nic z tego nie mamy.
0
Wydaje się, ze rzeczywiście pan na C. raczej nie ujrzy murawy i na środku wyląduje Abidal.Troche to logiczne, a troche to dziwne bo po jaką cho....ę wydawali na niego tyle kasy?!Prawda jest również taka,ze okazji do pokazania się nie miał za wiele.Kilkoma interwencjami pokazał ze potrafi dobrze zagrać.
Czas na okazje do gry i proby był w połowie sezonu.Teraz niestety na srodku zagra lewy obrońca...
0
Najlepsze:Pique-myliłem się co do niego.Wyrasta na naprawde swietnego obrońcę.
Najgorsze:Messi, Iniesta, E2, Heniek i Xavi-zbyt indywidualnie, za długo wozili się z piłka.Kiedy trzeba było szybko rozegrac i rzucić piłke za obronców to oni robili kółeczka o podawali do boku.
Poza tym po co wprowadzać Hleba skoro i tak nie chcieli mu podawać???
0
Valdes parada życia!!!
0
Jasne, bo Barcelona to tylko Messi.
Jesli nie powstrzymaja srodka pola to sa zgubieni:)
Iniesta pokazał z Sevilla jak potrafi strzelac i asystowac jesli ma troszke miejsca:)
0
Nie zapomne tej chwili...
0
No to Python i spółka dopieli swego:)
Spotkac się z Laporta to jest osiągnięcie.
Wielkie brawa, i jednoczesnie wielki ból, ze człowiek jest tak daleko od tego co kocha juz od 20 lat:(
0
Priorytetem bedzie powstrzymanie Xaviego i Iniesty.To jest klucz do ich sukcesu i Hiddink doskonale o tym wie.Zrobią wszystko by wyłączyć ich z gry.
My musimy zagrac mega szeroko.Ostatnio Messi chyba zbyt czesto schodził do środka (np z Valencia) i średnio to wyglądało...
0
Zatem flaga znów zawiśnie na tarasie:)
Mam nadzieje ze do tego czasu przewaga punktowa bedzie na tyle stabilna ze zagramy na luzie bez troski o punkty.W innym przypadku mozemy grac troche zachowawczo, Gran Derbi to jednak inny mecz niż pozostałe i swoje prawa ma.
0
Olo_17
Ty poważnie?