0

seba2304

Nie bede już z Toba dyskutował, bo po pierwsze to nie merytoryczna dyskusja a zwykłe ujadanie.

0

sentenced

Koloryzujesz i naciągasz fakty.

Jasne, jest druga strona medalu.Mogł się rzeczywiscie wystraszyć mając w pamięci incydent z Monica Seles (jesli dobrze pamietam), która rzeczywiscie została ugodzona nożem podczas meczu.Pamietam to jak przez mgłe więc głowy nie daję,ze to chodziło o nia.

Z drugiej strony jednak Federer to dobry kolega naszego Henrego wiec doskonale wie co dostał Henry kiedyś w prezencie w analogicznej sytuacji.

Co do Górnika itp incydentów to prosze nie porównuj tego.Doskonale wiesz, ze to nadużycie i nie ma sensu o tym dyskutować.

Pzdr

0

Zadziwia mnie Pep.

0

seba2304

Nie pogrążaj się.Sam zacząłeś wywody na temat wieku więc sugeruję odpuścić bo narażasz się na śmieszność domysłami.

0

sentenced

Chyba nie chcesz mi powiedziec, ze to było tak traumatyczne przeżycie dla niego, ze teraz sie bedzie bał na kort wyjsc.Jestem przekonany, ze nie miało to żadnego wpływu na dalszy przebieg meczu.

Po drugie nie masz pojęcia o co mu chodzi.Podobnie jak ja.Mozemy jednak dyskutowac o tym co widzimy.A widzimy to, ze gośc zawsze wbiega z nasza flaga, czapkami itd.

Po trzecie wreszcie, jedni kibice siedzą na trybunach jedząc popcorn i nikt im nie moze odmówić, ze kibicują. Inni znowu biegną z flagą Barcelony.Jest to faktycznie niekonwencjonalny sposób wyrazania swoich sypmatii ale...pozwólmy każdemu na wyrażanie siebie.Bez epitetów.

0

seba2304

Nie, nie oznacza to moich lat.Skad taki wniosek?Czy numer na Twoim nicku oznacza liczbe lat?!Myśle, ze rozwiałem Twoje wątpliwości.

0

sentenced i seba2304

Wypada się rozpłakać teraz.

Czy robi komuś krzywdę?Co jest złego w tym, ze ubarwi czasem jakąs atrakcyjna impreze?

Poza tym nie wbiega tam po to zeby pokazac jaki z niego "przystojniak" tylko biegnie zwykle z naszymi barwami.

Oczywiscie możecie mieć swoje zdanie, ale mnie to napawa dumą gdy widze gościa z flagą Barcelony na róznych imprezach.

To, ze Wam sie nie podoba nie znaczy ze mozecie go od idiotów wywzywac.Tyle.

0

Jak dla mnie jest najlepszy na świecie na swojej pozycji.A w tym sezonie pokazał dobitnie ile jest wart.

W odbiorze gra bez zarzutu, kiwa jak rasowy skrzydłowy a do tego jak już strzela bramki to są to bramki bajeczne:)

A do tego gra w obronie...

Uwielbiam patrzec na jego gre choć przyznam,ze jego zamiłowanie do dryblingów w sytuacji gdy jest "ostatni" przyprawia mnie o mdłosci:)

0

On jest nieziemski.Wydaje mi sie ze ma niezłe "dojścia".Jak inaczej wytłumaczyć to co robi?Udaje mu sie wskoczyć na tak prestiżowe imprezy i robi to regularnie.

Jak dla mnie bomba!!A za Figo to należy mu sie darmowy karnet na mecze do konca zycia:)

0

Ja jednak miałbym.

0

Czytanie ze zrozumieniem!!

Nikt nie mowi ze Mascherano jest słaby, jedynie mowa ze nie jest nam potrzebny.

0

Po tym można poznać serce do gry i zaangażowanie.

Dziekujemy!

0

Nie za bardzo rozumiem sens tej wymiany.My nie potrzebujemy DMC.Na tej pozycji mamy Toure, Busquetsa i Keita tez moze zagrać.Ba, od biedy to i Marquez spokojnie da radę.

Abidala spokojnie mozemy sie pozbyć za takie pieniądze.

