czarny20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze gdyby w bramce stał Pinto:)))
0
Czy ktos mógłby mi przyniesc głowe masq'a?
Chciałbym tam wlać rozumu troche i oddam.Obiecuje.
0
hanc
na Prezydenta!!!Krwią jestem gotów się pod tym podpisać
:)
Już myslałem ze tylko ja jestem takim fanem talentu Eto'o.
0
Eto'o-Torres-Messi byloby cudnie ...a łyzka na to niemozliwe:)
Pomarzyć można.
0
I byłoby jak ze Zlatanem i ven der Vaartem za czasów gry w Ajaxie:)Do dzis sobie reki nie podaja:)
0
Zgadzam się absolutnie z goczoo77.
Jeśli Samuel nie dostaje 8 -ki po strzeleniu dwóch bramek to ja już nic nie łapie.Mam dziwne przeczucie,że Samuel nie zawsze obiektywnie jest oceniany.On ma strzelać bramki lub inicjować sytuacje bramkowe.
Zatem niech ktoś mi powie co powinien zrobić żeby dostać wyższą notę.KONKRETY.Postawiliście go na równie z Messim.Dlaczego?
0
To może niech go Real kupi teraz za jakies 50 mln ojro i będzie wilk syty i owca cała:)
0
masq! Where are you?:)
0
Prosze jak współpraca Xaviego z E2:)
0
hanc
No ale przeciez "masq" jest pierwszym który, gdyby tylko mógł,zamieniłby Eto'o na Benzeme.Nie wiem czy czytałem jakis pozytywny koment na temat Samuela.Jak nie wypomni mu braku skutecznosci to jeszcze sie przyczepi do charakteru:))
Pzdr
0
Już sie nie moge doczekac meczu z Lyonem.Moze wyjdzie jaki z tego Benzemy grajek wspaniały jest!
Jak jeszcze przeczytam jeden komentarz pochwalny na jego temat to zaczne sie modlic o o jego transfer do Realu.NIech go wreszcie kupią!!! Boże nie dopuść by u nas grał!!!!!:))
0
Dobrze ze chociaz strzalmy wiecej.Zawsze znajdzie sie jakis narwaniec co postanowi strzelic nam bramke. Real w takich sytuacjach by remisował:)
0
serverbks
To chyba inny mecz oglądales.
0
Szczerze mówiac to wczoraj Mallorca zagrała naprawde dobrze.Stosowali pressing już na naszym polu karnym.Milismy naprawde chwilami wiele szczescia. Jak dla mnie to najtrudniejszy rywal w tym roku.Wielki szacunek.
0
Zawsze byłem przeciwny jego transferowi.I jak widac poki co sie nie myliłem.
To nie jest zawodnik do formacji 4-3-3.Nie wiem co widzą w nim niektorzy.Gosc nie zdązył pokazac jeszcze nic dobrego a juz mowi ze na ławce siedziec nie bedzie.
NIe takich piłkarzy potrzebujemy.Iniesta, gdy trzon srodka stanowił Deco i Xavi, siedział cicho i pracował ciezko.Efekty widac.
Mamy Jeffrena, Pedro...a na skrzydło Pep woli wystawiac Hleba:/
0
Wolałbym zeby odpoczął.Zagrał w tym sezonie naprawde wiele meczy i nie oszczędza się. Beda o wiele wazniejsze mecze niż ten nastepny wiec spokojnie mozna zagrac juniorami w obronie.To wkoncu zawodnicy Barcelony a nie Sandecji Nowy Sącz.
Wielu z nich gra w reprezentacjach juniorskich swoich krajów.
Dani ławka!
0
Tak, tym razem rzeczywiście oceny są trafniejsze.
Co do samych zawodników to naprawde zaczynam wątpić w przydatność Gudjohnsena.Niby taki uniwersalny piłkarz się przydaje w różnych sytuacjach ale gość coraz częściej jest statystą.Żadnych prób wzięcia ciężaru gry na siebie. Łatwiej byłoby wybaczyć kilka strat niż nie podjęcie żadnego ryzyka.Zanim dostanie piłkę to już wie, że ją odda.Tak wyglada jego gra.
Jesli już ma grac to na pewno nie na pozycji pomocnika.Tam trzeba zdecydowanie kreatywniejszych zawodników.Ma dobry strzał więc powinien grac jako zmiennik środkowego albo na skrzydle jeśli da radę.
0
Dla mnie Johan bedzie zawsze jednym z najlepszych piłkarzy świata, jesli nie najlepszym ale...
