czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy wie jak gra Barcelona.Tylko pytam się CO Z TEGO?:)
Jesli powstrzymaja Messiego to Alves zagra o stopien lepiej, a jesli nie on to Iniesta albo Xavi, a jesli nie oni to E2, gdyby jednak nie on to na pewno Henry, a jesli juz nie Henry to Keita albo Toure odda strzał życia:)))
I taki bedzie los Chelsea a potem Manchesteru bądź Arsenalu:))
0
Juz sie nie moge doczekac pojedynku Deco - Iniesta, Xavi.
No chyba ze Deco bedzie grzał ławke.
0
Po co wystawia Messiego?Dostał już jedną żółtą...Skoro mamy taka zaliczke to po co ryzykować?!
0
Oh my God, z całym szacunkiem ale jak już ktoś nie odróżnia Messiego i Bojana to się zastanawiam "o co kaman".
Troche przyzwoitości, ludzie!!
0
*niż
0
Nikt się bardziej na defensywnego pomocnika nie nadaje nie Yaya Toure:)
Pozycja ofensywnego pomocnika i rozgrywajcego jest obsadzona.Brakuje jedynie zmiennika, no ale Cesc ma niebawem wrocic w stare progi:))
Dobrze zatem, ze nie przyszedł.
0
Co racja to racja.
Bojan mógłby pograc czesciej.
Na przykład wczoraj.Nie rozumiem po co Pep trzymał Messiego do konca.Bojan mógłby spokojnie wejsc na ostatnie 20 minut.To samo dotyczy Xaviego.Takich zawodników nalezy bezwzglednie chronic.Tym bardziej ze zdarzały się cięcia równo z trawą.
Po Xavim widać ze ma sporo meczy w nogach.Powinien odpocząc w lidze.To przeciez nie maszyna.
0
Pep zareagował tak jak powinien zareagować.Proste.
Piłkarze na boisku musza czuc ze trener z nimi jest.
Poza tym widac było sportowa złosc tuz po tym jak Pep usiadł na trybunie.
0
Ja czytam niektore komentarze to mi sie słabo robi.
Wedle niektorych to Webb sedziował dobrze bo my akurat wygralismy mecz 4:0.Wygralismy bo bylismy o niebo lepsi, ale sedzia dał ciała przy sytuacji z Messim.Karny 100%.
A to ze uznał gol Henka to jego psi obowiązek w takich okolicznosciach.
0
Noi
Tyczy się to zdecydowanie Ciebie.
0
Przynajmniej TVP pokaze meczyk:)
Bayern pokonamy na pewno, ale co potem?
Wolałbym Chelsea, Liverpool i ten Benitez to mega nieobliczalny przeciwnik.
0
Raczej "Demigod" Behemoth'a nie przypomina, a szkoda:)To byłby dopiero power:)
Szczerze mowiąc lepiej gdyby puścili Manu Chao "Rumba de Barcelona". "Boig per tu" pachnie kiczem niestety, no ale o gustach sie nie dyskutuje.
0
Brawo za pracę.Tyle.
0
Nie jest lepszy niz VV.
Wolałbym Diego Lopeza:)
0
Saga "Ribery" jeszcze sie na dobre nie rozpoczęła a ja już mam jej dosyć.
I tak co roku.Z drugiej strony fajnie jak przychodzi nowy zawodnik, tyle ze akurat Francuz nie wzbudza we mnie entuzjazmu...
0
Nie chce widzieć ani ich na fotelu mistrza ani Toniego gołego:)
0
1 KWIETNIA:)
0
davids1986
Stąd moje uśmiechy:))
0
Przepraszam,ze nie na temat ale własnie przeczytałem na jednym z portali ze nastepca Leo do prowadzenia reprezentacji Polski ma być....Frank Rijkaard:))))
To jest tak niedorzeczne ze moze byc prawdziwe:))
Jesli chodzi o Inieste to trudno powiedziec cos nowego.Jest boski.
Uwielbiam jego gre.A co najwazniejsze, nie gwiazdorzy.Jesli trzeba było to siedział na ławce, choc mogł jak wielu innych szukac wiecej okazji do gry, w innych zespołach.Deco odszedł a z Iniesty zrobił sie filar srodka pola.
0
Alez to był mecz wtedy.Moja ukochana Holandia miał super ekipę wtedy a jednak mistrzem został ktoś inny:/
0
Wciaz tylko słysze jaki ten Ribery jest wspaniały.No bez przesady.
0
To samo jego braciszek mowił gdy był w Barcelonie: "Wszystko zalezy od Barcelony".
0
Valsor,
spokojnie, ja jeszcze wczesniej:)
Tak na przełomie 88/89.Choc prawda jest taka ze wtedy oprocz gazety Piłka Nozna i sporadycznych meczów niewiele mozna było sie wiecej dowiedziec o swoim zespole:)Dzis to juz inna bajka.Serce jednak zostało:)
0
To nawet łyżka na to:niemożliwe:)
0
No to wsadził kij w mrowisko:)
Czyzby rzeczywisce nasz VV cieszył sie taka opinia w środowisku czy to juz gra psychologiczna?
0
Bedac wychowankiem Barcelony dopuszcza mysl o załozenia białej koszulki Realu?
Taki swiat, dla jednych liczy sie tradycja i przywiazanie (Puyol, Xavi,Maldini,Giggs, Alex del Piero, Totti), dla innych liczy się kasa(tutaj mozna wymieniac bez konca, np Figo:))
Mam nadzieje ze Fabregas nie zrobi głupoty.
0
hanc
To prowokacja?
Valdes ma tyleż samo zwolenników co przeciwników wśród kibiców Blaugrany.A jeśli sypią się przywołane przez Ciebie "gromy" to raczej nie tylko od małolatów..
Pzdr
0
To prawda, niewielu trenerów wprowadza tak mlodych piłkarzy jak robił to Frank.
Messi, Iniesta, Bojan, dos Santos...Miał nosa.
0
Jesli juz to moze Tevez, oczywiscie E2 zostaje.
0
Soltyz
dave80 powiedział,ze go nie lubi a nie, ze nie wie kim on był.
To zasadnicza różnica. Sympatie do poszczegolnych piłkarzy i trenerów to subiektywna sprawa.Po co zaraz tak wyjeżadzać?