Na rynku jest kilku ciekawych zawodników na tę pozycje, choćby wczoraj wspomniany Srna.

0

Zlatan?

To juz wole Irka Jelenia:))Przynajmniej bydła robic nie będzie a i bramke tez potrafi ładną strzelic:)

0

Srna to ciekawy wybór tylko chyba jedynie na lewej stronie boiska.

Pamietajmy, ze wroci Milito.Walka w srodku naszej defensywy bedzie zażarta:))

0

Tak, jego postawa odzwierciedla filozofie naszego klubu:)

Najgorsze, ze pismaki bedą nas wkurzać takimi doniesieniami.

Cóż, to też część piłki:)

0

wujo444

Nie widze w zasadzie żadnych korzyści z wypozyczenia.

To młody zawodnik, który zaczyna dopiero piłkarską karierę i jesli wiążemy z nim przyszłość to powinien rozwijać się pod okiem sztabu trenerskiego Barcelony.To filozfię gry Barcelony powinien przyswajać, to z Messim, Xavim czy Iniestą powinien się ogrywać.To nam może zaprocentować w przyszłości.Jak trudno załapać styl gry napastnika w Barcelonie może nam posłużyć przykład Henrego.Więc po co utrudniać mu życie?:)

Wypożyczyc to można takiego Jeffrena (choć moim zdaniem to wiekszy talent niż Pedro) bo nie ma w zasadzie żadnych szans na gre w pierwszej drużynie.Bojan grał i bedzie grał jeszcze wiecej w tym sezonie.I jest nam zwyczajnie potrzebny.Chocby miał grac w koncówkach i CdR.

0

Szkoda, wielka szkoda.Wg mnie jest lepszy od Abidala.

Rozumiem, ze ma swoje lata ale akurat w jego przypadku przydatność w szatni jest ogromna.NIe jeden raz podkreslali to koledzy z zespołu.

Normalnie przykro!

Dziekujemy!

0

Pyrzo_Barca

Dobrze się składa bo mam własnie na sobie koszulke E2, taka sama jak widac na zdjęciu...więc jesli nie bedzie Ci przeszkadzało ze to ja bede biegał z 9 tka i nazwiskiem jego na plecach to luz:)

Pzdr

P.S. Zostanie.

0

A świstak siedzi i bawi się wciąż sreberkami:)

Tyle w temacie.

0

40 mln to maksymalna kwota jaką powinniśmy wyłożyc za niego.

0

Gdyby tylko Messi, Xavi czy Iniesta dali cień szansy to już by leżeli na wycieraczce u Laporty.

0

To byłaby jakas paranoja gdybysmy go wypożyczyli.

Przeciez on ma rozwijać się pod okiem trenerów Barcelony i słuchac rad starszych kumpli a nie sie uwsteczniac w jakims np. Deportivo.

0

No to pewnie da potrzymac troche Drogbie:)

W środku będzie kartka z życzeniami od...Iniesty:)

0

Tytuł newsa wskazuje ze są jakieś konkrety.Tymczasem nic nowego.

Trzeba poczekać.Teraz to sie dopiero zaczną spekulacje.

0

yogoorcik

Filmik ostry:)Nic dziwnego, ze tak zagrali:)

0

E2 czasem ma słabsze występy, marnuje wiele sytuacji, ale zawsze pracuje jak wół na boisku. On jest stworzony by grać w Barcelonie.

Nigdy nie zawodzi kiedy jest naprawde potrzebny. W 2006 na 1:1 z Arsenalem, teraz na 1:0 w Rzymie. Jest wielki!

0

Lepiej nie,lepiej nie...

0

Ale mamy PERŁE w druzynie.

Oby tylko nie miał problemów z tym w nastepnych sezonach.

0

Od początku mowiłem, ze to porazka transfer.

Wtedy ktos (nie pamietam kto)kazał mi wymienic 10 lepszych od niego.Ciekawe gdzie dzis jest ten koles:)

Z drugiej strony skoro juz do nas trafił to trzeba było mu dac wiecej okazji w srodku sezonu.Chyba nikt nie mysli ze miał ciągnac druzyne rezerw w ostatnich meczach sezonu.Wystawianie go na skrzydło było zupełnym nieporozumieniem

Ostatecznie jednak, tak jak Guddi, powinien odejsc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?