Co do jego komentarzy i analiz..hm, od jakiegos czasu mnie najzwyczajniej w swiecie irytuja.Nie jeden raz osoba Johana wzbudzała lekkie zamieszanie w szergach Blaugrany.Nie podoba mi sie jego rola "szarej eminencji"w Barcelonie.Ostatnio zamiast bronic Messiego to rzucił ze sam jest sobie winien fauli bo piłke krótko przy nodze trzyma.Paranoja. Messi powiedział co o tym mysli.I dobrze.
Pozdro
0
Zdecydowanie Samuel i Heniek musza odpoczac.Na kazdego przychodzi kryzys.I zeby go niepotrzebnie nie pogłebiac, to trzeba im natychmiast pozwolic naładowac baterie.
Kurcze skoro sa tacy ludzie jak Jeffren to z zamknietymi oczami mozna posadzic Hnerego na ławce a za Eto'o może zagrac Bojan.
0
Prawda jest taka,ze Alves to powinien dostac wczoraj czerwień.To było brutalne wejscie.Niestety.
0
Jestem wielkim zwolennikiem Eto'o.Ale chyba czas by naładował baterie.Wczoraj biegał ale bez pomysłu i efektu.
Trzeba dac mu odpocząc ze dwie kolejki.Heniek też chyba łapie zadyszke.Myslę ze mamy wystarczajaco silna kadre na takie posuniecie, tym bardziej ze kolejni rywale, poki co, nie sa wymagajacy.
0
To sytuacja nadzwyczajna.
Nie ma potrzeby sprowadzania kolejnych obronców, zwłaszcza, że Pep lubi stawiac na młodych.Kiedy maja zagrac jesli nie własnie teraz?
Czy zawsze musimy grac w obronie stara gwardia???
0
Tylko trochę wyższy:))
0
Jak słyszę, że Pinto uratował nas wczoraj kilka razy to zastanawiam sie czy ja dobry mecz oglądałem.
Jesli ktos stoi w bramce Barcelony powinien prezentowac okreslony poziom i jakos rece do oklasków mi sie nie składają przy kazdej interwencji.Jego obowiązek na tym poziomie.
Nie mam specjalnie zalu za bramke, kiksy sie zdarzaja.Najgorsze jednak w tym, że on broni bardzo niepewnie.Zadna konkurencja dla Valdesa.Tyle.
0
Jesli to nas czegos uczy to na pewno tego ze powinnismy miec lepszych zmienników.Valdesa sie nie czepiam, jest z roku na rok lepszy.Ale zmiennikow nie ma zadnych.Pinto grał mega nerwowo.A przeciez to nie jest jego pierwszy mecz.Jesli ma być rotacja również na pozycji bramkarza to nalezy pomyślec o wzmocnieniu tej pozycji.Tyle.
0
Jemu bym akurat nie żałował.Zasługuje na podwyzkę.
0
Wielki to był piłkarz ale jaki będzie trener pokaże czas.
To są piłkarze z dwóch innych epok wiec trudno o porównania.
0
Jaki wniosek?
Pep wie co robi stosując rotacje.
0
hanc, masq
Myślę,że czasem należy zwrócić uwagę na założenia taktyczne trenera odnośnie poszczególnych zawodników.Pamiętam jeden wywiad z Żurawskim jeszcze za czasów gry w Celticu,w którym opowiadal ze mnóstwo ludzi go krytykuje za to,że przy linii bocznej pola karnego wygląda na przestraszonego i boi się kiwać tylko oddaje piłkę.Podobno wymagał tego od niego Strachan.Zupełnie inaczej niż Leo, który zlecał mu by jesli to tylko możliwe,próbował kiwać.Smieszne i dziwne.Ale takie założenia trenera.
Po co to mówię.Czasem mam wrazenie że przy ocenianiu poszczególnych zawodników Waszym/Naszym kryterium oceny są tzw.fajerwerki.I taki Puyol, Marquez, Abidal nigdy nie będą mieli porównywalnych ocen do Alvesa.Hymny piewcze wielokrotnie popełniamy na cześć Daniego (zasłużone faktycznie) ale żeby on mógł tak zasuwać do przodu to Puyol i reszta musi wziąć na siebie jego obowiązki w obronie, RÓWNIEŻ RYZYKO BYCIA PRZEJECHANYM jak to gdzieś ktoś określił.
Wniosek:
Myślę, że zbyt surowo oceniacie obrońców.
Pozdrawiam
0
Osobiście intryguje mnie kwestia R10 (80).Kiedys juz Messi lekko dotykła tematu ale w bardzo tajemniczy sposób.Chciałby wiedziec jak była naprawde z Ronaldinho....